Eliminați din grupe! România - Serbia 4-12

România - Olanda, primul meci al tricorilor la... | News.ro

Polo pe apă: România, în grupă cu Serbia, Rusia și Slovacia la European -  Sport - Radio România Actualităţi Online
Polo pe apă: România, în grupă cu Serbia, Rusia și Slovacia la European - Sport - Radio România Actualităţi Online

Hungary and Serbia gunning for gold in youth men's water polo

Serbia a câştigat CE de polo masculin

România – Olanda, scor 8-9, în primul meci al... | News.ro

CE Polo: Serbia, noua campioana europeana | Antena 1

Hungary defeats Serbia in penalty drama and wins World youth title - Total  Waterpolo
Hungary defeats Serbia in penalty drama and wins World youth title - Total Waterpolo

Hungary and Serbia battle for gold at U18 Worlds - Total Waterpolo

Ungaria – campioană mondială la polo | Radio România Reșița

Polo masculin: România s-a clasat pe locul 10 la Europene, după 1-17 cu  Serbia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: România s-a clasat pe locul 10 la Europene, după 1-17 cu Serbia | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rezultate OB I 2022/2023, Polo Ungaria - Flashscore

Serbia - Wikipedia

Liga Mondiala la Polo: Romania a cedat cu 7-14 jocul cu Serbia,  desfasurat...
Liga Mondiala la Polo: Romania a cedat cu 7-14 jocul cu Serbia, desfasurat...

14.11.2017, World League, Serbia – Romania – Federația Română de Polo

Croația este noua campioană mondială la polo, după ce a învins Ungaria în  finala mare cu 8-6. Adevărata "finală" a fost cu Serbia, în semifinale
Croația este noua campioană mondială la polo, după ce a învins Ungaria în finala mare cu 8-6. Adevărata "finală" a fost cu Serbia, în semifinale

Selecţionata de polo pe apă a Serbiei a cucerit locul 5 la Campionatul  European - Radioteleviziunea Voivodinei
Selecţionata de polo pe apă a Serbiei a cucerit locul 5 la Campionatul European - Radioteleviziunea Voivodinei

Ungaria, campioană europeană la polo pe apă după o pauză de 21 ani | Cine a  câștigat întrecerea feminină
Ungaria, campioană europeană la polo pe apă după o pauză de 21 ani | Cine a câștigat întrecerea feminină

Romania-Ungaria, scor 15-17, in grupa B la polo, la Jocurile Olimpice -  Stirileprotv.ro
Romania-Ungaria, scor 15-17, in grupa B la polo, la Jocurile Olimpice - Stirileprotv.ro

Polo pe apă: România, eșec categoric cu Croația (6-16) în primul meci al  turneului preolimpic de la Rotterdam. Toate rezultatele zilei de duminică
Polo pe apă: România, eșec categoric cu Croația (6-16) în primul meci al turneului preolimpic de la Rotterdam. Toate rezultatele zilei de duminică