Cauciuc de bani Picioare moi chitară montreal finala feminina la tenis 2018 stand Roti prăji

Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare,  după ce a câștigat al doilea titlu la Montreal
Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare, după ce a câștigat al doilea titlu la Montreal

WTA Torneo Montreal 1ª Semifinal: S. Halep - A. Barty

Video | Camila Giorgi, campioană la Montreal! Italianca a învins-o pe  Pliskova în finală, 6-3, 7-5
Video | Camila Giorgi, campioană la Montreal! Italianca a învins-o pe Pliskova în finală, 6-3, 7-5

Simona Halep intră în primii 10 cei mai dominanți sportivi ai lumii în 2018,  top realizat de ESPN - Lead.ro
Simona Halep intră în primii 10 cei mai dominanți sportivi ai lumii în 2018, top realizat de ESPN - Lead.ro

Cât de mult poate urca Simona Halep în clasamentul WTA după turneul de la  Montreal - Eurosport
Cât de mult poate urca Simona Halep în clasamentul WTA după turneul de la Montreal - Eurosport

numarul 1 mondial - Ştiri de Cluj

Horia Tecău și Julien Rojer, în sferturile de finală ale probei de dublu de  la Montreal
Horia Tecău și Julien Rojer, în sferturile de finală ale probei de dublu de la Montreal

Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz  Haddad Maia - spotmedia.ro
Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz Haddad Maia - spotmedia.ro

Simona Halep a câștigat Turneul de la Toronto

Imagini nud cu adversara Simonei Halep din finala WTA Montreal

Camila Giorgi e din nou on fire! Italianca face turneul carierei la Montreal:  s-a calificat în finală!
Camila Giorgi e din nou on fire! Italianca face turneul carierei la Montreal: s-a calificat în finală!

Live VIDEO Simona Halep - Sloane Stephens online la TV Digi Sport 2

Tenis: Karolina Pliskova şi Camila Giorgi, finaliste la turneul WTA 1000 de  la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Karolina Pliskova şi Camila Giorgi, finaliste la turneul WTA 1000 de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Halep în semifinale la Montreal! Dacă joacă finala redevine numărul 3  mondial – Special Arad · ultimele știri din Arad
Halep în semifinale la Montreal! Dacă joacă finala redevine numărul 3 mondial – Special Arad · ultimele știri din Arad

S-au stabilit finalele la Omnium Banque Nationale - Tenis - Pagini Romanesti

WTA Torneo Montreal: 1/4 Final: S. Halep - C. García

Pablo Carreno Busta şi Hubert Hurkacz vor disputa finala Mastersului de la  Montreal - HotNews.ro
Pablo Carreno Busta şi Hubert Hurkacz vor disputa finala Mastersului de la Montreal - HotNews.ro

Simona Halep împlinește astăzi frumoasa vârstă de 30 de ani – Monden

WTA Montreal - Last Word On Tennis

Tenis: Pablo Carreno şi Hubert Hurkacz, finaliştii turneului ATP Masters  1.000 de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Pablo Carreno şi Hubert Hurkacz, finaliştii turneului ATP Masters 1.000 de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Campioană surpriză la Montreal

Tenis, WTA Montreal, 1/4 finału: S.Kuzniecowa – S.Halep (sport.tvp.pl)

Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul  favoritelor la Rogers
Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul favoritelor la Rogers