Oraș Prematur scandal goluri marcate pe meci Decât Cea mai mare Susceptibil la

Statistica golurilor marcate în sezonul regulat - Știri - LPF

Finala MLS Cup, nebunie curată. Bale a intrat, a marcat un gol în minutul  128 şi a doborât un record stabilit în acelaşi meci. Finalul, dramatic |  VIDEO
Finala MLS Cup, nebunie curată. Bale a intrat, a marcat un gol în minutul 128 şi a doborât un record stabilit în acelaşi meci. Finalul, dramatic | VIDEO

Toate cele 401 goluri marcate de Leo Messi pentru Barcelona! De cate goluri  mai are nevoie sa fie cel mai bun din istoria La Liga | Sport.ro
Toate cele 401 goluri marcate de Leo Messi pentru Barcelona! De cate goluri mai are nevoie sa fie cel mai bun din istoria La Liga | Sport.ro

We Love Sport Cifrele Etapei CIFRELE ETAPEI | Cele mai multe goluri  înscrise într-o etapă; Farul la al cincilea meci la rând cu 3 goluri marcate
We Love Sport Cifrele Etapei CIFRELE ETAPEI | Cele mai multe goluri înscrise într-o etapă; Farul la al cincilea meci la rând cu 3 goluri marcate

Liverpool - Crystal Palace 3-0. Victorie cu trei goluri marcate după  lovituri de colț
Liverpool - Crystal Palace 3-0. Victorie cu trei goluri marcate după lovituri de colț

Meci senzațional pe Arena Națională! FCSB - Farul 2-3: Farul redevine  liderul Superligii, cu două goluri marcate în finalul meciului, în mai  puțin de un minut - focuspress.ro
Meci senzațional pe Arena Națională! FCSB - Farul 2-3: Farul redevine liderul Superligii, cu două goluri marcate în finalul meciului, în mai puțin de un minut - focuspress.ro

We Love Sport We Love Stats Cifrele etapei a 14-a din SuperLiga. Cinci  meciuri au fost decise de goluri marcate după minutul 75
We Love Sport We Love Stats Cifrele etapei a 14-a din SuperLiga. Cinci meciuri au fost decise de goluri marcate după minutul 75

La ambele goluri marcate de Steaua s-a discutat despre offside

Fotbal. Meci nebun în Gruia. CFR a învins Concordia cu două goluri marcate  în minutele 87 şi 94 | Digi24
Fotbal. Meci nebun în Gruia. CFR a învins Concordia cu două goluri marcate în minutele 87 şi 94 | Digi24

El e fotbalistul care deține recordul de goluri marcate într-un meci din  România! Ce a reușit în 2019 - Fanatik.ro
El e fotbalistul care deține recordul de goluri marcate într-un meci din România! Ce a reușit în 2019 - Fanatik.ro

Recordul doborât de Kylian Mbappe după primul meci al Franței la Cupa  Mondială din Qatar
Recordul doborât de Kylian Mbappe după primul meci al Franței la Cupa Mondială din Qatar

EURO 2020 // 27 de goluri marcate în 8 meciuri nebune din preliminarii!  Spania a reușit scorul serii
EURO 2020 // 27 de goluri marcate în 8 meciuri nebune din preliminarii! Spania a reușit scorul serii

FC Botosani pierde pe Municipal dupa un meci spectacol cu cinci goluri  marcate – VIDEO - Despre Botosaniul interzis
FC Botosani pierde pe Municipal dupa un meci spectacol cu cinci goluri marcate – VIDEO - Despre Botosaniul interzis

FC Argeș joacă la echipa cu cele mai multe goluri marcate în Superligă

Marko Dugandzic, omul meciului Rapid - Sepsi! Cum a răspuns când a fost  întrebat câte goluri vrea să marcheze | Sport.ro
Marko Dugandzic, omul meciului Rapid - Sepsi! Cum a răspuns când a fost întrebat câte goluri vrea să marcheze | Sport.ro

Steaua lui Reghe are o medie de peste două goluri marcate pe meci în Liga 1

Uluitor! Mbappe a marcat 5 goluri într-un meci din Cupa Franţei şi a atins  o performanţă istorică
Uluitor! Mbappe a marcat 5 goluri într-un meci din Cupa Franţei şi a atins o performanţă istorică

Pe "Ion Comșa", la Călărași, a fost meciul lui Arnăutu. Cu o medie de  aproape două goluri marcate/meci, Petrolul se reînscrie pe drumul bun! -  Gazeta de Prahova
Pe "Ion Comșa", la Călărași, a fost meciul lui Arnăutu. Cu o medie de aproape două goluri marcate/meci, Petrolul se reînscrie pe drumul bun! - Gazeta de Prahova

Werder Bremen învinge în deplasare pe Dortmund cu trei goluri marcate pe  final de meci - Stiri din surse
Werder Bremen învinge în deplasare pe Dortmund cu trei goluri marcate pe final de meci - Stiri din surse

Kylian Mbappe l-a depășit pe Cristiano Ronaldo și a egalat recordul lui  Lionel Messi, în doar 11 meciuri!
Kylian Mbappe l-a depășit pe Cristiano Ronaldo și a egalat recordul lui Lionel Messi, în doar 11 meciuri!

Coreea de Sud și Olanda, record de goluri marcate într-un meci de handbal  la Jocurile Olimpice - Eurosport
Coreea de Sud și Olanda, record de goluri marcate într-un meci de handbal la Jocurile Olimpice - Eurosport

FCSB - Chindia Târgoviște, meci cu nouă goluri marcate. Meci spectaculos |  DCNews
FCSB - Chindia Târgoviște, meci cu nouă goluri marcate. Meci spectaculos | DCNews

WOW, CE RECORDURI! Messi e unic în Ligă, dar recordul internaţional  all-time e de 13 goluri! Hagi a dat 6 în Liga 1
WOW, CE RECORDURI! Messi e unic în Ligă, dar recordul internaţional all-time e de 13 goluri! Hagi a dat 6 în Liga 1

Victorie la scor cu Viitorul Pandurii Tg. Jiu! Rossonerii ajung la 48 de goluri  marcate, cu o medie de 3,4 goluri pe meci
Victorie la scor cu Viitorul Pandurii Tg. Jiu! Rossonerii ajung la 48 de goluri marcate, cu o medie de 3,4 goluri pe meci

Qatar: Douăsprezece goluri marcate în trei partide în cea de a doua zi a  C.M. 2022 | RFI Mobile
Qatar: Douăsprezece goluri marcate în trei partide în cea de a doua zi a C.M. 2022 | RFI Mobile

Leeds - Liverpool 0-3. Mo Salah, 100 de goluri marcate în Premier League

Farul Constanța A Marcat Câte Trei Goluri în Ultimele Cinci Meciuri Din  Superligă. Bombardament! — MyCTA.ro — Stiri Constanta
Farul Constanța A Marcat Câte Trei Goluri în Ultimele Cinci Meciuri Din Superligă. Bombardament! — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Luka Jovic a depășit, după un singur meci la Fiorentina, numărul de goluri  marcate în doi ani și jumătate pentru Real Madrid | Sport.ro
Luka Jovic a depășit, după un singur meci la Fiorentina, numărul de goluri marcate în doi ani și jumătate pentru Real Madrid | Sport.ro

Manchester City - Southampton: Gazdele marchează patru goluri pe meci acasă