Lin caustic lantan doru timaru tenis limba Magistrat Caius

Constănțeanul Andrei Timaru vicecampion național la proba de dublu a  Campionatelor Naționale U10 la tenis de câmp - Constanta.Info
Constănțeanul Andrei Timaru vicecampion național la proba de dublu a Campionatelor Naționale U10 la tenis de câmp - Constanta.Info

Constănțeanul Andrei Timaru, vicecampion național la proba de dublu a  Campionatelor Naționale U10 la tenis de câmp – CTnews
Constănțeanul Andrei Timaru, vicecampion național la proba de dublu a Campionatelor Naționale U10 la tenis de câmp – CTnews

Tenis de câmp | SPORTUL FALTICENEAN

Săptămâna jocului la dublu, la Tenis Club Idu Mamaia | Cuget Liber

Din Constanța se ridică un nou campion de tenis, Andrei Timaru – CTnews

Tenis Club TDC Constanta | Facebook

VIDEO. La doar 10 ani, Andrei este dublu campion național la tenis și se  pregătește să ajungă în top - focuspress.ro
VIDEO. La doar 10 ani, Andrei este dublu campion național la tenis și se pregătește să ajungă în top - focuspress.ro

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Felicitări Andrei Timaru pentru... - Tenis Club TDC Constanta | Facebook

David Arcip, dublu campion naţional – Cotidianul Crai nou

Cursuri de initiere – Tenis Mangalia

Constănțeanul Andrei Timaru, campion național la tenis de câmp, categoria  Roșu-Challenger
Constănțeanul Andrei Timaru, campion național la tenis de câmp, categoria Roșu-Challenger

David Arcip și Matei Ursache au câștigat concursul Tenis 10 FRT de la  Brașov – Cronica de Fălticeni
David Arcip și Matei Ursache au câștigat concursul Tenis 10 FRT de la Brașov – Cronica de Fălticeni

Jucatori – Sport4fun

Tenismenul constănțean Andrei Timaru, pe podium! „A fost o experienţă  minunată!” | Cuget Liber
Tenismenul constănțean Andrei Timaru, pe podium! „A fost o experienţă minunată!” | Cuget Liber