bronz Energize guler duckadam record Mazăre ventilator nebun

DOCUMENTAR: Helmut Duckadam, portarul intrat în Cartea Recordurilor,  împlineşte 60 de ani | AGERPRES • Actualizează lumea.
DOCUMENTAR: Helmut Duckadam, portarul intrat în Cartea Recordurilor, împlineşte 60 de ani | AGERPRES • Actualizează lumea.

Primul penalty a fost cel mai dificil de parat!" Cum i-a pacalit Duckadam  pe jucatorii Barcelonei in finala Cupei Campionilor Europeni: "A fost un  soc total pentu noi!" | Sport.ro
Primul penalty a fost cel mai dificil de parat!" Cum i-a pacalit Duckadam pe jucatorii Barcelonei in finala Cupei Campionilor Europeni: "A fost un soc total pentu noi!" | Sport.ro

Helmut Duckadam - Wikipedia

RETRO GSP. 34 de ani de la cel mai scandalos „Balon de Aur”: Belanov pe 1,  Duckadam abia pe 8-9!
RETRO GSP. 34 de ani de la cel mai scandalos „Balon de Aur”: Belanov pe 1, Duckadam abia pe 8-9!

Universitatea Craiova - Steaua Bucuresti 5-4, ca la teatru!

AS47 - La mulți ani, Helmuth Duckadam! Fostul mare portar... | Facebook

Helmut Duckadam | Enciclopedie.info

Recordul lui Helmuth Duckadam, omologat de World Records Academy

Recordul lui Helmuth Duckadam, egalat de un coleg de-ai săi! „Am apărat  patru într-un meci de Cupă” - YouTube
Recordul lui Helmuth Duckadam, egalat de un coleg de-ai săi! „Am apărat patru într-un meci de Cupă” - YouTube

SUPER VIDEO! Recordul mondial al lui Duckadam de la Sevilla, egalat dupa 24  de ani! Cine e singurul portar din lume care l-a copiat | Sport.ro
SUPER VIDEO! Recordul mondial al lui Duckadam de la Sevilla, egalat dupa 24 de ani! Cine e singurul portar din lume care l-a copiat | Sport.ro

Helmut Duckadam crede că FCSB poate câștiga marca Steaua

Most consecutive penalties saved world record set by Helmuth Duckadam -  video Dailymotion
Most consecutive penalties saved world record set by Helmuth Duckadam - video Dailymotion

Cine Sunt Portarii Preferați Ai Lui Duckadam, Singurul Fotbalist Român  Intrat în Cartea Recordurilor | Libertatea
Cine Sunt Portarii Preferați Ai Lui Duckadam, Singurul Fotbalist Român Intrat în Cartea Recordurilor | Libertatea

Most consecutive football (soccer) penalty saved (international  competitions): world record set by Helmuth Duckadam
Most consecutive football (soccer) penalty saved (international competitions): world record set by Helmuth Duckadam

Secretul penalty-urilor apărate de Duckadam în finala Cupei Campionilor din  1986: "Asta i-am spus lui Helmuth!". EXCLUSIV - Fanatik.ro
Secretul penalty-urilor apărate de Duckadam în finala Cupei Campionilor din 1986: "Asta i-am spus lui Helmuth!". EXCLUSIV - Fanatik.ro

Google News - Search

Helmut Duckadam | Myles Dungan

Helmut Duckadam împlinește 63 de ani! Top 10 lucruri interesante din  cariera fostului portar - WOWBiz
Helmut Duckadam împlinește 63 de ani! Top 10 lucruri interesante din cariera fostului portar - WOWBiz

Helmut Duckadam - Official Online Shop

Helmut Duckadam

helmuth duckadam | Football shirts, Vintage sports, Football

Cum a fost umilit chiar de ziua lui Helmut Duckadam de către Steaua, clubul  pentru care a câștigat Cupa Campionilor! - Fanatik.ro
Cum a fost umilit chiar de ziua lui Helmut Duckadam de către Steaua, clubul pentru care a câștigat Cupa Campionilor! - Fanatik.ro

Ce l-a șocat pe Helmut Duckadam la arbitrajul lui Cătălin Popa din Rapid -  CFR Cluj: „Îți pui foarte multe semne de întrebare”
Ce l-a șocat pe Helmut Duckadam la arbitrajul lui Cătălin Popa din Rapid - CFR Cluj: „Îți pui foarte multe semne de întrebare”