secundar profesionist Nava de război mmeciul de tenis s halep si mertns plânge necesitate triathlete

HALEP - MERTENS 6-2, 6-1. Meci PERFECT făcut de Simona, care e în sferturi  la Roland Garros
HALEP - MERTENS 6-2, 6-1. Meci PERFECT făcut de Simona, care e în sferturi la Roland Garros

VICTORIE URIASA pentru Simona Halep! Romanca se califica in sferturi la  Australian Open dupa o lupta stransa si un joc sclipitor | Sport.ro
VICTORIE URIASA pentru Simona Halep! Romanca se califica in sferturi la Australian Open dupa o lupta stransa si un joc sclipitor | Sport.ro

Elise Mertens nu se teme de Simona Halep: ”Am bătut-o în ultimul meci! Sunt  într-o formă foarte bună”
Elise Mertens nu se teme de Simona Halep: ”Am bătut-o în ultimul meci! Sunt într-o formă foarte bună”

Foto | Așa a pierdut Simona Halep meciul cu Elise Mertens. La ce capitol a  înregistrat cifre de coșmar
Foto | Așa a pierdut Simona Halep meciul cu Elise Mertens. La ce capitol a înregistrat cifre de coșmar

Ce a declarat Simona Halep despre Elise Mertens, oponenta sa din optimile  Openului Australian | Sport.ro
Ce a declarat Simona Halep despre Elise Mertens, oponenta sa din optimile Openului Australian | Sport.ro

Cate mai dai? Cate mai dai?!" Simona Halep, cu nervii la pamant in meciul  pierdut cu Elise Mertens la Madrid: cifrele dezastruoase care motiveaza  esecul romancei | Sport.ro
Cate mai dai? Cate mai dai?!" Simona Halep, cu nervii la pamant in meciul pierdut cu Elise Mertens la Madrid: cifrele dezastruoase care motiveaza esecul romancei | Sport.ro

SIMONA HALEP LA AUSTRALIAN OPEN // Ultimul meci direct dintre Halep și  Mertens s-a lăsat cu scandal: „A fost o prefăcătorie”
SIMONA HALEP LA AUSTRALIAN OPEN // Ultimul meci direct dintre Halep și Mertens s-a lăsat cu scandal: „A fost o prefăcătorie”

Simona Halep face un meci excelent, câștigă cu Mertens și se califică în  sferturile Australian Open! - Treizecizero
Simona Halep face un meci excelent, câștigă cu Mertens și se califică în sferturile Australian Open! - Treizecizero

WTA Dubai 2020: Simona Halep și-a aflat potențialele adversare din traseul  spre titlu – Tenis, tenis, tenis
WTA Dubai 2020: Simona Halep și-a aflat potențialele adversare din traseul spre titlu – Tenis, tenis, tenis

Halep, Mertens race into Australian Open fourth round

Meciul dintre Simona Halep si Elise Mertens s-a intins pana departe in  setul trei. Finalul optimii
Meciul dintre Simona Halep si Elise Mertens s-a intins pana departe in setul trei. Finalul optimii

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS 6-4, 6-4 // VIDEO Halep a reușit lovitura  zilei la Australian Open! Locul 2 e ocupat de un schimb epuizant din  același meci
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS 6-4, 6-4 // VIDEO Halep a reușit lovitura zilei la Australian Open! Locul 2 e ocupat de un schimb epuizant din același meci

Simona Halep a dezvăluit ce înseamnă gestul pe care îl face în timpul  meciurilor: „Îi
Simona Halep a dezvăluit ce înseamnă gestul pe care îl face în timpul meciurilor: „Îi

Simona Halep - Elise Mertens Live video ora XXX în turul 3 la WTA Madrid.  Primul obstacol de topSimona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7 în turul 3  la WTA Madrid.
Simona Halep - Elise Mertens Live video ora XXX în turul 3 la WTA Madrid. Primul obstacol de topSimona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7 în turul 3 la WTA Madrid.

EXCLUSIV | Simona Halep a dezvăluit ce așteptări are de la meciul cu Alize  Cornet, la Australian Open: "Îmi doresc mult" - Eurosport
EXCLUSIV | Simona Halep a dezvăluit ce așteptări are de la meciul cu Alize Cornet, la Australian Open: "Îmi doresc mult" - Eurosport

Video | Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7. Ce luptă! Belgianca e  în sferturi la Madrid după un meci dramatic, de aproape 3 ore.
Video | Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7. Ce luptă! Belgianca e în sferturi la Madrid după un meci dramatic, de aproape 3 ore.

Cand este programat meciul Simona Halep - Elise Mertens, pentru un loc in  sferturi la Madrid
Cand este programat meciul Simona Halep - Elise Mertens, pentru un loc in sferturi la Madrid

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // EXCLUSIV Alexandra Cadanțu, jucătoare care  a învins-o pe Mertens: „Așa poate fi surprinsă belgianca”
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // EXCLUSIV Alexandra Cadanțu, jucătoare care a învins-o pe Mertens: „Așa poate fi surprinsă belgianca”

Simona Halep, extrem de confuză în timpul meciului pierdut cu Elise Mertens  la Madrid! Ce a
Simona Halep, extrem de confuză în timpul meciului pierdut cu Elise Mertens la Madrid! Ce a

Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7! Video Online. Înfrângere  DRAMATICĂ pentru româncă
Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7! Video Online. Înfrângere DRAMATICĂ pentru româncă

Simona Halep-Elise Mertens 6-2, 7-5! Simona este campioană la Praga, după  un meci perfect! Titlul cu numărul 21 al carierei! Prima reacție
Simona Halep-Elise Mertens 6-2, 7-5! Simona este campioană la Praga, după un meci perfect! Titlul cu numărul 21 al carierei! Prima reacție