Plauzibil Separare Tren meciuri live tenis roma Africa Kenia A rade

LIVE SCOR! Simona Halep – Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma!  Meci nebun pentru Uraganul Halep – Capital
LIVE SCOR! Simona Halep – Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma! Meci nebun pentru Uraganul Halep – Capital

Calificare magistrală în optimile Australian Open! Simona Halep,  implacabilă în meciul cu Danka Kovinic, 6-2, 6-1 | Sport.ro
Calificare magistrală în optimile Australian Open! Simona Halep, implacabilă în meciul cu Danka Kovinic, 6-2, 6-1 | Sport.ro

Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona  Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la  scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro
Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro

Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a  calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma
Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Roma | Digi24

Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al  turneului de la Roma
Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al turneului de la Roma

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Tenis: Djokovic, în semifinale la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: Djokovic, în semifinale la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep are un duel de foc cu Danielle Collins, la Roma: "Mă aștept la  un meci greu, ea e o jucătoare competitivă" - Antena Sport
Simona Halep are un duel de foc cu Danielle Collins, la Roma: "Mă aștept la un meci greu, ea e o jucătoare competitivă" - Antena Sport

Rafael Nadal, învins de Shapovalov, în optimi la Roma: „Regele Zgurii”  suferă o contra-performanță pentru prima dată, după 13 ani | Sport.ro
Rafael Nadal, învins de Shapovalov, în optimi la Roma: „Regele Zgurii” suferă o contra-performanță pentru prima dată, după 13 ani | Sport.ro

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

wta roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Victorie categorică. Halep - Osaka, 6-1, 6-0, în turul 2 de la Roma | Digi24

News Alert | Anunțul Simonei Halep, după RMN-ul efectuat în Italia. Cât de  gravă este accidentarea de la Roma
News Alert | Anunțul Simonei Halep, după RMN-ul efectuat în Italia. Cât de gravă este accidentarea de la Roma

Italian Open 2022: Rafael Nadal vs Denis Shapovalov Predicție,  head-to-head, previzualizare și detalii live stream pentru Roma Masters -  Moyens I/O
Italian Open 2022: Rafael Nadal vs Denis Shapovalov Predicție, head-to-head, previzualizare și detalii live stream pentru Roma Masters - Moyens I/O

Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma.  Simona,
Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma. Simona,

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport

Caro pune presiune pe Simona! Wozniacki a câștigat un meci lung la Roma,  s-a calificat în "sferturi" și a revenit pe primul loc în clasamentul live.  Ce urmează în lupta pentru #1
Caro pune presiune pe Simona! Wozniacki a câștigat un meci lung la Roma, s-a calificat în "sferturi" și a revenit pe primul loc în clasamentul live. Ce urmează în lupta pentru #1

VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi -  HotNews.ro
VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi - HotNews.ro

Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo,  eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo, eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro

Pierzătoare norocoasă la Roma, Gabriela Ruse a câștigat primul meci cu  ajutorul spectatorilor români: „M-am simțit ca la Fed Cup!” | Sport.ro
Pierzătoare norocoasă la Roma, Gabriela Ruse a câștigat primul meci cu ajutorul spectatorilor români: „M-am simțit ca la Fed Cup!” | Sport.ro

Simona Halep a fost lăudată de Danielle Collins, după eliminarea de la Roma.  ”E o sportivă pe care o admir” - Antena Sport
Simona Halep a fost lăudată de Danielle Collins, după eliminarea de la Roma. ”E o sportivă pe care o admir” - Antena Sport

SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA, rezultat final la Roma. SIMONA, NOUA  CAMPIOANĂ LA ROMA | DCNews
SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA, rezultat final la Roma. SIMONA, NOUA CAMPIOANĂ LA ROMA | DCNews