miez jos Tun polo steaua noiembrie 2017 destrăbălare de a gestiona Subtropical

Polo masculin: CSA Steaua a câştigat titlul naţional | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Polo masculin: CSA Steaua a câştigat titlul naţional | AGERPRES • Actualizează lumea.

ECHIPA DE POLO FEMININ PRIMA CAMPIOANĂ PE ANUL 2017! – CSA Steaua Clubul  Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti
ECHIPA DE POLO FEMININ PRIMA CAMPIOANĂ PE ANUL 2017! – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Polo: Steaua, învinsă de Jug Adriatic Osiguranje cu 14-7, în Liga  Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: Steaua, învinsă de Jug Adriatic Osiguranje cu 14-7, în Liga Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Steaua Bucureşti, campioană la polo şi în sezonul 2020-2021! Dinamo a luat  medalia de bronz
Steaua Bucureşti, campioană la polo şi în sezonul 2020-2021! Dinamo a luat medalia de bronz

Polo: Steaua a debutat cu stângul în noul sezon al Ligii Campionilor |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: Steaua a debutat cu stângul în noul sezon al Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Primul trofeu pierdut de Steaua în ultimii patru ani! CSM Oradea a cucerit  Cupa României la polo după ce i-a învins pe roș-albaștri la penaltyuri de  departajare
Primul trofeu pierdut de Steaua în ultimii patru ani! CSM Oradea a cucerit Cupa României la polo după ce i-a învins pe roș-albaștri la penaltyuri de departajare

EXCLUSIV Acuze la adresa antrenorului secund al Stelei: "A venit beat la  meci! Ia bani de la sportivi"
EXCLUSIV Acuze la adresa antrenorului secund al Stelei: "A venit beat la meci! Ia bani de la sportivi"

Turneul III din Superliga Națională de polo pe apă începe miercuri, 25  noiembrie – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti
Turneul III din Superliga Națională de polo pe apă începe miercuri, 25 noiembrie – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Polo feminin – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Steaua București BA, campioană națională la polo masculin!

Polo: Steaua a pierdut fără drept de apel cu Pro Recco, în Liga Campionilor  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: Steaua a pierdut fără drept de apel cu Pro Recco, în Liga Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Polo masculin: Steaua a obţinut a doua victorie în grupele LEN Euro Cup |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: Steaua a obţinut a doua victorie în grupele LEN Euro Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.

Polo feminin: CSA Steaua a reuşit eventul, după ce a cucerit şi Cupa  României | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo feminin: CSA Steaua a reuşit eventul, după ce a cucerit şi Cupa României | AGERPRES • Actualizează lumea.

Superliga Națională de polo masculin va debuta la sfârșitul săptămânii –  CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti
Superliga Națională de polo masculin va debuta la sfârșitul săptămânii – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Polo: CSA Steaua, la prima victorie în acest sezon al Ligii Campionilor,  11-8 cu Steaua Roşie | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: CSA Steaua, la prima victorie în acest sezon al Ligii Campionilor, 11-8 cu Steaua Roşie | AGERPRES • Actualizează lumea.

Bazinul Olimpic de Polo si Natatie Steaua – Ghencea | Ghidul Inotatorului

Steaua reinventează calendarul: "Au falsificat CNP-uri cu luna a 13-a în  ele!”
Steaua reinventează calendarul: "Au falsificat CNP-uri cu luna a 13-a în ele!”

CSA Steaua București, campioană națională cu echipa de polo U17

BihorStiri.ro Polo : CSM Digi pierde și al doilea meci cu Steaua Stirom -  BihorStiri.ro
BihorStiri.ro Polo : CSM Digi pierde și al doilea meci cu Steaua Stirom - BihorStiri.ro

Polo masculin: CSA Steaua a câştigat al 18-lea său titlu de campioană  naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: CSA Steaua a câştigat al 18-lea său titlu de campioană naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

Steaua intre primele 8 echipe din Euro Cup – H2O polo - hold your breath

România, din noiembrie în preliminariile Ligii Mondiale de polo pe apă |  Sport | România Actualitați
România, din noiembrie în preliminariile Ligii Mondiale de polo pe apă | Sport | România Actualitați

Mădălin Hîncu începe 2021 cu distrugerea ultimei secții de succes din  clubul Steaua - Steaua Liberă
Mădălin Hîncu începe 2021 cu distrugerea ultimei secții de succes din clubul Steaua - Steaua Liberă

Cupa României La Polo Feminin. Stelistele, Neînvinse După Primul Turneu |  Libertatea
Cupa României La Polo Feminin. Stelistele, Neînvinse După Primul Turneu | Libertatea

Polo: Steaua Bucureşti - BVSC Budapesta, scor... | News.ro