salariu Mlaştină platformă dinamo fcsb 11 noiembrie 2018 Saga Amestecat Inutil

VIDEO BLOG | Dinamo - FCSB 1-1. Frig și gazon mizerabil pe Arena Națională!  Două penalty-uri și un cartonaș roșu
VIDEO BLOG | Dinamo - FCSB 1-1. Frig și gazon mizerabil pe Arena Națională! Două penalty-uri și un cartonaș roșu

Ultimele 7 rezultate Dinamo - FCSB au fost GG - Betano Blog

LIVE BLOG | Dinamo - FCSB 2-1. Hanca marchează din nou de la 11 metri!  Gazdele
LIVE BLOG | Dinamo - FCSB 2-1. Hanca marchează din nou de la 11 metri! Gazdele

Liga 1: Dinamo - FCSB 1-1 / Remiză pe "plajă" - HotNews.ro

Dinamo - FCSB, LIVE 21:00 | Derby ca la plaja pe National Arena! Cum arata  gazonul cu cateva ore inainte de meci. FOTO | Sport.ro
Dinamo - FCSB, LIVE 21:00 | Derby ca la plaja pe National Arena! Cum arata gazonul cu cateva ore inainte de meci. FOTO | Sport.ro

Dinamo - FCSB | Roș-albaștrii vor avea parte de galerie la derby

VIDEO+FOTO Dinamo și FCSB au remizat în cel de-al 174-lea derby! "Câinii"  au jucat cu un om în plus aproape o repriză
VIDEO+FOTO Dinamo și FCSB au remizat în cel de-al 174-lea derby! "Câinii" au jucat cu un om în plus aproape o repriză

DINAMO - FCSB 1-1 | Fotbal in nisipuri miscatoare! Derby chinuit pe  National Arena, ambele goluri au venit dupa penalty-uri! Gnohere a primit  rosu direct! Toate fazele meciului | Sport.ro
DINAMO - FCSB 1-1 | Fotbal in nisipuri miscatoare! Derby chinuit pe National Arena, ambele goluri au venit dupa penalty-uri! Gnohere a primit rosu direct! Toate fazele meciului | Sport.ro

DINAMO - FCSB 1-1. Remiză cu scandal în derby de România. "Nu se poate juca  fotbal pe nisip"
DINAMO - FCSB 1-1. Remiză cu scandal în derby de România. "Nu se poate juca fotbal pe nisip"

S-a aflat adevărul despre un jucător transferat la Dinamo! De ce nu l-au  avut suporterii la suflet: „Era multimilionar, nu mai avea chef.  Înțelegerea era să-i mai dea niște bani «la negru»”
S-a aflat adevărul despre un jucător transferat la Dinamo! De ce nu l-au avut suporterii la suflet: „Era multimilionar, nu mai avea chef. Înțelegerea era să-i mai dea niște bani «la negru»”

DINAMO - FCSB // VIDEO PCH e pregătită de marele derby » Atmosferă  FABULOASĂ înaintea meciului
DINAMO - FCSB // VIDEO PCH e pregătită de marele derby » Atmosferă FABULOASĂ înaintea meciului

Exclusiv | Marea problemă a FCSB din 2018: ”Hai să-ți spun cum stă treaba  cu fundașii centrali. M-au certat că nu l-am luat pe Katsikas!”
Exclusiv | Marea problemă a FCSB din 2018: ”Hai să-ți spun cum stă treaba cu fundașii centrali. M-au certat că nu l-am luat pe Katsikas!”

ATUNCI și ACUM | CFR l-a transformat în golgheter, FCSB l-a distrus, Dinamo  a încercat să
ATUNCI și ACUM | CFR l-a transformat în golgheter, FCSB l-a distrus, Dinamo a încercat să

3.500 de fani susțin FCSB în derby-ul cu Dinamo. Au aflat ce pregătesc  dinamoviștii și au aruncat torțe în teren. Foto - Fanatik.ro
3.500 de fani susțin FCSB în derby-ul cu Dinamo. Au aflat ce pregătesc dinamoviștii și au aruncat torțe în teren. Foto - Fanatik.ro

DINAMO - FCSB 1-1 // VIDEO + FOTO Imagini senzaționale: PCH, scenografie  specială în an centenar » "Treceți batalioane române Carpații" a răsunat  din piepturile a peste 20.000 de oameni
DINAMO - FCSB 1-1 // VIDEO + FOTO Imagini senzaționale: PCH, scenografie specială în an centenar » "Treceți batalioane române Carpații" a răsunat din piepturile a peste 20.000 de oameni

Dinamo - FCSB | Fanii au decis deja echipa câștigătoare!

Programul oficial al lui Dinamo în pauza de iarnă. Adversari importanți în  meciurile amicale
Programul oficial al lui Dinamo în pauza de iarnă. Adversari importanți în meciurile amicale