Pardon Ambasadă episod meci live cfr Gladys strigător cu grija

CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4 | Sport.ro
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4 | Sport.ro

CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci  din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport

LIVE TEXT: FC Botoșani - CFR Cluj, ora 20.30. Clujenii joacă în această  seară cu titlul Ligii 1 pe masă! O victorie îi face campioni pentru a 4-a  oară la rând!
LIVE TEXT: FC Botoșani - CFR Cluj, ora 20.30. Clujenii joacă în această seară cu titlul Ligii 1 pe masă! O victorie îi face campioni pentru a 4-a oară la rând!

CFR Cluj – Jablonec se joacă la PRO X, de la ora 19.45! Meciul poate fi  văzut live și pe VOYO - PRO TV
CFR Cluj – Jablonec se joacă la PRO X, de la ora 19.45! Meciul poate fi văzut live și pe VOYO - PRO TV

Rapid București - CFR Cluj 2-1 | Victorie formidabilă pentru gazde! Dan  Petrescu pierde trei puncte importante în Giulești | Sport.ro
Rapid București - CFR Cluj 2-1 | Victorie formidabilă pentru gazde! Dan Petrescu pierde trei puncte importante în Giulești | Sport.ro

FCSB - CFR CLUJ LIVE DIGISPORT, Meci din LIGA 1 a Romaniei | iDevice.ro

Sepsi OSK - CFR Cluj 0-2 în etapa 28 din Liga 1

Derby de toată jena în Liga 1. Niciun şut pe poartă în partida CFR Cluj -  FCSB
Derby de toată jena în Liga 1. Niciun şut pe poartă în partida CFR Cluj - FCSB

CELTIC - CFR CLUJ 3-4 | CA-LI-FI-CA-RE! CE NEBUNIEEEE! Meci DE VIS pentru  echipa lui Petrescu: CFR merge in play-off-ul UEFA Champions League! |  Sport.ro
CELTIC - CFR CLUJ 3-4 | CA-LI-FI-CA-RE! CE NEBUNIEEEE! Meci DE VIS pentru echipa lui Petrescu: CFR merge in play-off-ul UEFA Champions League! | Sport.ro

CFR Cluj - Maribor, Live Video Online, de la ora 20:00

LIVE SCOR. CFR Cluj – Young Boys Berna! Meci nebun în Europa League! Dan  Petrescu riscă totul pentru o victorie UPDATE – Capital
LIVE SCOR. CFR Cluj – Young Boys Berna! Meci nebun în Europa League! Dan Petrescu riscă totul pentru o victorie UPDATE – Capital

Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1. Gustavo înscrie la ultima fază, după  un meci nebun! Doi jucători ai campioanei, eliminați | Sport.ro
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1. Gustavo înscrie la ultima fază, după un meci nebun! Doi jucători ai campioanei, eliminați | Sport.ro

Ionuț Chirilă știe care este atuul lui Dan Petrescu în CFR Cluj - Sivasspor

🔴LIVE CFR CLUJ - OSK SEPSI SF GHEORGHE 🔴 #LIGA 1 #ROMANIA #SUPERLIGA -  YouTube
🔴LIVE CFR CLUJ - OSK SEPSI SF GHEORGHE 🔴 #LIGA 1 #ROMANIA #SUPERLIGA - YouTube

Cine va arbitra meciul CFR Cluj – FC Rapid, derby-ul primei runde din  Superliga
Cine va arbitra meciul CFR Cluj – FC Rapid, derby-ul primei runde din Superliga

LIVE VIDEO CFR CLUJ – CRAIOVA 1-0 ONLINE STREAM. Gol Boateng, CFR e acum  campioană! - Stiri din surse
LIVE VIDEO CFR CLUJ – CRAIOVA 1-0 ONLINE STREAM. Gol Boateng, CFR e acum campioană! - Stiri din surse

Live VIDEO CFR Cluj – FCSB la TV Online pe Digi Sport, Telekom și Look

LIVE TEXT | CFR Cluj, la 90 de minute de primăvara europeană! Meciul  decisiv cu FC Ballkani, de la 19:45
LIVE TEXT | CFR Cluj, la 90 de minute de primăvara europeană! Meciul decisiv cu FC Ballkani, de la 19:45

Ballkani - CFR Cluj 1-1, în prima etapă din Conference League

FCSB - CFR Cluj, LIVE pe Look Plus, vineri de la 21:30. Echipele probabile

Randers – CFR Cluj se joacă la PRO X! Meciul se vede live și pe VOYO, de la  ora 22.00 - PRO TV
Randers – CFR Cluj se joacă la PRO X! Meciul se vede live și pe VOYO, de la ora 22.00 - PRO TV

FCSB – CFR Cluj LIVE VIDEO | 21:00, Digi Sport 1. Miza e uriașă. Cum vor  aborda duelul roș-albaștrii? Echipele probabile
FCSB – CFR Cluj LIVE VIDEO | 21:00, Digi Sport 1. Miza e uriașă. Cum vor aborda duelul roș-albaștrii? Echipele probabile

CUPA ROMÂNIEI | CSC Dumbrăvița - CFR Cluj, LIVE TEXT, de la 18:15 | Meci de  foc pentru divizionara secundă, cu campioana României - 📰 newsflash
CUPA ROMÂNIEI | CSC Dumbrăvița - CFR Cluj, LIVE TEXT, de la 18:15 | Meci de foc pentru divizionara secundă, cu campioana României - 📰 newsflash

FCSB - CFR CLUJ 0-1. Dan Petrescu, lecţie pentru Gigi Becali pe Arena  Naţională: "Ce răbdare să mai am? Dar ce pot să fac?"
FCSB - CFR CLUJ 0-1. Dan Petrescu, lecţie pentru Gigi Becali pe Arena Naţională: "Ce răbdare să mai am? Dar ce pot să fac?"

FC Argeș - CFR Cluj, Live Video Online, de la ora 20:30.