fript Bangladesh Îndărătnic montreal finala feminina de tenis 2018 mile nautice Joaca Lil

WTA Montreal | Finală surprizătoare între Karolina Pliskova și Camila  Giorgi - Eurosport
WTA Montreal | Finală surprizătoare între Karolina Pliskova și Camila Giorgi - Eurosport

Simona Halep împlinește astăzi frumoasa vârstă de 30 de ani – Monden

numarul 1 mondial - Ştiri de Cluj

Simona Halep intră în primii 10 cei mai dominanți sportivi ai lumii în 2018,  top realizat de ESPN - Lead.ro
Simona Halep intră în primii 10 cei mai dominanți sportivi ai lumii în 2018, top realizat de ESPN - Lead.ro

Video | Camila Giorgi, campioană la Montreal! Italianca a învins-o pe  Pliskova în finală, 6-3, 7-5
Video | Camila Giorgi, campioană la Montreal! Italianca a învins-o pe Pliskova în finală, 6-3, 7-5

SIMONA HALEP - SLOANE STEPHENS. VIDEO O nouă zeiță la Montreal! Liderul WTA  câștigă EROIC cea mai frumoasă finală a anului: peste două ore și jumătate  de luptă!
SIMONA HALEP - SLOANE STEPHENS. VIDEO O nouă zeiță la Montreal! Liderul WTA câștigă EROIC cea mai frumoasă finală a anului: peste două ore și jumătate de luptă!

Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare,  după ce a câștigat al doilea titlu la Montreal
Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare, după ce a câștigat al doilea titlu la Montreal

Simona Halep - Sloane Stephens, desemnat de WTA meciul anului 2018

Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la  Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro

Sloane Stephens, mesaj emoționant după ce a pierdut în fața Simonei Halep -  Stirileprotv.ro
Sloane Stephens, mesaj emoționant după ce a pierdut în fața Simonei Halep - Stirileprotv.ro

Camila Giorgi, săptămână nebună la Montreal! A bătut toate favoritele și a  câștigat cel mai mare titlu al carierei | Sport.ro
Camila Giorgi, săptămână nebună la Montreal! A bătut toate favoritele și a câștigat cel mai mare titlu al carierei | Sport.ro

Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul  favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce  dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari
Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari

Halep în semifinale la Montreal! Dacă joacă finala redevine numărul 3  mondial – Special Arad · ultimele știri din Arad
Halep în semifinale la Montreal! Dacă joacă finala redevine numărul 3 mondial – Special Arad · ultimele știri din Arad

Cât de mult poate urca Simona Halep în clasamentul WTA după turneul de la  Montreal - Eurosport
Cât de mult poate urca Simona Halep în clasamentul WTA după turneul de la Montreal - Eurosport

VIDEO | Duelul dintre Simona Halep și Sloane Stephens de la Rogers Cup,  ales cel mai frumos meci de tenis din 2018 - EBS Radio
VIDEO | Duelul dintre Simona Halep și Sloane Stephens de la Rogers Cup, ales cel mai frumos meci de tenis din 2018 - EBS Radio

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Românca se califică într-o  nouă finală la WTA Toronto. Prima reacţie: "Este prima mea finală cu  Patrick. Sper să fie şi altele" - Fanatik.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Românca se califică într-o nouă finală la WTA Toronto. Prima reacţie: "Este prima mea finală cu Patrick. Sper să fie şi altele" - Fanatik.ro

WTA Torneo Montreal Final: S. Halep - S. Stephens

Avion privat pentru Simona Halep. Cine i l-a pus la dispoziție - Stiri.md

S-au stabilit finalele la Omnium Banque Nationale - Tenis - Pagini Romanesti

Tenis: Camila Giorgi a învins-o pe Karolina Pliskova în finala turneului  WTA de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Camila Giorgi a învins-o pe Karolina Pliskova în finala turneului WTA de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.