Suradam pounding neplăcut finala campionatului de tenis Frate barbă Ca răspuns la

Bianca Andreescu, calificare dramatică în finala turneului de la Miami

Jurnalist din SUA, atac devastator la Simona Halep și o teorie incredibilă  despre finala de la
Jurnalist din SUA, atac devastator la Simona Halep și o teorie incredibilă despre finala de la

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Novak Djokovic a oferit noi imagini şocante în finala Turneului Campionilor!  A început să tremure în timpul partidei cu Casper Ruud - Antena Sport
Novak Djokovic a oferit noi imagini şocante în finala Turneului Campionilor! A început să tremure în timpul partidei cu Casper Ruud - Antena Sport

România e în finala Campionatului European de tenis de masă. Dana Dodean  accidentată dar învingătoare – Glasul Aradului
România e în finala Campionatului European de tenis de masă. Dana Dodean accidentată dar învingătoare – Glasul Aradului

România, eşec în finala Campionatului European de tenis de masă! Antrenorul  Filimon şi-a criticat dur jucătoarele | adevarul.ro
România, eşec în finala Campionatului European de tenis de masă! Antrenorul Filimon şi-a criticat dur jucătoarele | adevarul.ro

România a fost învinsă dramatic de Germania în finala Campionatului  European de tenis de masă - spotmedia.ro
România a fost învinsă dramatic de Germania în finala Campionatului European de tenis de masă - spotmedia.ro

România avansează în optimi la Campionatul Mondial de tenis de masă

Tenis de câmp: la Focșani, România s-a calificat în faza finală a  Campionatului European de Vară U12 – Vrancea24
Tenis de câmp: la Focșani, România s-a calificat în faza finală a Campionatului European de Vară U12 – Vrancea24

Tenis: Halep şi Nadal vor juca meciurile din sferturile de finală de la  Wimbledon pe terenul central | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Halep şi Nadal vor juca meciurile din sferturile de finală de la Wimbledon pe terenul central | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis de masă | Echipa feminină a României, învinsă în finala Campionatului  European | Digi24
Tenis de masă | Echipa feminină a României, învinsă în finala Campionatului European | Digi24

România a pierdut finala Campionatului European la tenis de masă - YouTube

Rune şi Auger-Aliassime vor juca finala turneului ATP 500 de la Basel

Elizabeta Samara, în finala Campionatului European de tenis de masă | Digi24

La Satu Mare se va desfășura finala Campionatului de Tenis al MAI |  Actualitatea Satmareana
La Satu Mare se va desfășura finala Campionatului de Tenis al MAI | Actualitatea Satmareana

Naţionala României, învinsă de Germania în finala Campionatului European de  tenis de masă. Daniela Dodean Monteiro, cu lacrimi în ochi: "A fost ultima  mea competiţie" - Antena Sport
Naţionala României, învinsă de Germania în finala Campionatului European de tenis de masă. Daniela Dodean Monteiro, cu lacrimi în ochi: "A fost ultima mea competiţie" - Antena Sport

Finala Turneului Campionilor 2022 | Novak Djokovic și Casper Ruud se  întâlnesc în ultimul act de la ora 20:00 - Eurosport
Finala Turneului Campionilor 2022 | Novak Djokovic și Casper Ruud se întâlnesc în ultimul act de la ora 20:00 - Eurosport

Casper Ruud, primul finalist de la US Open! Norvegianul l-a învins în 4  seturi pe Khachanov - Eurosport
Casper Ruud, primul finalist de la US Open! Norvegianul l-a învins în 4 seturi pe Khachanov - Eurosport

PERFORMANȚĂ‚ | Româncele, față în față cu chinezoaicele, pentru un loc în finala  Campionatului Mondial
PERFORMANȚĂ‚ | Româncele, față în față cu chinezoaicele, pentru un loc în finala Campionatului Mondial

Echipa feminină a României a pierdut finala Campionatului European de tenis  de masă - Eurosport
Echipa feminină a României a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă - Eurosport

Performanță uriașă! Ovidiu Ionescu este în finala Campionatului European de  tenis de masă
Performanță uriașă! Ovidiu Ionescu este în finala Campionatului European de tenis de masă

Tenis de masă: România, din nou în finala Campionatului European!

Campionatul European de tenis de masă. Bernadette Szocs a luat aurul după o  finală cu Samara și Dragoman. Adina Diaconu, medaliată cu bronz - Fanatik.ro
Campionatul European de tenis de masă. Bernadette Szocs a luat aurul după o finală cu Samara și Dragoman. Adina Diaconu, medaliată cu bronz - Fanatik.ro

România a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă. Germania  a triumfat la Cluj-Napoca
România a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă. Germania a triumfat la Cluj-Napoca