perceptual ingrosata arătos record mondial 50 m craul Orbitoare depozit Alexander Graham Bell

50m Freestyle World Record

Motivul pentru care Justin Ress a fost descalificat în finala probei de 50 m  spate, în care Glință a terminat pe 4 - Eurosport
Motivul pentru care Justin Ress a fost descalificat în finala probei de 50 m spate, în care Glință a terminat pe 4 - Eurosport

VIDEO Hunter Armstrong a stabilit un nou record mondial în proba de 50 m  spate - HotNews.ro
VIDEO Hunter Armstrong a stabilit un nou record mondial în proba de 50 m spate - HotNews.ro

Robert Glință, în finala probei de 50 m spate, la Campionatul Mondial! Când  va înota pentru medalii - Eurosport
Robert Glință, în finala probei de 50 m spate, la Campionatul Mondial! Când va înota pentru medalii - Eurosport

Robert Glinţă a ratat finala mondială la 50 de metri spate - Eurosport

Robert Glință, în finala Campionatului Mondial de înot la 100 m spate.  Camelia Potec: Competiția e puternică, sportivii sunt în formă | Digi24
Robert Glință, în finala Campionatului Mondial de înot la 100 m spate. Camelia Potec: Competiția e puternică, sportivii sunt în formă | Digi24

Robert Glinţă, campion național la 50 de metri spate - Eurosport

Înot: Campionatele Mondiale - Kristof Milak a stabilit un nou record mondial  la 200 m fluture | replicaonline.ro
Înot: Campionatele Mondiale - Kristof Milak a stabilit un nou record mondial la 200 m fluture | replicaonline.ro

Robert Glinţă concurează sâmbătă în finala probei de 50 m spate, la  Campionatul Mondial de la Budapesta | adevarul.ro
Robert Glinţă concurează sâmbătă în finala probei de 50 m spate, la Campionatul Mondial de la Budapesta | adevarul.ro

Andrei Anghel a fost descalificat în proba de 50 metri, la ”Mondialele” de  Natație de la Melbourne
Andrei Anghel a fost descalificat în proba de 50 metri, la ”Mondialele” de Natație de la Melbourne

Nataţie: Americanul Caeleb Dressel a cucerit al 15-lea său titlu mondial,  la 50 m fluture | AGERPRES • Actualizează lumea.
Nataţie: Americanul Caeleb Dressel a cucerit al 15-lea său titlu mondial, la 50 m fluture | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video David Popovici, calificat în semifinale

ÎNOT Nou record mondial la 50 de metri bras, stabilit de italianca de doar  16 ani Benedetta Pilato | Newsweek Romania
ÎNOT Nou record mondial la 50 de metri bras, stabilit de italianca de doar 16 ani Benedetta Pilato | Newsweek Romania

Record mondial la 50 de metri fluture, stabilit de Andrei Govorov | Ziarul  de Sport
Record mondial la 50 de metri fluture, stabilit de Andrei Govorov | Ziarul de Sport

Robert Glință, pe 5 în lume! Românul a fost aproape de medalie la 50 m  spate, într-o finală surprinzătoare a Mondialului. Americanul Ress a  încheiat primul dar a fost descalificat | Sport.ro
Robert Glință, pe 5 în lume! Românul a fost aproape de medalie la 50 m spate, într-o finală surprinzătoare a Mondialului. Americanul Ress a încheiat primul dar a fost descalificat | Sport.ro

Robert Glință, calificat în finală la 50 m spate cu al șaselea timp! |  Sport.ro
Robert Glință, calificat în finală la 50 m spate cu al șaselea timp! | Sport.ro

Florent Manaudou | World Record 50m Backstroke | 2014 FINA World Swimming  Championships - YouTube
Florent Manaudou | World Record 50m Backstroke | 2014 FINA World Swimming Championships - YouTube

Robert Glință, locul 5 în finala probei de 50 de metri spate de la  Campionatele Mondiale de natație - Eurosport
Robert Glință, locul 5 în finala probei de 50 de metri spate de la Campionatele Mondiale de natație - Eurosport

VIDEO Înot: Hunter Armstrong a stabilit un nou record mondial la 50 m  spate, în selecţiile americane de la Greensboro | AGERPRES • Actualizează  lumea.
VIDEO Înot: Hunter Armstrong a stabilit un nou record mondial la 50 m spate, în selecţiile americane de la Greensboro | AGERPRES • Actualizează lumea.

CM Natație: Robert Glinţă, locul 8 în finala probei de 100 m spate / Thomas  Ceccon, nou record mondial - HotNews.ro
CM Natație: Robert Glinţă, locul 8 în finala probei de 100 m spate / Thomas Ceccon, nou record mondial - HotNews.ro

Înot sportiv - Wikipedia

SAKCI WORLD RECORD 24.95 50m Breaststroke Short Course | 2021 Turkish  Nationals - YouTube
SAKCI WORLD RECORD 24.95 50m Breaststroke Short Course | 2021 Turkish Nationals - YouTube

Înotătorul Robert Glinţă s-a calificat în finala probei de 50 m spate, la  Campionatele Mondiale de nataţie de la Budapesta.
Înotătorul Robert Glinţă s-a calificat în finala probei de 50 m spate, la Campionatele Mondiale de nataţie de la Budapesta.

Record mondial la 50 m bras, stabilit de o sportiva in varsta de DOAR 15  ani! | Sport.ro
Record mondial la 50 m bras, stabilit de o sportiva in varsta de DOAR 15 ani! | Sport.ro

Înot: Andrei Anghel a ratat calificarea în finala probei de 50 m spate la  Mondialele în bazin scurt | AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: Andrei Anghel a ratat calificarea în finala probei de 50 m spate la Mondialele în bazin scurt | AGERPRES • Actualizează lumea.

Nataţie. Adam Peaty - record mondial în proba de 50 m bras la CM 2017 |  Epoch Times România
Nataţie. Adam Peaty - record mondial în proba de 50 m bras la CM 2017 | Epoch Times România