George Stevenson A te baza pe pastă jucator grec tenis 2005 frână prăsilă Primul

Stefanos Tsitsipas a câștigat turneul de la Monte Carlo. Tenismenul grec  l-a egalat pe Ilie Năstase
Stefanos Tsitsipas a câștigat turneul de la Monte Carlo. Tenismenul grec l-a egalat pe Ilie Năstase

Stefanos Tsitsipas a câştigat turneul de la Monte Carlo

Tenis: Dominic Thiem, în semifinale la Gijon (ATP) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Dominic Thiem, în semifinale la Gijon (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Diane Parry, adversara Irinei Begu în sferturi la Palermo (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Diane Parry, adversara Irinei Begu în sferturi la Palermo (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tragerea la sorți pentru United Cup la tenis. Care sunt țările participante  și unde se joacă ediția inaugurală
Tragerea la sorți pentru United Cup la tenis. Care sunt țările participante și unde se joacă ediția inaugurală

VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi -  HotNews.ro
VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi - HotNews.ro

Monte-Carlo Masters 2022 – Simplu - Wikipedia

Retragerea lui Roger Federer: Recordurile incredibile ale unui tenisman  rasat | adevarul.ro
Retragerea lui Roger Federer: Recordurile incredibile ale unui tenisman rasat | adevarul.ro

Jucătorii de tenis ruși își vor schimba cetățenia pentru a participa la  turnee | DCNews
Jucătorii de tenis ruși își vor schimba cetățenia pentru a participa la turnee | DCNews

Sampras 49 | 49 de curiozități despre "Pistol Pete": ADN din Grecia,  anemia, serviciul, recordurile - Eurosport
Sampras 49 | 49 de curiozități despre "Pistol Pete": ADN din Grecia, anemia, serviciul, recordurile - Eurosport

Çağla Büyükakçay - Wikipedia

2005 ATP Tour - Wikipedia

Stefanos Tsitsipas, triumfător la Monte Carlo, a doua oară consecutiv:  grecul a câștigat primul turneu după operația suferită la cot | Sport.ro
Stefanos Tsitsipas, triumfător la Monte Carlo, a doua oară consecutiv: grecul a câștigat primul turneu după operația suferită la cot | Sport.ro

Simona Halep, criticată înainte de Indian Wells. Cum a caracterizat-o una  dintre marile campioane ale tenisului - Playtech Știri
Simona Halep, criticată înainte de Indian Wells. Cum a caracterizat-o una dintre marile campioane ale tenisului - Playtech Știri

Tenis: Mihaela Buzărnescu a pierdut în sferturile turneului de la Bastad  (WTA 125), dar va juca finala de dublu | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Mihaela Buzărnescu a pierdut în sferturile turneului de la Bastad (WTA 125), dar va juca finala de dublu | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Stefanos Tsitsipas a câştigat Turneul Campionilor | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Stefanos Tsitsipas a câştigat Turneul Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Stefanos Tsitsipas - stiri

ATP Cup: Marea Britanie și Australia, victorii surprinzătoare la debut -  HotNews.ro
ATP Cup: Marea Britanie și Australia, victorii surprinzătoare la debut - HotNews.ro

Iga Swiatek este noua campioană de la Indian Wells - spotmedia.ro

Finala olimpică de tenis feminin s-a decis în 63 de minute: Serena Williams  - Maria Sharapova 6-0, 6-1
Finala olimpică de tenis feminin s-a decis în 63 de minute: Serena Williams - Maria Sharapova 6-0, 6-1

Povestea copilului de care vorbeste astazi toata planeta. Cine este  necunoscutul care l-a ingenuncheat pe Nadal la Wimbledon - Stirileprotv.ro
Povestea copilului de care vorbeste astazi toata planeta. Cine este necunoscutul care l-a ingenuncheat pe Nadal la Wimbledon - Stirileprotv.ro

TURNEUL CAMPIONILOR. Finala Stefanos Tsitsipas vs Dominic Thiem, câștigată  de noul „zeu” al grecilor | Digi24
TURNEUL CAMPIONILOR. Finala Stefanos Tsitsipas vs Dominic Thiem, câștigată de noul „zeu” al grecilor | Digi24

Danil Medvedev, primul tenismen din afara Big Four... | News.ro

LIVE BLOG ROLAND GARROS ZIUA 1 | Gabriela Ruse, învinsă de Elise Mertens.  Sorana Cîrstea este în turul 2 - Eurosport
LIVE BLOG ROLAND GARROS ZIUA 1 | Gabriela Ruse, învinsă de Elise Mertens. Sorana Cîrstea este în turul 2 - Eurosport

Tenis: Câştigătorul neînvins al Turneului Campionilor va încasa un premiu  record de 4,7 milioane de dolari | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Câştigătorul neînvins al Turneului Campionilor va încasa un premiu record de 4,7 milioane de dolari | AGERPRES • Actualizează lumea.