FABULOS!!! Paul Georgescu a doborat recordul mondial de distanta la inot in  ape inghetate
FABULOS!!! Paul Georgescu a doborat recordul mondial de distanta la inot in ape inghetate

Avram Iancu înoată fără oprire 12 ore, pe Bega, în pregătirile pentru  doborârea recordului mondial de 67 de ore - GorjOnline - Zi de zi informați!
Avram Iancu înoată fără oprire 12 ore, pe Bega, în pregătirile pentru doborârea recordului mondial de 67 de ore - GorjOnline - Zi de zi informați!

Avram Iancu vrea să doboare recordul mondial de înot anduranță - CT100.ro

Record mondial de juniori stabilit de un inotator roman: ''Abia astept sa  vad ce pot realiza la Tokyo''
Record mondial de juniori stabilit de un inotator roman: ''Abia astept sa vad ce pot realiza la Tokyo''

David Popovici la Campionatul Mondial de înot în bazin scurt 2022  Melbourne. „Rechinul” a obținut medalia de argint la 200 m liber -  Fanatik.ro
David Popovici la Campionatul Mondial de înot în bazin scurt 2022 Melbourne. „Rechinul” a obținut medalia de argint la 200 m liber - Fanatik.ro

David Popovici, lângă nume de legendă ale natației. Lista medaliaților  zilei de luni, de la Campionatele Mondiale
David Popovici, lângă nume de legendă ale natației. Lista medaliaților zilei de luni, de la Campionatele Mondiale

Înot: Katie Ledecky a cucerit a 17-a medalie de aur la Campionatele Mondiale  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: Katie Ledecky a cucerit a 17-a medalie de aur la Campionatele Mondiale | AGERPRES • Actualizează lumea.

Un nou record mondial pentru cea mai mare distanţă de înot în ocean

Paul Georgescu, record mondial de distanta la inot in ape inghetate -  YouTube
Paul Georgescu, record mondial de distanta la inot in ape inghetate - YouTube

Un nou record mondial pentru cea mai mare distanţă de înot în ocean. Câţi  kilometri a parcurs un bărbat din Malta
Un nou record mondial pentru cea mai mare distanţă de înot în ocean. Câţi kilometri a parcurs un bărbat din Malta

VIDEO Record mondial: Cât a reușit să înoate un francez pe sub gheață fără  echipament de protecție - HotNews.ro
VIDEO Record mondial: Cât a reușit să înoate un francez pe sub gheață fără echipament de protecție - HotNews.ro

David Popovici ia startul la CM de înot din Melbourne. În ce probe va  concura și ce a declarat înaintea competiției | Sport.ro
David Popovici ia startul la CM de înot din Melbourne. În ce probe va concura și ce a declarat înaintea competiției | Sport.ro

A fost spulberat un nou record mondial la înot! SUA și Australia, surprinse  de o incredibilă ștafetă a Chinei - Eurosport
A fost spulberat un nou record mondial la înot! SUA și Australia, surprinse de o incredibilă ștafetă a Chinei - Eurosport

ÎNOT Nou record mondial la 50 de metri bras, stabilit de italianca de doar  16 ani Benedetta Pilato | Newsweek Romania
ÎNOT Nou record mondial la 50 de metri bras, stabilit de italianca de doar 16 ani Benedetta Pilato | Newsweek Romania

Popovici, reacţie virală: Cum a savurat un nou record mondial la juniori  VIDEO | adevarul.ro
Popovici, reacţie virală: Cum a savurat un nou record mondial la juniori VIDEO | adevarul.ro

Paul Georgescu se pregateste sa doboare un record mondial teribil in  sezonul "inghetat"
Paul Georgescu se pregateste sa doboare un record mondial teribil in sezonul "inghetat"

Înot: David Popovici, medalie de aur și în proba de 200 de metri de la Roma  | Sport | România Actualitați
Înot: David Popovici, medalie de aur și în proba de 200 de metri de la Roma | Sport | România Actualitați

Un nou record mondial pentru cea mai mare distanţă de înot în ocean |  Jurnal.md
Un nou record mondial pentru cea mai mare distanţă de înot în ocean | Jurnal.md

Record mondial la înot sub gheață. Francezul Arthur Guerin-Boeri a înotat  fără combinezon
Record mondial la înot sub gheață. Francezul Arthur Guerin-Boeri a înotat fără combinezon

David Popovici, înaintea Campionatului Mondial de Nataţie în bazin scurt:  ”Scopul meu este să mă calific în finală/ Odată ce eşti pe culoar, ai o  şansă”/ De ce preferă Popovici bazinul lung
David Popovici, înaintea Campionatului Mondial de Nataţie în bazin scurt: ”Scopul meu este să mă calific în finală/ Odată ce eşti pe culoar, ai o şansă”/ De ce preferă Popovici bazinul lung

Înot: Germanul Lukas Maertens, campion european la 400 m liber |  replicaonline.ro
Înot: Germanul Lukas Maertens, campion european la 400 m liber | replicaonline.ro

David Popovici, în semifinalele Campionatului Mondial de înot în bazin  scurt de la Melbourne - Radio Impuls
David Popovici, în semifinalele Campionatului Mondial de înot în bazin scurt de la Melbourne - Radio Impuls

Cursa lui Avram Iancu pentru un nou record mondial la înot a fost oprită.  Care sunt
Cursa lui Avram Iancu pentru un nou record mondial la înot a fost oprită. Care sunt

Inot: Un australian de 99 de ani a stabilit un nou record mondial la  categoria sa de varsta (proba de 50 m liber) - HotNews.ro
Inot: Un australian de 99 de ani a stabilit un nou record mondial la categoria sa de varsta (proba de 50 m liber) - HotNews.ro