cel mai îndepărtat financiar final finala cupa davis 2016 la tv digi sport adolescent viitor tabără

Video | Croatia a castigat pentru a doua oara Cupa Davis

Record de asistență la un meci de Cupa Davis, în primul meci al finalei  Franța – Elveția, de la Lille
Record de asistență la un meci de Cupa Davis, în primul meci al finalei Franța – Elveția, de la Lille

finala cupa davis - Citeste toate articolele despre finala cupa davis

Canada scrie istorie la Cupa Davis! Este finalista surpriză după ce a  învins Rusia
Canada scrie istorie la Cupa Davis! Este finalista surpriză după ce a învins Rusia

Cupa Davis - Citeste toate articolele despre Cupa Davis

Slovacia - România 1-1 după prima zi, în Grupa Mondială I din Cupa Davis

Cupa Davis | România, învinsă de Taiwan cu 3-1! Rezultatele înregistrate

davis cup - Citeste toate articolele despre davis cup

Tecău, premiat de ITF înaintea duelului din Cupa Davis, dintre România şi  Spania
Tecău, premiat de ITF înaintea duelului din Cupa Davis, dintre România şi Spania

Roger Federer e incert pentru finala Cupei Davis, după abandonul de la  Londra
Roger Federer e incert pentru finala Cupei Davis, după abandonul de la Londra

Ce am fost și ce am ajuns! România, eliminată de Taiwan în Cupa Davis cu 3-0

Două echipe din afara Europei, în finala Cupei Davis

Spectacolul UEFA Champions League revine, de marți seară, la Digi Sport 1 |  Digi24
Spectacolul UEFA Champions League revine, de marți seară, la Digi Sport 1 | Digi24

CUPA DAVIS. România - Slovenia 2-0. Adrian Ungur a revenit senzațional de  la 0-2 la seturi și a câștigat al doilea meci al zilei | Digi24
CUPA DAVIS. România - Slovenia 2-0. Adrian Ungur a revenit senzațional de la 0-2 la seturi și a câștigat al doilea meci al zilei | Digi24

Digi Sport transmite şi în 2019 cele mai importante competiţii. Spectacolul  campionilor e aici!
Digi Sport transmite şi în 2019 cele mai importante competiţii. Spectacolul campionilor e aici!

Davis Cup 2016: Croatia rallies to stun US 3-2 in Portland

50 de ani de regrete. Ion Țiriac, amintire de la finala Cupei Davis de la  București. „N-am știut să-l stăpânesc pe Ilie Năstase, să trimit  securitatea după el” - Playtech Știri
50 de ani de regrete. Ion Țiriac, amintire de la finala Cupei Davis de la București. „N-am știut să-l stăpânesc pe Ilie Năstase, să trimit securitatea după el” - Playtech Știri

Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la  punct Croația
Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la punct Croația

România, la un pas să câştige Cupa Davis în 1972! "Salatiera" a fost în  Bucureşti doar în vizită - Fanatik.ro
România, la un pas să câştige Cupa Davis în 1972! "Salatiera" a fost în Bucureşti doar în vizită - Fanatik.ro