Świdniczanka wróciła z bardzo dalekiej podróży i jednak pokonała Podhale  Nowy Targ - Dziennik Wschodni
Świdniczanka wróciła z bardzo dalekiej podróży i jednak pokonała Podhale Nowy Targ - Dziennik Wschodni

Cracovia II - NKP Podhale Nowy Targ. Odrodzenie "Pasów" - wypunktowały  Górali, którym puściły nerwy | Gazeta Krakowska
Cracovia II - NKP Podhale Nowy Targ. Odrodzenie "Pasów" - wypunktowały Górali, którym puściły nerwy | Gazeta Krakowska

Podhale Nowy Targ - artykuły | Małopolskie Nasze Miasto

Finał Pucharu Podhala - Świetna Orawa, ale Puchar jedzie do Nowego Targu  (zdjęcia) - SportowePodhale.pl
Finał Pucharu Podhala - Świetna Orawa, ale Puchar jedzie do Nowego Targu (zdjęcia) - SportowePodhale.pl

NKP Podhale Nowy Targ - Zawodnicy drużyny Orlik Młodszy 2012 uczestniczyli  w 2-dniowym Turnieju Smoka. Chłopcy bardzo dobrze zaprezentowali się w  pierwszym eliminacyjnym dniu rywalizacji awansując do niedzielnych  rozgrywek Ligi Mistrzów 🏆
NKP Podhale Nowy Targ - Zawodnicy drużyny Orlik Młodszy 2012 uczestniczyli w 2-dniowym Turnieju Smoka. Chłopcy bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszym eliminacyjnym dniu rywalizacji awansując do niedzielnych rozgrywek Ligi Mistrzów 🏆

Co dalej z Podhalem Nowy Targ? Kolejni zawodnicy rozwiązują kontrakty

Kadra Podhala Nowy Targ na rundę wiosenną sezonu 2022/2023

Podhale Nowy Targ pokonało Texom Sokół Sieniawa. Srogie lanie pod Tatrami |  Nowiny
Podhale Nowy Targ pokonało Texom Sokół Sieniawa. Srogie lanie pod Tatrami | Nowiny

Podhale Nowy Targ - junior.weszlo.com

NKP Podhale Nowy Targ - Bez punktów w Tarnobrzegu :( | Facebook

Typy Podhale Nowy Targ - GKS Katowice I KH Energa Toruń - Unia Oświęcim  20.12.2023
Typy Podhale Nowy Targ - GKS Katowice I KH Energa Toruń - Unia Oświęcim 20.12.2023

Podhale Nowy Targ zwycięzcą Pucharu Polski na szczeblu MZPN [GALERIA] |  Gazeta Krakowska
Podhale Nowy Targ zwycięzcą Pucharu Polski na szczeblu MZPN [GALERIA] | Gazeta Krakowska