Lupii” au câștigat primul amical al verii – FC Petrolul

Dezastru financiar la Petrolul! „Lupii galbeni” au risipit PATRU milioane  de euro pentru nimic
Dezastru financiar la Petrolul! „Lupii galbeni” au risipit PATRU milioane de euro pentru nimic

FRF a decretat că "lupii" nu mai figurează în acte, sezonul următor, cu  denumirea din CIS! Trupa găzarilor va fi Petrolul Ploiești. Dar, de ce nu FC  Petrolul?!? - Gazeta de Prahova
FRF a decretat că "lupii" nu mai figurează în acte, sezonul următor, cu denumirea din CIS! Trupa găzarilor va fi Petrolul Ploiești. Dar, de ce nu FC Petrolul?!? - Gazeta de Prahova

Lupii galbeni vor juca meciurile de acasa pe un alt stadion ? Comunicat FC  Petrolul Ploiesti - InfoPloiestiCity
Lupii galbeni vor juca meciurile de acasa pe un alt stadion ? Comunicat FC Petrolul Ploiesti - InfoPloiestiCity

Lupii galbeni au luat o gura de oxigen,aseara. FC Petrolul Ploiesti ACS  Energeticianul 2-0 (1-0) - InfoPloiestiCity
Lupii galbeni au luat o gura de oxigen,aseara. FC Petrolul Ploiesti ACS Energeticianul 2-0 (1-0) - InfoPloiestiCity

FC Petrolul, victorie într-un meci amical tare, cu echipa lui Gică Hagi

Lupii” s-au întors la antrenamente după o mini-vacanță – FC Petrolul

FC Hermannstadt - Petrolul Ploiești 1-1, în play-off-ul din Liga 2. „Lupii  galbeni” rămân pe primul loc. Cum arată clasamentul - Playsport
FC Hermannstadt - Petrolul Ploiești 1-1, în play-off-ul din Liga 2. „Lupii galbeni” rămân pe primul loc. Cum arată clasamentul - Playsport

Lupii Galbeni (@LupiiGalbeni) / Twitter

Fc Petrolul Ploiesti | Facebook

U. Craiova - FC Petrolul 2-1. În fața Universității, „lupii galbeni” au  dominat partida din minutul 58 și până în minutul 76 - Observatorul  Prahovean
U. Craiova - FC Petrolul 2-1. În fața Universității, „lupii galbeni” au dominat partida din minutul 58 și până în minutul 76 - Observatorul Prahovean

FC Petrolul – Farul Constanța / „Lupii” vor să doboare liderul – FC Petrolul

Rezultatele financiare ale SC FC Petrolul SA - Observatorul Prahovean

ACS Petrolul 52 a câștigat cele 6 mărci „Petrolul” la licitația Primăriei  Ploiești! Anunț uriaș pentru fanii „lupilor galbeni” - Playsport
ACS Petrolul 52 a câștigat cele 6 mărci „Petrolul” la licitația Primăriei Ploiești! Anunț uriaș pentru fanii „lupilor galbeni” - Playsport

FC Petrolul Ploiesti - „Lupii” pot urca până pe poziția secundă în ierarhia  eșalonului secund, cu o victorie în confruntarea pe care o vor susține,  mâine seară, 🆚 Aerostar Bacău Partida se
FC Petrolul Ploiesti - „Lupii” pot urca până pe poziția secundă în ierarhia eșalonului secund, cu o victorie în confruntarea pe care o vor susține, mâine seară, 🆚 Aerostar Bacău Partida se

Lupii galbeni au facut o noua victima. PETROLUL PLOIESTI-FC Botosani 2-1 -  InfoPloiestiCity
Lupii galbeni au facut o noua victima. PETROLUL PLOIESTI-FC Botosani 2-1 - InfoPloiestiCity

FC Petrolul Ploiești - Wikipedia

Fc Petrolul
Fc Petrolul

🤩 „Lupilor”, ne vedem în mai puțin... - FC Petrolul Ploiesti | Facebook

Unirea Slobozia – FC Petrolul/„Lupii” trag cortina peste 2020 – FC Petrolul

Lupii galbeni ,a treia victorie consecutiva. FC Petrolul Ploiesti ASU  Politehnica Timisoara 2-0 (0-0) - InfoPloiestiCity
Lupii galbeni ,a treia victorie consecutiva. FC Petrolul Ploiesti ASU Politehnica Timisoara 2-0 (0-0) - InfoPloiestiCity

Video | FC Voluntari - Petrolul 0-1. "Lupii galbeni" câștigă, după ce  ilfovenii au ratat ocazii imense
Video | FC Voluntari - Petrolul 0-1. "Lupii galbeni" câștigă, după ce ilfovenii au ratat ocazii imense

VIDEO | Petrolul - FC Argeş 2-0. ”Lupii galbeni” ies din seria nefastă