traducere Distruge Exista in direci tenis halep Imoralitate Obliga necinstit

Cum o caracterizează Simona Halep pe Sorana Cîrstea înainte de meciul direct  de la Indian Wells - HotNews.ro
Cum o caracterizează Simona Halep pe Sorana Cîrstea înainte de meciul direct de la Indian Wells - HotNews.ro

Simona Halep – Venus Williams la Miami Open 2019, în direct și în  exclusivitate pe Digi Sport 1 | Digi24
Simona Halep – Venus Williams la Miami Open 2019, în direct și în exclusivitate pe Digi Sport 1 | Digi24

Tenis: LIVE VIDEO Halep vs Bellis la Digi Sport 2 - HALEP ONLINE DOHA

Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3,  victorie de poveste în Canada
Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3, victorie de poveste în Canada

Simona Halep s-a calificat en-fanfare în optimile turneului de la Toronto!

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Linz după o revenire minunată în  fața Jasminei Paolini!
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Linz după o revenire minunată în fața Jasminei Paolini!

Simona Halep ia atitudine împotriva trișoarelor din tenis și își acuză  direct adversara: “Nu e corect!” VIDEO
Simona Halep ia atitudine împotriva trișoarelor din tenis și își acuză direct adversara: “Nu e corect!” VIDEO

Simona Halep - Sorana Cîrstea, în optimile turneului de la Indian Wells!  Primul meci direct după 12 ani | Sport.ro
Simona Halep - Sorana Cîrstea, în optimile turneului de la Indian Wells! Primul meci direct după 12 ani | Sport.ro

Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca,  evoluție magnifică - Eurosport
Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca, evoluție magnifică - Eurosport

Simona Halep Madrid | Cât a primit românca pentru calificarea în semifinale

Simona Halep și-a jignit în direct primul ei iubit. Românca nu s-a ferit de  cuvinte - Playsport
Simona Halep și-a jignit în direct primul ei iubit. Românca nu s-a ferit de cuvinte - Playsport

Simona Halep s-a retras de la Bad Homburg, înaintea semifinalelor / Bianca  Andreescu merge direct în finală
Simona Halep s-a retras de la Bad Homburg, înaintea semifinalelor / Bianca Andreescu merge direct în finală

Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Beatriz Haddad Maia  în turul 2 la Melbourne - Eurosport
Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Beatriz Haddad Maia în turul 2 la Melbourne - Eurosport

PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în  direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport

Simona Halep va disputa primul meci din 2021 împotriva liderului WTA, în  direct pe Eurosport - Eurosport
Simona Halep va disputa primul meci din 2021 împotriva liderului WTA, în direct pe Eurosport - Eurosport

Video | Simona Halep - Magda Linette, LIVE VIDEO, ora 18:00, la Digi Sport  2. Românca debutează la Cincinnati
Video | Simona Halep - Magda Linette, LIVE VIDEO, ora 18:00, la Digi Sport 2. Românca debutează la Cincinnati

Beatriz Haddad Maia vs Simona Halep Live Stream, Preview & Tips

News Alert | Simona Halep s-a retras de la Linz! Jaqueline Cristian merge direct  în finală
News Alert | Simona Halep s-a retras de la Linz! Jaqueline Cristian merge direct în finală

Simona Halep s-a calificat în turul al treilea la Wimbledon. A învins-o,  după o oră de joc, pe Kirsten Flipkens - Playtech Știri
Simona Halep s-a calificat în turul al treilea la Wimbledon. A învins-o, după o oră de joc, pe Kirsten Flipkens - Playtech Știri

Ce părere are Iga Swiatek (4 WTA) despre Simona Halep (locul 26 WTA)  înaintea meciului direct din semifinalele de la Indian Wells (VIDEO) -  B1TV.ro
Ce părere are Iga Swiatek (4 WTA) despre Simona Halep (locul 26 WTA) înaintea meciului direct din semifinalele de la Indian Wells (VIDEO) - B1TV.ro

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep,  convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep, convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro

Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz  Haddad Maia - spotmedia.ro
Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz Haddad Maia - spotmedia.ro

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Ce urmează pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea la Indian Wells » Sunt la  un meci de un duel direct
Ce urmează pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea la Indian Wells » Sunt la un meci de un duel direct

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4 în "optimi" la Madrid. Urmează duelul cu  Ons Jabeur
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4 în "optimi" la Madrid. Urmează duelul cu Ons Jabeur