Atsinaujinus sezonui pasikeitė „Teniso piramidės“ reitingo lyderis - DELFI  Sportas
Atsinaujinus sezonui pasikeitė „Teniso piramidės“ reitingo lyderis - DELFI Sportas

Teniso Piramidė

Wilson teniso raketė - Skelbiu.lt

Teniso namų“ vienetų turnyro čempionai: tai – psichologinis žaidimas -  DELFI Sportas
Teniso namų“ vienetų turnyro čempionai: tai – psichologinis žaidimas - DELFI Sportas

Paplūdimio tenisas: auksas, neįskaičius Lietuvos rezultatų, atiteko  ispanams - Radviliskionaujienos.lt
Paplūdimio tenisas: auksas, neįskaičius Lietuvos rezultatų, atiteko ispanams - Radviliskionaujienos.lt

Auksinis ruduo 2016“ atgarsiai: mišrių dvejetų teniso turnyrai tampa šeimų  hobiu | DEUCE.lt
Auksinis ruduo 2016“ atgarsiai: mišrių dvejetų teniso turnyrai tampa šeimų hobiu | DEUCE.lt

Plungės Teniso mėgėjų klubas - Donatas Čižauskas, Vytautas Navalinskas,  Laimonas Sabaliauskas, Plungės Teniso mėgėjų klubas | Facebook
Plungės Teniso mėgėjų klubas - Donatas Čižauskas, Vytautas Navalinskas, Laimonas Sabaliauskas, Plungės Teniso mėgėjų klubas | Facebook

Solidžiai žaidžiantis 37-erių Laimonas Kisielius: „Nežiūriu į šį sezoną  kaip į paskutinį karjeroje“ - Sportas.info
Solidžiai žaidžiantis 37-erių Laimonas Kisielius: „Nežiūriu į šį sezoną kaip į paskutinį karjeroje“ - Sportas.info

„Medipresa“ vadovaus Laimonas Blažinskas | Verslas | 15min.lt

Šiandien Laimonas... - Lietuvos badmintono federacija | Facebook

Dohos moterų teniso turnyro pusfinalis: JAV - Europa - DELFI Sportas

Palangos teniso aikštynai perduodami "Turto bankui"

Activus“ teniso dvejetų turnyras abejingų nepaliko | DEUCE.lt

Keletas akimirkų iš ką tik... - Sporto Klubas "Smešas" | Facebook

Lietuvos vyrų teniso rinktinė turi naują kapitoną - DELFI Sportas

TenisoTurnyrai.com - Papildytas (21d.) vasaros teniso turnyrų su Go Green  Team atidarymo turnyro dalyvių sąrašas: 🎾Vyrų vienetai light: Maksimas  Barochas Saulius Lileikis Martynas Dovydas Robertas Andriuška Rokas  Neiberka Lukas Vitauskas Mindaugas Deksnys
TenisoTurnyrai.com - Papildytas (21d.) vasaros teniso turnyrų su Go Green Team atidarymo turnyro dalyvių sąrašas: 🎾Vyrų vienetai light: Maksimas Barochas Saulius Lileikis Martynas Dovydas Robertas Andriuška Rokas Neiberka Lukas Vitauskas Mindaugas Deksnys

Šventinis stalo teniso čempionatas

Kas ryškiausiai spindės „Masters“ turnyre Monrealyje? - DELFI Sportas

Laimono Tapino žurnalistinis talentas skleidėsi „Sporto“ redakcijoje -  Sportas.info
Laimono Tapino žurnalistinis talentas skleidėsi „Sporto“ redakcijoje - Sportas.info

Policijos stalo teniso čempionais tapo klaipėdiečiai

Tiesos kariu besidedantis Laimonas Jakas – ne riteris, o sukčius? | 15min.lt

Nadalis susitvarkė su kylančia olandų žvaigždė ir žais Vimbldono  ketvirtfinalyje - LRT
Nadalis susitvarkė su kylančia olandų žvaigždė ir žais Vimbldono ketvirtfinalyje - LRT

Kalėdiniame teniso mėgėjų turnyre Vilniuje – beveik 100 dalyvių - DELFI  Sportas
Kalėdiniame teniso mėgėjų turnyre Vilniuje – beveik 100 dalyvių - DELFI Sportas

Klaipėdos universiteto Sporto klubas - Judėjimo savaitės stalo teniso  varžybose merginų tarpe nugalėjo Neringa Pociūtė,antra liko Regina  Joneikytė ir trečią vietą užmė Loreta Paulokaitė. Vaikinų tarpe nugalėjo  Laimonas Vaivada, antras Dovydas Sokavičius
Klaipėdos universiteto Sporto klubas - Judėjimo savaitės stalo teniso varžybose merginų tarpe nugalėjo Neringa Pociūtė,antra liko Regina Joneikytė ir trečią vietą užmė Loreta Paulokaitė. Vaikinų tarpe nugalėjo Laimonas Vaivada, antras Dovydas Sokavičius