drepturi de autor gazdă Savant finala cupei italiei 2020 Treizeci Vedere Cel mai puţin

Juventus a învins-o pe Fiorentina și e în finala Cupei Italiei! Va lupta cu  Inter pentru trofeu
Juventus a învins-o pe Fiorentina și e în finala Cupei Italiei! Va lupta cu Inter pentru trofeu

Fanii lui Napoli, gest macabru înainte de finala Cupei Italiei! Un sicriu,  sigla lui Juventus și tricoul lui Ronaldo
Fanii lui Napoli, gest macabru înainte de finala Cupei Italiei! Un sicriu, sigla lui Juventus și tricoul lui Ronaldo

EURO 2020 Turneul tuturor, victoria Italiei - 13.07.2021 | BURSA.RO

Juventus a câștigat grație unui autogol în semifinalele Cupei Italiei!  Vlahovic n-a găsit golul împotriva fostei echipe - Eurosport
Juventus a câștigat grație unui autogol în semifinalele Cupei Italiei! Vlahovic n-a găsit golul împotriva fostei echipe - Eurosport

Coppa Italia - Fotbal știri și rezultate - Eurosport

Italia, campioană la EURO 2020 după o finală dramatică. Meciul, decis la  loviturile de departajare - Stirileprotv.ro
Italia, campioană la EURO 2020 după o finală dramatică. Meciul, decis la loviturile de departajare - Stirileprotv.ro

VIDEO Napoli, pas important spre finala Cupei Italiei: 1-0 pe terenul lui  Inter - HotNews.ro
VIDEO Napoli, pas important spre finala Cupei Italiei: 1-0 pe terenul lui Inter - HotNews.ro

Imaginile care au bagat Italia in depresie! Uriasul Olimpico, PUSTIU la  finala Juve-Napoli! Ronaldo, invins in prima finala de Cupa Italiei |  Sport.ro
Imaginile care au bagat Italia in depresie! Uriasul Olimpico, PUSTIU la finala Juve-Napoli! Ronaldo, invins in prima finala de Cupa Italiei | Sport.ro

Atalanta - Juventus 1-2, în finala Cupei Italiei. Andrea Pirlo a câștigat  al doilea trofeu din cariera de antrenor
Atalanta - Juventus 1-2, în finala Cupei Italiei. Andrea Pirlo a câștigat al doilea trofeu din cariera de antrenor

Inter a surclasat-o pe Milan și e în finala Cupei Italiei! "Nerrazzurii"  visează la event - Eurosport
Inter a surclasat-o pe Milan și e în finala Cupei Italiei! "Nerrazzurii" visează la event - Eurosport

Juventus - Inter 0-0 (2-1, la general). "Bianconerii" s-au calificat în finala  Cupei Italiei - Eurosport
Juventus - Inter 0-0 (2-1, la general). "Bianconerii" s-au calificat în finala Cupei Italiei - Eurosport

cupa italiei - citeste toate articolele despre cupa italiei - Antena Sport

S-a aflat care e finala Cupa Italiei! Juventus, victorie clară

Juventus - Inter 2-4, finala Cupei Italiei. Milanezii se aleg cu trofeul,  torinezii termină în genunchi un sezon dezamăgitor. Video - Fanatik.ro
Juventus - Inter 2-4, finala Cupei Italiei. Milanezii se aleg cu trofeul, torinezii termină în genunchi un sezon dezamăgitor. Video - Fanatik.ro

Juventus - Spal 4-0, în Cupa Italiei. Drăgușin, integralist la campioana  Italiei
Juventus - Spal 4-0, în Cupa Italiei. Drăgușin, integralist la campioana Italiei

Atalanta, în finala Cupei Italiei după victoria cu Napoli. Duel cu Juventus  pentru trofeu
Atalanta, în finala Cupei Italiei după victoria cu Napoli. Duel cu Juventus pentru trofeu

Inter a cucerit a 8-a Cupă a Italiei din istorie, după o finală  încântătoare cu Juventus
Inter a cucerit a 8-a Cupă a Italiei din istorie, după o finală încântătoare cu Juventus

Cu Drăgușin integralist, Juventus a trecut cu 4-0 de Spal și a avansat în  semifinalele Cupei Italiei - Eurosport
Cu Drăgușin integralist, Juventus a trecut cu 4-0 de Spal și a avansat în semifinalele Cupei Italiei - Eurosport

Inter și-a umilit rivala din Milano și s-a calificat în finala Cupei Italiei !