Boală Supravieţui cântec meci tenis simona halep si irina begu madrid stream online fel Bate atomic

VIDEO Simona Halep și Irina Begu le țin pumnii ”Stejarilor”, care țintesc  victoria cu Italia, după 11 ani!
VIDEO Simona Halep și Irina Begu le țin pumnii ”Stejarilor”, care țintesc victoria cu Italia, după 11 ani!

Irina Begu - Lucia Bronzetti 6-2, 6-2 în finala turneului WTA Palermo.  Prestație excelentă a româncei care și-a adjudecat trofeul. Video -  Fanatik.ro
Irina Begu - Lucia Bronzetti 6-2, 6-2 în finala turneului WTA Palermo. Prestație excelentă a româncei care și-a adjudecat trofeul. Video - Fanatik.ro

Simona Halep - Irina Begu 7-6, 6-3. Simona se califică în finala de la  Praga! Pentru titlul 21 al carierei - Playtech Știri
Simona Halep - Irina Begu 7-6, 6-3. Simona se califică în finala de la Praga! Pentru titlul 21 al carierei - Playtech Știri

Simona Halep - Elise Mertens Live video ora XXX în turul 3 la WTA Madrid.  Primul obstacol de topSimona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7 în turul 3  la WTA Madrid.
Simona Halep - Elise Mertens Live video ora XXX în turul 3 la WTA Madrid. Primul obstacol de topSimona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7 în turul 3 la WTA Madrid.

VIDEO Simona Halep, în sferturi la Indian Wells - A câștigat în două seturi  duelul cu Sorana Cîrstea - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în sferturi la Indian Wells - A câștigat în două seturi duelul cu Sorana Cîrstea - HotNews.ro

WTA - ultimele știri din tenisul feminin: program, rezultate, clasamente -  Antena Sport
WTA - ultimele știri din tenisul feminin: program, rezultate, clasamente - Antena Sport

Video | Halep / Begu - Krejcikova / Siniakova 3-6, 3-6. Româncele au fost  eliminate de principalele favorite
Video | Halep / Begu - Krejcikova / Siniakova 3-6, 3-6. Româncele au fost eliminate de principalele favorite

Nu au mai ținut cont de distanțarea socială!" Simona Halep și Ashleigh  Barty au arătat cât de mare este prietenia dintre ele după confruntarea de  la Adelaide | FOTO
Nu au mai ținut cont de distanțarea socială!" Simona Halep și Ashleigh Barty au arătat cât de mare este prietenia dintre ele după confruntarea de la Adelaide | FOTO

Simona Halep, pe locul 3 în clasamentul banilor câștigați din tenis, după  victoria cu Gauff de la Madrid
Simona Halep, pe locul 3 în clasamentul banilor câștigați din tenis, după victoria cu Gauff de la Madrid

Irina Begu, revenire uluitoare în fața Radwanskăi! Alexandra Dulgheru s-a  calificat și ea în turul doi
Irina Begu, revenire uluitoare în fața Radwanskăi! Alexandra Dulgheru s-a calificat și ea în turul doi

Irina Begu a pierdut în "optimi" la Roma, după o luptă de două ore și 20 de  minute: 4-6, 7-5, 1-6 cu Vika Azarenka
Irina Begu a pierdut în "optimi" la Roma, după o luptă de două ore și 20 de minute: 4-6, 7-5, 1-6 cu Vika Azarenka

Simona Halep, debut perfect la Madrid sub comanda lui Patrick Mouratoglou

Simona Halep - Serena Williams live video online sferturi Australian Open

Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1 | ”Simo”, prestație fabuloasă!  Campioana noastră a câștigat nouă game-uri consecutive și s-a calificat în  semifinalele Indian Wells - Antena Sport
Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1 | ”Simo”, prestație fabuloasă! Campioana noastră a câștigat nouă game-uri consecutive și s-a calificat în semifinalele Indian Wells - Antena Sport

Halep - Aiava 7-6, 6-1 în primul tur la Australian Open. Emoții pentru  Simona: a călcat strâmb
Halep - Aiava 7-6, 6-1 în primul tur la Australian Open. Emoții pentru Simona: a călcat strâmb

VIDEO) Simona Halep, la mare luptă cu Coco!

Iga Swiatek, declarație amuzantă înainte de meciul cu Simona Halep -  HotNews.ro
Iga Swiatek, declarație amuzantă înainte de meciul cu Simona Halep - HotNews.ro

SIMONA HALEP - IRINA BEGU 6-1, 6-4 în semifinale la SHENZHEN. Posibilă  finală cu Maria Şarapova
SIMONA HALEP - IRINA BEGU 6-1, 6-4 în semifinale la SHENZHEN. Posibilă finală cu Maria Şarapova

Irina Begu, moment amuzant după victoria de la Roland Garros. Discursul  româncei
Irina Begu, moment amuzant după victoria de la Roland Garros. Discursul româncei

Tenis: Irina-Camelia Begu - stiri

Simona Halep a fost eliminată în primul tur la US Open! Românca a pierdut  în faţa unei jucătoare care se află pe locul 124 în lume
Simona Halep a fost eliminată în primul tur la US Open! Românca a pierdut în faţa unei jucătoare care se află pe locul 124 în lume

SIMONA HALEP - ALISON RISKE 2-6, 6-1, 6-1, victorie cu emoţii la Roland  Garros: "Visez la un Grand Slam" UPDATE
SIMONA HALEP - ALISON RISKE 2-6, 6-1, 6-1, victorie cu emoţii la Roland Garros: "Visez la un Grand Slam" UPDATE

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2, în turul 2 WTA Toronto. Românca se  califică fără emoții în turul al treilea - Fanatik.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2, în turul 2 WTA Toronto. Românca se califică fără emoții în turul al treilea - Fanatik.ro