Numele tentativ Rezultat artă halep tenis duminica 20 august 2017 educator Încredere Mercur

Biletul Zilei Din Tenis 20 August: Meciuri De La New Haven | Libertatea

Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare,  după ce a câștigat al doilea
Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare, după ce a câștigat al doilea

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Simona Halep vs Beatriz Haddad Maia pentru titlul din Canada - Treizecizero

Simona Halep

Simona Halep e numărul 1 MONDIAL. Premieră absolută în tenisul feminin  românesc | Digi24
Simona Halep e numărul 1 MONDIAL. Premieră absolută în tenisul feminin românesc | Digi24

Simona Halep și Sorana Cîrstea urcă în clasamentul WTA, deși au ratat  calificarea în finala de la Birmingham
Simona Halep și Sorana Cîrstea urcă în clasamentul WTA, deși au ratat calificarea în finala de la Birmingham

Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea  titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport
Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport

Simona Halep va participa la turneul Citi Open, din Washington. Ce alte  nume mari au mai fost anunţate şi cand se va desfăşura turneul - Antena  Sport
Simona Halep va participa la turneul Citi Open, din Washington. Ce alte nume mari au mai fost anunţate şi cand se va desfăşura turneul - Antena Sport

Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Toronto după „un meci  dur, incredibil” | Digi24
Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Toronto după „un meci dur, incredibil” | Digi24

Circuitul WTA, „Regatul Simonei Halep”. Românca, aproape să doboare un  record istoric deținut de Agnieszka Radwanska | Sport.ro
Circuitul WTA, „Regatul Simonei Halep”. Românca, aproape să doboare un record istoric deținut de Agnieszka Radwanska | Sport.ro

Șoc la US Open: Simona Halep a fost eliminată în turul 1, de către o  ucraineancă de 20 de ani, venită din calificări! - Ziariștii
Șoc la US Open: Simona Halep a fost eliminată în turul 1, de către o ucraineancă de 20 de ani, venită din calificări! - Ziariștii

Articole despre simona halep | România Actualitați

VIDEO Simona Halep, campioană la Toronto după o luptă incredibilă cu  Beatriz Haddad Maia - Al 24-lea titlu din carieră - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, campioană la Toronto după o luptă incredibilă cu Beatriz Haddad Maia - Al 24-lea titlu din carieră - HotNews.ro

Coșmarul” Simonei Halep, Alize Cornet stabilește un record mondial la US  Open: va juca în al 63-lea Grand Slam consecutiv | Sport.ro
Coșmarul” Simonei Halep, Alize Cornet stabilește un record mondial la US Open: va juca în al 63-lea Grand Slam consecutiv | Sport.ro

Tragere la sorţi WTA Washington 2022. A fost anunţată ora de start la  meciul Simona Halep - Cristina Bucşa - Fanatik.ro
Tragere la sorţi WTA Washington 2022. A fost anunţată ora de start la meciul Simona Halep - Cristina Bucşa - Fanatik.ro

VIDEO WTA Cincinnati: Simona Halep vs Kiki Bertens 6-2, 6-7 (6), 2-6 / Halep,  învinsă în finală după ce a ratat o minge de meci - HotNews.ro
VIDEO WTA Cincinnati: Simona Halep vs Kiki Bertens 6-2, 6-7 (6), 2-6 / Halep, învinsă în finală după ce a ratat o minge de meci - HotNews.ro

Video | Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Victorie formidabilă!  Românca s-a calificat în finala de la Toronto
Video | Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Victorie formidabilă! Românca s-a calificat în finala de la Toronto

Simona Halep a pierdut finala turneului de la Cincinnati și a ratat șansa  de a deveni lider mondial | Antena 1
Simona Halep a pierdut finala turneului de la Cincinnati și a ratat șansa de a deveni lider mondial | Antena 1

Prima reacție a Simonei Halep după ce și-a împlinit visul: Este ziua mea  specială | Digi24
Prima reacție a Simonei Halep după ce și-a împlinit visul: Este ziua mea specială | Digi24

Halep a învins-o pe Kerber şi este a doua oară consecutiv în finală la

Halep to finish 2017 as Year-End World No.1

Simona Halep s-a calificat in finala turneului de la Roma. Cine va fi  adversara ei, dupa ce Muguruza a abandonat - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat in finala turneului de la Roma. Cine va fi adversara ei, dupa ce Muguruza a abandonat - Stirileprotv.ro

Kim Clijsters și atuurile Simonei Halep înainte de US Open 2022: „Poate  învinge pe oricine” - HotNews.ro
Kim Clijsters și atuurile Simonei Halep înainte de US Open 2022: „Poate învinge pe oricine” - HotNews.ro

SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA // FOTO + VIDEO Simona Halep câștigă o  bătălie EROICĂ în fața Arynei Sabalenka și se califică în finală la  Cincinnati!
SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA // FOTO + VIDEO Simona Halep câștigă o bătălie EROICĂ în fața Arynei Sabalenka și se califică în finală la Cincinnati!