Former World Number One Simona Halep Provisionally Banned for Positive Test  - UBITENNIS
Former World Number One Simona Halep Provisionally Banned for Positive Test - UBITENNIS

Rezultatul carierei pentru Maria Sara Popa: ce performanță a reușit  tenismena
Rezultatul carierei pentru Maria Sara Popa: ce performanță a reușit tenismena

Elina Svitolina - Karolina Muchova, Sferturi de finală Wimbledon 2019 -  Rezultat adversară Simona Halep - GSP - Live
Elina Svitolina - Karolina Muchova, Sferturi de finală Wimbledon 2019 - Rezultat adversară Simona Halep - GSP - Live

Cutremur la US Open 2022. Rezultat șoc înregistrat în meciul dintre Nick  Kyrgios și Karen Khachanov - Playsport
Cutremur la US Open 2022. Rezultat șoc înregistrat în meciul dintre Nick Kyrgios și Karen Khachanov - Playsport

Roland Garros 2019: Simona Halep - Iga Swiatek | Rezultat pentru  calificarea în sferturile de finală | DCNews
Roland Garros 2019: Simona Halep - Iga Swiatek | Rezultat pentru calificarea în sferturile de finală | DCNews

Jankovic and Roddick clinch China Open titles | Reuters.com

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi  Sport | Pagina 93 din 721
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport | Pagina 93 din 721

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 218 din 680 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 218 din 680 | Prosport

Live Tennis on Twitter: "Gael #Monfils vs Alejandro Davidovich #Fokina is  about to start! Watch & bet > https://t.co/ZFk7sjnMkU  (geo-restrictions apply) Customers must have a funded Sports account or  have placed a
Live Tennis on Twitter: "Gael #Monfils vs Alejandro Davidovich #Fokina is about to start! Watch & bet > https://t.co/ZFk7sjnMkU (geo-restrictions apply) Customers must have a funded Sports account or have placed a

Live Blog Roland Garros 2019: rezultate, tablou, Live Stream, știri - WTA,  ATP
Live Blog Roland Garros 2019: rezultate, tablou, Live Stream, știri - WTA, ATP

Caroline Wozniacki, în semifinale la Charleston. Turneul e ÎN DIRECT la  Digi Sport
Caroline Wozniacki, în semifinale la Charleston. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

VIDEO Australian Open (f): Un nou rezultat-surpriză la Melbourne - Sloane  Stephens, eliminată în optimi de Anastasia Pavlyuchenkova (Rezultatele  zilei) - HotNews.ro
VIDEO Australian Open (f): Un nou rezultat-surpriză la Melbourne - Sloane Stephens, eliminată în optimi de Anastasia Pavlyuchenkova (Rezultatele zilei) - HotNews.ro

Anastasia Bozova – locul doi la turneul Tennis Europe ”Radom Cup 2019”

Simona Halep nu a mai câștigat contra unei jucătoare de Top 10 de mai bine  de un an! Meciul cu Jabeur, o nouă șansă - Eurosport
Simona Halep nu a mai câștigat contra unei jucătoare de Top 10 de mai bine de un an! Meciul cu Jabeur, o nouă șansă - Eurosport

Naomi Osaka, OUT de la Dubai! Înfrângere surprinzătoare pentru liderul  mondial. Cum afectează acest rezultat clasamentul
Naomi Osaka, OUT de la Dubai! Înfrângere surprinzătoare pentru liderul mondial. Cum afectează acest rezultat clasamentul

Roland Garros 2019. Rezultat umilitor pentru tenisul francez. Acest lucru  nu s-a mai întâmplat din 1986 – Evenimentul Zilei
Roland Garros 2019. Rezultat umilitor pentru tenisul francez. Acest lucru nu s-a mai întâmplat din 1986 – Evenimentul Zilei

ATP Shenzhen 2019 - Tenis știri & rezultate - Eurosport

CLASAMENT WTA // Simona Halep, ajutată de rezultatul finalei Turneului  Campioanelor! Pe ce loc termină anul + cum arată Top 10 WTA
CLASAMENT WTA // Simona Halep, ajutată de rezultatul finalei Turneului Campioanelor! Pe ce loc termină anul + cum arată Top 10 WTA

Semifinale la Roland Garros 2019 - rezultate. Cine joacă în finală | Digi24

LIVE BLOG Wimbledon 2019

Halep gets set for debut with new coach Van Cleemput

Simona Halep, meci cu scârțâieli în debutul de la Roland Garros 2019 |  Digi24
Simona Halep, meci cu scârțâieli în debutul de la Roland Garros 2019 | Digi24

SIMONA HALEP - VENUS WILLIAMS 6-3, 6-3 | Simona o invinge categoric pe  Venus intr-o ora si 12 minute! Cu cine joaca in sferturile de la Miami |  Sport.ro
SIMONA HALEP - VENUS WILLIAMS 6-3, 6-3 | Simona o invinge categoric pe Venus intr-o ora si 12 minute! Cu cine joaca in sferturile de la Miami | Sport.ro

US OPEN 2019 | Calificare dramatica pentru Medvedev in seminfinalele  turneului: "Am crezut ca nu voi putea contiuna meciul!" Rusul, la cel mai  bun rezultat al carierei | Sport.ro
US OPEN 2019 | Calificare dramatica pentru Medvedev in seminfinalele turneului: "Am crezut ca nu voi putea contiuna meciul!" Rusul, la cel mai bun rezultat al carierei | Sport.ro

Tennis: Krejcikova, Kudermetova roll up in Adelaide - USASPORTS.NEWS