baza dependent interviu record inot 50m declara Legitim La timp

La doar 17 ani, David Popovici a devenit campion mondial la seniori, în  proba de 200 metri liber | Digi24
La doar 17 ani, David Popovici a devenit campion mondial la seniori, în proba de 200 metri liber | Digi24

Reviving the Swimmer Within - Fitness & Wellness News

Robert Glință, pe 5 în lume! Românul a fost aproape de medalie la 50 m  spate, într-o finală surprinzătoare a Mondialului. Americanul Ress a  încheiat primul dar a fost descalificat | Sport.ro
Robert Glință, pe 5 în lume! Românul a fost aproape de medalie la 50 m spate, într-o finală surprinzătoare a Mondialului. Americanul Ress a încheiat primul dar a fost descalificat | Sport.ro

David Popovici, cel mai rapid înotător din lume: RECORD MONDIAL și medalie  de aur în proba de 100 de metri liber la Campionatul European de natație -  Ziarul Unirea
David Popovici, cel mai rapid înotător din lume: RECORD MONDIAL și medalie de aur în proba de 100 de metri liber la Campionatul European de natație - Ziarul Unirea

Record la 50m inot, la 100 de ani! George depaseste bariera timpului

ÎNOT Nou record mondial la 50 de metri bras, stabilit de italianca de doar  16 ani Benedetta Pilato | Newsweek Romania
ÎNOT Nou record mondial la 50 de metri bras, stabilit de italianca de doar 16 ani Benedetta Pilato | Newsweek Romania

Prima reacție a lui David Popovici după ce a luat aurul la 200 de metri  liber și a fost la o sutime de Phelps: „Ăsta a fost primul gând «Ahh»”
Prima reacție a lui David Popovici după ce a luat aurul la 200 de metri liber și a fost la o sutime de Phelps: „Ăsta a fost primul gând «Ahh»”

Înot: Bianca-Andreea Costea a stabilit un nou record naţional la 50 m liber  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: Bianca-Andreea Costea a stabilit un nou record naţional la 50 m liber | AGERPRES • Actualizează lumea.

Inot: Un australian de 99 de ani a stabilit un nou record mondial la  categoria sa de varsta (proba de 50 m liber) - HotNews.ro
Inot: Un australian de 99 de ani a stabilit un nou record mondial la categoria sa de varsta (proba de 50 m liber) - HotNews.ro

Argint european pentru Robert Glință în cursă de record mondial

David Popovici s-a calificat în semifinalele Campionatului European de  nataţie cu un nou record al competiţiei în proba de 100 metri liber -  Antena Sport
David Popovici s-a calificat în semifinalele Campionatului European de nataţie cu un nou record al competiţiei în proba de 100 metri liber - Antena Sport

Înot: Australianul Kyle Chalmers a stabilit un nou record mondial la 100 m  liber în bazin scurt | AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: Australianul Kyle Chalmers a stabilit un nou record mondial la 100 m liber în bazin scurt | AGERPRES • Actualizează lumea.

News Alert | David Popovici, record mondial și medalie de aur în proba de  100 de metri liber la Campionatul European de natație
News Alert | David Popovici, record mondial și medalie de aur în proba de 100 de metri liber la Campionatul European de natație

David Popovici, o nouă performanță! S-a calificat în finala 100 de m liber  cu un timp-record!
David Popovici, o nouă performanță! S-a calificat în finala 100 de m liber cu un timp-record!

David Popovici a câștigat medalia de aur și la 50 de metri, după cele de la  100 și 200 de metri, la CE de Natație | Digi24
David Popovici a câștigat medalia de aur și la 50 de metri, după cele de la 100 și 200 de metri, la CE de Natație | Digi24

Ce mănâncă David Popovici, dublu campion mondial la înot: „Vă mai dau un  pont” - B1TV.ro
Ce mănâncă David Popovici, dublu campion mondial la înot: „Vă mai dau un pont” - B1TV.ro

David Popovici, al doilea în serii la 100 metri liber la Mondialele din  Peru! Calificări pe linie pentru români
David Popovici, al doilea în serii la 100 metri liber la Mondialele din Peru! Calificări pe linie pentru români

Constănțeanca Bianca Costea, nou RECORD NAȚIONAL la 50 m liber, la  Campionatului Mondial de înot de la Abu Dhabi
Constănțeanca Bianca Costea, nou RECORD NAȚIONAL la 50 m liber, la Campionatului Mondial de înot de la Abu Dhabi

Robert Glință are primul timp mondial al acestui an (50m spate, bazin lung)

Pe el urmărește să-l ”doboare” David Popovici: care e recordul mondial la  200 de metri liber
Pe el urmărește să-l ”doboare” David Popovici: care e recordul mondial la 200 de metri liber

Robert Glinţă, medaliat cu bronz la proba de 50 de metri spate la  Europenele de înot de la Kazan | Newsweek Romania
Robert Glinţă, medaliat cu bronz la proba de 50 de metri spate la Europenele de înot de la Kazan | Newsweek Romania

David Popovici - nou record national - YouTube

David Popovici, față în față cu istoria. Ce scrie cel mai cunoscut site de  natație, înainte de finala de la 100 metri - Eurosport
David Popovici, față în față cu istoria. Ce scrie cel mai cunoscut site de natație, înainte de finala de la 100 metri - Eurosport

Alte recorduri doborâte de David Popovici? Ce spune marele nostru campion:  ”Mi-am dat restart!” - Playsport
Alte recorduri doborâte de David Popovici? Ce spune marele nostru campion: ”Mi-am dat restart!” - Playsport

Nou record mondial și aur pentru David Popovici la 100 de metri liber, la  Campionatul European de seniori / A încheiat proba cu cel mai bun timp  reuşit vreodată de un înotător
Nou record mondial și aur pentru David Popovici la 100 de metri liber, la Campionatul European de seniori / A încheiat proba cu cel mai bun timp reuşit vreodată de un înotător