Se banjo efect gsp.ro tenis dubai gheaţă Umed fum

Ana Bogdan s-a calificat pe tabloul principal de la Dubai

SIMONA Halep LA DUBAI // Simona Halep, prima reacție după victoria cu Ons  Jabeur: „Parcă am fost la un meci de fotbal” » Ce spune despre accidentare
SIMONA Halep LA DUBAI // Simona Halep, prima reacție după victoria cu Ons Jabeur: „Parcă am fost la un meci de fotbal” » Ce spune despre accidentare

SIMONA HALEP - BELINDA BENCIC // Prima reacție a elvețiencei după ce a  eliminat-o pe Halep la Dubai » De ce a rămas surprinsă Bencic
SIMONA HALEP - BELINDA BENCIC // Prima reacție a elvețiencei după ce a eliminat-o pe Halep la Dubai » De ce a rămas surprinsă Bencic

SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Simona Halep joacă joi cu Aryna Sabalenka în  sferturi la Dubai: „Trebuie să fiu puternică” » La ce oră începe meciul
SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Simona Halep joacă joi cu Aryna Sabalenka în sferturi la Dubai: „Trebuie să fiu puternică” » La ce oră începe meciul

Jelena Ostapenko o provoacă pe Simona Halep înainte de semifinala de la  Dubai: „Voi fi agresivă și se va apăra”
Jelena Ostapenko o provoacă pe Simona Halep înainte de semifinala de la Dubai: „Voi fi agresivă și se va apăra”

Simona Halep // WTA a actualizat clasamentul după succesul Simonei la Dubai  » La ce distanță este Halep de locul 1
Simona Halep // WTA a actualizat clasamentul după succesul Simonei la Dubai » La ce distanță este Halep de locul 1

Moment istoric după eliminarea lui Djokovic la Dubai: primul lider mondial  din afara Big Four după 18 ani!
Moment istoric după eliminarea lui Djokovic la Dubai: primul lider mondial din afara Big Four după 18 ani!

Halep s-a bucurat alături de Toni Iuruc de trofeul de la Dubai

WTA Dubai. Elina Svitolina, eliminată în „optimi” de Jil Teichmann!

SIMONA HALEP. Noi informații despre motivul retragerii de la Dubai

wta dubai - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Înfrângere dură în  semifinala de la Dubai!
Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Înfrângere dură în semifinala de la Dubai!

Gabriela Ruse, victorie categorică în Dubai » La un meci distanță de  tabloul principal
Gabriela Ruse, victorie categorică în Dubai » La un meci distanță de tabloul principal

Simona Halep și-a aflat adversara din „sferturile” de la WTA Dubai! Meci  dramatic între Bencic și Sabalenka
Simona Halep și-a aflat adversara din „sferturile” de la WTA Dubai! Meci dramatic între Bencic și Sabalenka

SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Ons Jabeur, decepționată după meciul cu  Simona Halep: „Anul trecut probabil că eram fericită! Acum simt frustrare”
SIMONA HALEP LA DUBAI // VIDEO Ons Jabeur, decepționată după meciul cu Simona Halep: „Anul trecut probabil că eram fericită! Acum simt frustrare”

VIDEO Simona Halep și-a aflat adversara de la Dubai » O va înfrunta pe Ons  Jabeur, una dintre cele mai spectaculoase jucătoare din circuit
VIDEO Simona Halep și-a aflat adversara de la Dubai » O va înfrunta pe Ons Jabeur, una dintre cele mai spectaculoase jucătoare din circuit

Simona Halep va avea o înfruntare teribilă cu Jennifer Brady la Dubai

Trofeu la Dubai » Ana Bogdan a câștigat cel mai important titlu al carierei!

Simona Halep, testată de 27 de ori în 2019! De câte ori a fost testată  Serena Williams și cum stă TOP 10 WTA
Simona Halep, testată de 27 de ori în 2019! De câte ori a fost testată Serena Williams și cum stă TOP 10 WTA

Simona Halep - Gabriela Ruse, în optimi la WTA Dubai: ora de start și  televizare
Simona Halep - Gabriela Ruse, în optimi la WTA Dubai: ora de start și televizare

Simona Halep - Alison Riske, 6-2, 6-4: calificare în optimi la WTA Dubai

Simona Halep, prima reacție după eliminarea de la Doha

Simona Halep o va întâlni pe Alison Riske în primul tur al turneului de la  Dubai
Simona Halep o va întâlni pe Alison Riske în primul tur al turneului de la Dubai