Am o clasă de engleză clamă Om dolce sport tenis finala Sursă cunoștință Fulger

Antrenorul Simonei Halep a analizat finala cu Veronika Kudermetova de la  WTA Melbourne 1. „Nu e un meci ușor! E o jucătoare periculoasă!”
Antrenorul Simonei Halep a analizat finala cu Veronika Kudermetova de la WTA Melbourne 1. „Nu e un meci ușor! E o jucătoare periculoasă!”

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Tenis / Irina Begu şi Ana Bogdan, Adversare în Sferturile De Finală Ale  Turneului WTA 250 De La Parma — MyCTA.ro
Tenis / Irina Begu şi Ana Bogdan, Adversare în Sferturile De Finală Ale Turneului WTA 250 De La Parma — MyCTA.ro

Halep, în finala turneului WTA de la Shenzhen

Indian Wells 2015: Simona Halep va juca la ora 23.30 în optimile de finală  – Tenis, tenis, tenis
Indian Wells 2015: Simona Halep va juca la ora 23.30 în optimile de finală – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep a triumfat în premieră în Australia, la WTA Melbourne 1, după  o finală superbă
Simona Halep a triumfat în premieră în Australia, la WTA Melbourne 1, după o finală superbă

A reușit 27 de ași și a avut minge de meci, dar tot a pierdut confruntarea  din optimile de finală de la WTA Tokyo – The News Romania
A reușit 27 de ași și a avut minge de meci, dar tot a pierdut confruntarea din optimile de finală de la WTA Tokyo – The News Romania

Video | Elise Mertens a câștigat WTA Monastir! A zdrobit-o în finală pe  Alize Cornet
Video | Elise Mertens a câștigat WTA Monastir! A zdrobit-o în finală pe Alize Cornet

Simona Halep la Cincinnati: finala cu Serena Williams, de la o oră  acceptabilă pentru fanii români | adevarul.ro
Simona Halep la Cincinnati: finala cu Serena Williams, de la o oră acceptabilă pentru fanii români | adevarul.ro

Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria  Sakkari - Eurosport
Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria Sakkari - Eurosport

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

WTA FINALS SHENZEN // VIDEO + FOTO » S-a stabilit finala Turneului  Campioanelor » Ashleigh Barty - Elina Svitolina se duelează duminică pentru  trofeu
WTA FINALS SHENZEN // VIDEO + FOTO » S-a stabilit finala Turneului Campioanelor » Ashleigh Barty - Elina Svitolina se duelează duminică pentru trofeu

Ana Bogdan - Caroline Garcia 4-6, 1-6, finala turneului WTA de la Varşovia.  Românca, dominată clar în ultimul act. Video - Fanatik.ro
Ana Bogdan - Caroline Garcia 4-6, 1-6, finala turneului WTA de la Varşovia. Românca, dominată clar în ultimul act. Video - Fanatik.ro

Digi Sport - VIDEO Simona Halep a urlat de nervi în finala... | Facebook

Video | Finala WTA Linz | Jaqueline Cristian - Alison Riske 6-2, 2-6, 5-7.  Ce spectacol! În prima finală a carierei, românca a pierdut la limită
Video | Finala WTA Linz | Jaqueline Cristian - Alison Riske 6-2, 2-6, 5-7. Ce spectacol! În prima finală a carierei, românca a pierdut la limită

Video | Alexandrova – Kontaveit, finala turneului de la Moscova, în direct  pe Digi Sport 2
Video | Alexandrova – Kontaveit, finala turneului de la Moscova, în direct pe Digi Sport 2

Cori Gauff (18 ani) a pierdut și la simplu, și la dublu, în finalele Roland  Garros, dar a devenit milionară în euro pentru cele două performanțe | Sport .ro
Cori Gauff (18 ani) a pierdut și la simplu, și la dublu, în finalele Roland Garros, dar a devenit milionară în euro pentru cele două performanțe | Sport .ro

Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz  Haddad Maia - spotmedia.ro
Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz Haddad Maia - spotmedia.ro

Când va juca Irina Begu finala de la Palermo. Ora de start a partidei

Finala dintre Simona Halep şi Serena Williams, difuzată de Dolce Sport şi Digi  Sport
Finala dintre Simona Halep şi Serena Williams, difuzată de Dolce Sport şi Digi Sport

La un pas de marea finală. SIMONA HALEP joacă sâmbătă, de la ora 13:00, în  direct la Digi Sport 2 | Digi24
La un pas de marea finală. SIMONA HALEP joacă sâmbătă, de la ora 13:00, în direct la Digi Sport 2 | Digi24

Dolce Sport transmite finala Champions League în format 3D | Ziarul de Sport

Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devine cel mai tânăr lider ATP  din istorie | Digi24
Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devine cel mai tânăr lider ATP din istorie | Digi24

Cincinnati: Simona Halep se califică în finală și urcă pe locul 2 în  clasamentul mondial – Tenis, tenis, tenis
Cincinnati: Simona Halep se califică în finală și urcă pe locul 2 în clasamentul mondial – Tenis, tenis, tenis

DolceSport | Romania Tenis

Irina Begu s-a calificat în finala turneului de la Palermo, după o  semifinală de peste 3 ore
Irina Begu s-a calificat în finala turneului de la Palermo, după o semifinală de peste 3 ore