Cel mai puţin Burtă Librărie gol marcat de dinamo in prelungiri anulat de arbitru Baston delicat metan

Golul fantomă de la meciul lui Dinamo. De ce arbitrul l-a anulat, nici  jucătorii nu știau regulamentul - IMPACT.ro
Golul fantomă de la meciul lui Dinamo. De ce arbitrul l-a anulat, nici jucătorii nu știau regulamentul - IMPACT.ro

Vă mai amintiți golul anulat lui Dinamo în meciul cu Marseille? S-a  întâmplat și în Anglia!
Vă mai amintiți golul anulat lui Dinamo în meciul cu Marseille? S-a întâmplat și în Anglia!

Scene incredibile în Cupa Germaniei! Arbitrul a anulat penalty-ul decisiv  după ce jucătorul a atins mingea cu ambele picioare | Sport.ro
Scene incredibile în Cupa Germaniei! Arbitrul a anulat penalty-ul decisiv după ce jucătorul a atins mingea cu ambele picioare | Sport.ro

Arbitrii români fluieră etapa a 3-a din nou a pagubă – Evenimentul Zilei

Arbitrul maghiar, penalty dictat în prelungiri în Viking - FCSB 1-3. Cum a  judecat faza care a adus calificarea în grupe pentru echipa lui Dică. Video  - Fanatik.ro
Arbitrul maghiar, penalty dictat în prelungiri în Viking - FCSB 1-3. Cum a judecat faza care a adus calificarea în grupe pentru echipa lui Dică. Video - Fanatik.ro

We Love Sport Fotbal Vintage FOTBAL VINTAGE | Arbitrii noștri provocau  scandaluri și cu peste o jumătate de veac în urmă
We Love Sport Fotbal Vintage FOTBAL VINTAGE | Arbitrii noștri provocau scandaluri și cu peste o jumătate de veac în urmă

VIDEO | Moment rar întâlnit în fotbal! De ce a anulat arbitrul un gol marcat  la ultima fază a reprizei, la un meci din România - Antena Sport
VIDEO | Moment rar întâlnit în fotbal! De ce a anulat arbitrul un gol marcat la ultima fază a reprizei, la un meci din România - Antena Sport

VIDEO | Ianis Stoica, gol anulat în mod controversat. Andrei Chivulete a  provocat confuzie pe Arena Naţională
VIDEO | Ianis Stoica, gol anulat în mod controversat. Andrei Chivulete a provocat confuzie pe Arena Naţională

FC Argeș - Dinamo » Liga 1, etapa 22, LIVE pe GSP

Dinamo - FC Botoșani 1-1. Sorescu și Diakite au marcat! Atacantul  moldovenilor a ajuns la spital
Dinamo - FC Botoșani 1-1. Sorescu și Diakite au marcat! Atacantul moldovenilor a ajuns la spital

Dinamo rămâne în groapă! Cronica meciului care trimite echipa lui Uhrin la  baraj după golul încasat în minutul 90+2 - Fanatik.ro
Dinamo rămâne în groapă! Cronica meciului care trimite echipa lui Uhrin la baraj după golul încasat în minutul 90+2 - Fanatik.ro

Arbitrul care a anulat pe nedrept golul lui Cristiano Ronaldo și-a primit  pedeapsa! Decizia luată - Eurosport
Arbitrul care a anulat pe nedrept golul lui Cristiano Ronaldo și-a primit pedeapsa! Decizia luată - Eurosport

E o aberație”. Un fost arbitru internațional a oferit verdictul pentru cea  mai controversată fază din Real - Chelsea
E o aberație”. Un fost arbitru internațional a oferit verdictul pentru cea mai controversată fază din Real - Chelsea

Lovitură de teatru în finalul etapei! Petrolul - Voluntari, decis de arbitru  în prelungiri + Gol anulat controversat cu VAR-ul - Sportbull
Lovitură de teatru în finalul etapei! Petrolul - Voluntari, decis de arbitru în prelungiri + Gol anulat controversat cu VAR-ul - Sportbull

Liga Campionilor » Denys Garmash, „eliminat” după doar un cartonaș galben  în Dinamo Kiev - Benfica
Liga Campionilor » Denys Garmash, „eliminat” după doar un cartonaș galben în Dinamo Kiev - Benfica

LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 1-1. În sfârșit, derby! Bicfalvi a anulat golul  lui Hamroun,
LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 1-1. În sfârșit, derby! Bicfalvi a anulat golul lui Hamroun,

Dinamo - FC Voluntari 3-2, în Liga 1. Sorescu-show în „Ștefan cel Mare”.  Bonetti, debut cu dreptul. Cum arată clasamentul. Video - Fanatik.ro
Dinamo - FC Voluntari 3-2, în Liga 1. Sorescu-show în „Ștefan cel Mare”. Bonetti, debut cu dreptul. Cum arată clasamentul. Video - Fanatik.ro

Crăciunescu – Doar Dinamo

Dinamo – Steaua 2-1! Fără stofă de campioană, Steaua s-a bătut singură |  FCSTEAUA.RO
Dinamo – Steaua 2-1! Fără stofă de campioană, Steaua s-a bătut singură | FCSTEAUA.RO

ANALIZĂ MARIUS AVRAM | Continuă erorile după FCSB - Dinamo! Arbitrul Marian  Barbu prestație slabă în Bănie, deși a avut sfaturile altui ecuson FIFA în  "cască"
ANALIZĂ MARIUS AVRAM | Continuă erorile după FCSB - Dinamo! Arbitrul Marian Barbu prestație slabă în Bănie, deși a avut sfaturile altui ecuson FIFA în "cască"

Antrenorul Gironei ar fi fost de acord dacă lui Real Madrid i se valida  golul lui Rodrygo: ”Pentru mine, e doar fotbal”
Antrenorul Gironei ar fi fost de acord dacă lui Real Madrid i se valida golul lui Rodrygo: ”Pentru mine, e doar fotbal”

VIDEO | Cea mai controversată fază din Real Madrid - Chelsea! Un fost  arbitru internaţional a explicat tot! ”E o aberaţie că trebuie anulat un  asemenea gol!”
VIDEO | Cea mai controversată fază din Real Madrid - Chelsea! Un fost arbitru internaţional a explicat tot! ”E o aberaţie că trebuie anulat un asemenea gol!”

Chindia a egalat-o pe FCSB în prelungiri, dar golul a fost anulat pentru  offside! Trebuia validată reuşita? Zotta: ”Asta pare” | EXCLUSIV
Chindia a egalat-o pe FCSB în prelungiri, dar golul a fost anulat pentru offside! Trebuia validată reuşita? Zotta: ”Asta pare” | EXCLUSIV