marxist pieton postscriptum program sferturi tenis fem dubai Putere dedicare Ghinion

Simona Halep, tenis-blitzkrieg de Valentine's Day la Dubai: a învins-o pe  Riske, 6-2, 6-4. Gabriela Ruse, adversara din optimi? | Sport.ro
Simona Halep, tenis-blitzkrieg de Valentine's Day la Dubai: a învins-o pe Riske, 6-2, 6-4. Gabriela Ruse, adversara din optimi? | Sport.ro

Decizia care a făcut ca Elena Rybakina, adversara Simonei Halep din  semifinale, să nu fie interzisă la Wimbledon 2022
Decizia care a făcut ca Elena Rybakina, adversara Simonei Halep din semifinale, să nu fie interzisă la Wimbledon 2022

Simona Halep, declarație hazlie: „M-am uitat la meciuri, a început să îmi  placă tenisul.” De ce se teme de duelul cu Ons Jabeur | Sport.ro
Simona Halep, declarație hazlie: „M-am uitat la meciuri, a început să îmi placă tenisul.” De ce se teme de duelul cu Ons Jabeur | Sport.ro

Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când  revine în circuit
Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când revine în circuit

Simona Halep s-a calificat in sferturi la turneul din Dubai. Simona Halep -  Tsvetana Pironkov: 6-4, 6-3
Simona Halep s-a calificat in sferturi la turneul din Dubai. Simona Halep - Tsvetana Pironkov: 6-4, 6-3

Video | Simona Halep - Ons Jabeur 1-6, 6-2, 7-6, în turul 2 la

Simona Halep a ratat Finala turneului WTA Dubai 2022, după ce a pierdut  meciul cu Jelena Ostapenko. Cu câți bani pleacă acasă | Antena 1
Simona Halep a ratat Finala turneului WTA Dubai 2022, după ce a pierdut meciul cu Jelena Ostapenko. Cu câți bani pleacă acasă | Antena 1

Când va juca Simona Halep în semifinale la WTA Dubai - HotNews.ro

Calificată în semifinale, dubla campioană a turneului de la Dubai, Simona  Halep nu se gândește la trofeu: „E prea departe.” | Sport.ro
Calificată în semifinale, dubla campioană a turneului de la Dubai, Simona Halep nu se gândește la trofeu: „E prea departe.” | Sport.ro

WTA Dubai: Programul zilei de marți - Gabriela Ruse și Irina Begu vor juca  în primul tur - HotNews.ro
WTA Dubai: Programul zilei de marți - Gabriela Ruse și Irina Begu vor juca în primul tur - HotNews.ro

Gabriela Ruse - Simona Halep 3-6, 2-6, în optimi la Dubai! Cu cine joacă  mai departe
Gabriela Ruse - Simona Halep 3-6, 2-6, în optimi la Dubai! Cu cine joacă mai departe

Video | Indian Wells | Irina Begu - Katerina Siniakova 2-6, 6-4, 4-6.  Gabriela Ruse, învinsă de Kristina Kucova în decisiv
Video | Indian Wells | Irina Begu - Katerina Siniakova 2-6, 6-4, 4-6. Gabriela Ruse, învinsă de Kristina Kucova în decisiv

Simona Halep, victorie într-un meci rupt în două în semifinale, la Dubai: a  dominat-o
Simona Halep, victorie într-un meci rupt în două în semifinale, la Dubai: a dominat-o

Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3, în sferturile WTA Dubai: cu cine joacă  în semifinale
Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3, în sferturile WTA Dubai: cu cine joacă în semifinale

Dubai Duty Free Tennis Championships - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Simona Halep e în semifinale la WTA Dubai - GAZETA de SUD

Duel românesc la Dubai! Simona Halep - Gabriela Ruse, pentru un loc în  sferturi
Duel românesc la Dubai! Simona Halep - Gabriela Ruse, pentru un loc în sferturi

Simona Halep, monstrul disciplinei și constanței în WTA: joacă la Dubai a  61-a semifinală a carierei | Sport.ro
Simona Halep, monstrul disciplinei și constanței în WTA: joacă la Dubai a 61-a semifinală a carierei | Sport.ro

Simona Halep a eliminat ultimul cap de serie la Dubai și s-a calificat în  semifinală. Adversară redutabilă în penultimul act | Digi24
Simona Halep a eliminat ultimul cap de serie la Dubai și s-a calificat în semifinală. Adversară redutabilă în penultimul act | Digi24

WTA Dubai: Aryna Sabalenka, eliminată - O singură favorită rămasă în  competiție - HotNews.ro
WTA Dubai: Aryna Sabalenka, eliminată - O singură favorită rămasă în competiție - HotNews.ro

WTA Dubai 2022 – Simona Halep după calificarea în optimi: ”Mă bucur de  libertate” – Tenis, tenis, tenis
WTA Dubai 2022 – Simona Halep după calificarea în optimi: ”Mă bucur de libertate” – Tenis, tenis, tenis