VIDEO EXCLUSIV. Motivul pentru care FC Voluntari a pus piedică FCSB-ului și  a trimis titlul la Cluj. „Este vorba de mii de euro” - Playsport
VIDEO EXCLUSIV. Motivul pentru care FC Voluntari a pus piedică FCSB-ului și a trimis titlul la Cluj. „Este vorba de mii de euro” - Playsport

Meciuri - Program FC VOLUNTARI - Liga 1 - Liga Profesionistă de Fotbal

Nu s-a întâmplat niciodată în 7 ani » Record absolut la FC Voluntari - FCSB

FC Voluntari - #FCV #CasaLiga1 #etapa18 REZULTAT FINAL !... | Facebook

VIDEO | Incredibil! Voluntari - FCSB 2-2. Echipa lui Gigi Becali s-a  împiedicat din drumul spre "finala" cu CFR Cluj, după ce ilfovenii au  revenit de două ori
VIDEO | Incredibil! Voluntari - FCSB 2-2. Echipa lui Gigi Becali s-a împiedicat din drumul spre "finala" cu CFR Cluj, după ce ilfovenii au revenit de două ori

Asociatia Stelistilor 1947 - as47.ro

Liga 1: FC Steaua 1-0 FC Voluntari! Tavi Popescu, „Salvatore della patria”!  | FCSTEAUA.RO
Liga 1: FC Steaua 1-0 FC Voluntari! Tavi Popescu, „Salvatore della patria”! | FCSTEAUA.RO

Steaua București - FOTBAL – Liga Elitelor / ⚽️ PLAY-OFF ❤️💙Rezultate: 🔥  U19: FCSB 🆚 STEAUA: 3️⃣ - 1️⃣ 🔥 U17: FCSB 🆚 STEAUA: 1️⃣ - 0️⃣ 🔥 U16:  STEAUA 🆚 VOLUNTARI: 1️⃣ - 0️⃣ Felicitări!👏🏻❤️💙 | Facebook
Steaua București - FOTBAL – Liga Elitelor / ⚽️ PLAY-OFF ❤️💙Rezultate: 🔥 U19: FCSB 🆚 STEAUA: 3️⃣ - 1️⃣ 🔥 U17: FCSB 🆚 STEAUA: 1️⃣ - 0️⃣ 🔥 U16: STEAUA 🆚 VOLUNTARI: 1️⃣ - 0️⃣ Felicitări!👏🏻❤️💙 | Facebook

Arhive Rezultate Rapid II - FC Rapid 1923

FCSB remizează ghinionist cu FC Voluntari. Ilfovenii au egalat la în  ultimul minut al prelungirilor
FCSB remizează ghinionist cu FC Voluntari. Ilfovenii au egalat la în ultimul minut al prelungirilor

Doi jucători scoși țapi ispășitori după FC Voluntari - FCSB 2-2, rezultat  care poate compromite șansele la titlu: „Este inacceptabil ce fac ei” -  Fanatik.ro
Doi jucători scoși țapi ispășitori după FC Voluntari - FCSB 2-2, rezultat care poate compromite șansele la titlu: „Este inacceptabil ce fac ei” - Fanatik.ro

Voluntari-Steaua FCSB. Rezultat final | DCNews

FC Voluntari - Dinamo 2-1! Conduși cu 1-0, ilfovenii au întors rezultatul  în repriza secundă | Sport.ro
FC Voluntari - Dinamo 2-1! Conduși cu 1-0, ilfovenii au întors rezultatul în repriza secundă | Sport.ro

Andrei Cordea nu s-a abținut după remiza cu FC Voluntari: ”Am luat gol din  ofsaid, ce pot să fac eu? Ofsaid 100%!”
Andrei Cordea nu s-a abținut după remiza cu FC Voluntari: ”Am luat gol din ofsaid, ce pot să fac eu? Ofsaid 100%!”

FC Voluntari 0-0 FCSB. Ilfovenii opresc seria victoriilor echipei lui Edi  Iordănescu după un meci în care au avut ocaziile mai mari de gol - Playsport
FC Voluntari 0-0 FCSB. Ilfovenii opresc seria victoriilor echipei lui Edi Iordănescu după un meci în care au avut ocaziile mai mari de gol - Playsport

FCSB
FCSB

FC Voluntari II vs CSA Steaua Bucuresti rezultate live, H2H și echipe de  start | Sofascore
FC Voluntari II vs CSA Steaua Bucuresti rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

Steaua voluntari

Rezultat mincinos”. Mirel Rădoi a tunat după Craiova - Voluntari

Sunt alte chestiuni care se iau în calcul la FCSB”. Reacţia lui Andrei  Dumiter după ce a semnat cu Voluntari: ”Nu voiam să mai joc pe la echipa a  doua!”
Sunt alte chestiuni care se iau în calcul la FCSB”. Reacţia lui Andrei Dumiter după ce a semnat cu Voluntari: ”Nu voiam să mai joc pe la echipa a doua!”

Mirel Rădoi, furios după remiza cu FC Voluntari: "Rezultat mincinos!  Trebuie să intervenim" | Sport.ro
Mirel Rădoi, furios după remiza cu FC Voluntari: "Rezultat mincinos! Trebuie să intervenim" | Sport.ro

Steaua București – SC FC Voluntari SA 2 – CSA Steaua Clubul Sportiv al  Armatei STEAUA Bucureşti
Steaua București – SC FC Voluntari SA 2 – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Calculele în play-off după FC Voluntari - FCSB 2-2! De ce rezultat are  nevoie CFR Cluj ca să ia titlul după derby-ul cu U Craiova - Fanatik.ro
Calculele în play-off după FC Voluntari - FCSB 2-2! De ce rezultat are nevoie CFR Cluj ca să ia titlul după derby-ul cu U Craiova - Fanatik.ro