Reprezinta Continuu vultur premii la san jose tenis nehotărât ofilit epuiza

Coco Gauff s-a calificat în sferturile de la San Jose, după ce a învins-o  pe Naomi Osaka - Sportbull
Coco Gauff s-a calificat în sferturile de la San Jose, după ce a învins-o pe Naomi Osaka - Sportbull

Mihaela Buzărnescu, în semifinalele turneului de la San Jose | Digi24

Elena Rybakina, campioana de la Wimbledon 2022, învinsă în prima rundă la  WTA San Jose - HotNews.ro
Elena Rybakina, campioana de la Wimbledon 2022, învinsă în prima rundă la WTA San Jose - HotNews.ro

Rusoaica Daria Kasatkina este învingătoarea turneului WTA de la San Jose -  Sportbull
Rusoaica Daria Kasatkina este învingătoarea turneului WTA de la San Jose - Sportbull

Mihaela Buzărnescu a câştigat primul său titlu WTA din carieră, la San Jose  - Stirileprotv.ro
Mihaela Buzărnescu a câştigat primul său titlu WTA din carieră, la San Jose - Stirileprotv.ro

WTA San Jose: A patra favorită, eliminată în sferturi după ce a pierdut  setul decisiv cu 6-0 - HotNews.ro
WTA San Jose: A patra favorită, eliminată în sferturi după ce a pierdut setul decisiv cu 6-0 - HotNews.ro

Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la  Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână.  Video - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână. Video - Fanatik.ro

Mihaela Buzărnescu, campioană la San Jose !!! | Cuget Liber

WTA w San Jose: Shelby Rogers przegrała finał z Dawią Kasatkiną. Później  wycofała się z Toronto - Polsat Sport
WTA w San Jose: Shelby Rogers przegrała finał z Dawią Kasatkiną. Później wycofała się z Toronto - Polsat Sport

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi  Sport | Pagina 355 din 726
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport | Pagina 355 din 726

Ana Bogdan, învinsă în semifinalele turneului WTA 125 de la Paris!

Dezastru pentru Mihaela Buzărnescu. Românca iese din top 100 WTA, după  înfrângerea din primul tur de la San Jose
Dezastru pentru Mihaela Buzărnescu. Românca iese din top 100 WTA, după înfrângerea din primul tur de la San Jose

Karolina Pliskova a fost învinsă de Amanda Anisimova în optimile de la San  Jose - Sportbull
Karolina Pliskova a fost învinsă de Amanda Anisimova în optimile de la San Jose - Sportbull

Turneul de tenis de la San Jose - Wikipedia

Tenis: Shelby Rogers (SUA) şi Daria Kasatkina (Rusia), în finala de la San  Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Shelby Rogers (SUA) şi Daria Kasatkina (Rusia), în finala de la San Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Osaka a revenit cu o victorie, Andreescu a pierdut în primul tur la San  Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Osaka a revenit cu o victorie, Andreescu a pierdut în primul tur la San Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mihaela Buzărnescu, în finala turneului de la San Jose | Digi24

Gauff a învins-o pe Osaka la San Jose iar Sakkari a pierdut la debut -  Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Gauff a învins-o pe Osaka la San Jose iar Sakkari a pierdut la debut - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Muguruza, principala favorită, s-a retras din turneul de la San Jose

San Jose 2022: Draws, dates, prize money and everything you need to know

Dezvăluirile au eliberat-o. Kasatkina, cea mai bună clasare din carieră,  după o săptămână în care rușii au făcut legea - Eurosport
Dezvăluirile au eliberat-o. Kasatkina, cea mai bună clasare din carieră, după o săptămână în care rușii au făcut legea - Eurosport

WTA San Jose: Mihaela Buzărnescu va juca în primul tur cu Sachia Vickery;  Serena Williams, duel cu Johanna Konta - HotNews.ro
WTA San Jose: Mihaela Buzărnescu va juca în primul tur cu Sachia Vickery; Serena Williams, duel cu Johanna Konta - HotNews.ro

WTA San Jose: Mihaela Buzărnescu, duel cu Elise Mertens în semifinale -  HotNews.ro
WTA San Jose: Mihaela Buzărnescu, duel cu Elise Mertens în semifinale - HotNews.ro

Două semifinale pentru Mihaela Buzărnescu în aceeaşi zi la San Jose | Open  Tenis
Două semifinale pentru Mihaela Buzărnescu în aceeaşi zi la San Jose | Open Tenis