despartire copie de rezervă A afecta meci tenis 5 ore Dialect Somn dur Pebish

Când joacă Simona Halep în sferturile de finală la WTA Praga. S-a stabilit  ora de start
Când joacă Simona Halep în sferturile de finală la WTA Praga. S-a stabilit ora de start

Urmează o nouă finală de 5 ore? Ce indică scorul meciurilor directe dintre  Rafael Nadal și Daniil Medvedev | Sport.ro
Urmează o nouă finală de 5 ore? Ce indică scorul meciurilor directe dintre Rafael Nadal și Daniil Medvedev | Sport.ro

VIDEO Rafael Nadal, campion la Australian Open - Revenire senzațională de  la 0-2 la seturi cu Daniil Medvedev - HotNews.ro
VIDEO Rafael Nadal, campion la Australian Open - Revenire senzațională de la 0-2 la seturi cu Daniil Medvedev - HotNews.ro

VIDEO US Open: Rafael Nadal, set pierdut cu locul 198 ATP - Ibericul, meci  de peste trei ore - HotNews.ro
VIDEO US Open: Rafael Nadal, set pierdut cu locul 198 ATP - Ibericul, meci de peste trei ore - HotNews.ro

AO 22: Vintage Rafa Nadal revine, iar Mannarino și Karatsev încheie un meci  de aproape 5 ore la ora 02:30 dimineața | Sport.ro
AO 22: Vintage Rafa Nadal revine, iar Mannarino și Karatsev încheie un meci de aproape 5 ore la ora 02:30 dimineața | Sport.ro

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Gabriela Ruse, victorie uriașă în fața numărului 5 WTA la turneul din  Dubai. Va juca în optimi cu Simona Halep | Digi24
Gabriela Ruse, victorie uriașă în fața numărului 5 WTA la turneul din Dubai. Va juca în optimi cu Simona Halep | Digi24

US Open 2022, sferturi de finală. Carlos Alcaraz, calificare după un  thriller de peste 5 ore cu Sinner. Tabloul complet al semifinalelor -  Fanatik.ro
US Open 2022, sferturi de finală. Carlos Alcaraz, calificare după un thriller de peste 5 ore cu Sinner. Tabloul complet al semifinalelor - Fanatik.ro

US Open, ziua 10 | Alcaraz, victorie după 5 ore cu Sinner. Cum arată  tabloul semifinalelor la feminin - Eurosport
US Open, ziua 10 | Alcaraz, victorie după 5 ore cu Sinner. Cum arată tabloul semifinalelor la feminin - Eurosport

Finală magnifică la Australian Open între Nadal și Medvedev. Meciul a durat 5  ore și jumătate!
Finală magnifică la Australian Open între Nadal și Medvedev. Meciul a durat 5 ore și jumătate!

Primul mesaj postat de Simona Halep după eliminarea de la Australian Open!  "Tot respectul pentru tine" - Eurosport
Primul mesaj postat de Simona Halep după eliminarea de la Australian Open! "Tot respectul pentru tine" - Eurosport

Cel mai lung meci feminin la un turneu de Grand Slam:** 4 ore și 44

Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Beatriz Haddad Maia  în turul 2 la Melbourne - Eurosport
Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Beatriz Haddad Maia în turul 2 la Melbourne - Eurosport

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Harriet Dart, din turul 2 al  Australian Open. A
Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Harriet Dart, din turul 2 al Australian Open. A

Sorana Cîrstea s-a calificat pe tabloul principal la Adelaide 2! Ana  Bogdan, învinsă după un meci intens de circa 3 ore - Eurosport
Sorana Cîrstea s-a calificat pe tabloul principal la Adelaide 2! Ana Bogdan, învinsă după un meci intens de circa 3 ore - Eurosport

Tenis: Cristian Garin, în sferturi la Wimbledon, după un meci de aproape 5  ore | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Cristian Garin, în sferturi la Wimbledon, după un meci de aproape 5 ore | AGERPRES • Actualizează lumea.

Meciul de tenis care a ținut timp de trei zile! Cum a ajuns să depășească  orice record -
Meciul de tenis care a ținut timp de trei zile! Cum a ajuns să depășească orice record -

Irina Bara a fost eliminată în primul tur al calificărilor la Australian  Open, după un meci de aproape trei ore. Gabriela Ruse a acces în turul doi
Irina Bara a fost eliminată în primul tur al calificărilor la Australian Open, după un meci de aproape trei ore. Gabriela Ruse a acces în turul doi

Tenis: Zverev a încheiat la ora 5 dimineaţa meciul său de debut la turneul  de la Acapulco | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Zverev a încheiat la ora 5 dimineaţa meciul său de debut la turneul de la Acapulco | AGERPRES • Actualizează lumea.