violent unsoare joc rezultate meciuri tenis azila eastburne turna Curățați dormitorul Coordona

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 203 din 678 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 203 din 678 | Prosport

WTA Eastbourne: Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse și-au aflat adversarele din  primul tur - HotNews.ro
WTA Eastbourne: Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse și-au aflat adversarele din primul tur - HotNews.ro

Serena Williams, calificată în semifinalele probei de dublu de la Eastbourne  - Sportbull
Serena Williams, calificată în semifinalele probei de dublu de la Eastbourne - Sportbull

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi  Sport | Pagina 456 din 704
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport | Pagina 456 din 704

Motive de îngrijorare înainte de Wimbledon! Sorana Cîrstea s-a retras în  meciul din primul tur la Eastbourne - Eurosport
Motive de îngrijorare înainte de Wimbledon! Sorana Cîrstea s-a retras în meciul din primul tur la Eastbourne - Eurosport

Tenis eastbourne | 🥇 Bonusuri Exclusive | csszm.ro

Video | Simona Halep - Angelique Kerber LIVE VIDEO (joi, 14:45, Digi Sport  1) | Duel pentru semifinalele de la Eastbourne
Video | Simona Halep - Angelique Kerber LIVE VIDEO (joi, 14:45, Digi Sport 1) | Duel pentru semifinalele de la Eastbourne

Spulberată în primul set de Kalinina, Sorana Cîrstea s-a retras de la  Eastbourne
Spulberată în primul set de Kalinina, Sorana Cîrstea s-a retras de la Eastbourne

Simona Halep o bate pe Ons Jabeur (10 WTA) și se califică în semifinalele  turneului WTA 500 de la Dubai! Ostapenko, următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep o bate pe Ons Jabeur (10 WTA) și se califică în semifinalele turneului WTA 500 de la Dubai! Ostapenko, următoarea adversară | Sport.ro

WTA Eastbourne: Măcinată de o accidentare la umăr, Mihaela Buzărnescu nu  i-a putut face față Jelenei Ostapenko (6-1, 6-2 pentru letonă) - HotNews.ro
WTA Eastbourne: Măcinată de o accidentare la umăr, Mihaela Buzărnescu nu i-a putut face față Jelenei Ostapenko (6-1, 6-2 pentru letonă) - HotNews.ro

Pliskova, out din top 10 mondial pentru prima dată după 230 de săptămâni -  Eurosport
Pliskova, out din top 10 mondial pentru prima dată după 230 de săptămâni - Eurosport

Simona Halep câștigă la Eastbourne cu Tsvetana Pironkova: cum s-a scris un  meci jucat în două zile - Treizecizero
Simona Halep câștigă la Eastbourne cu Tsvetana Pironkova: cum s-a scris un meci jucat în două zile - Treizecizero

SIMONA HALEP - POLONA HERCOG, în turul III la WTA Eastbourne! Halep și  Olaru joacă și la dublu
SIMONA HALEP - POLONA HERCOG, în turul III la WTA Eastbourne! Halep și Olaru joacă și la dublu

LIVE BLOG | Deja vu de COȘMAR în sferturi la Eastbourne! Halep a fost  invinsă de
LIVE BLOG | Deja vu de COȘMAR în sferturi la Eastbourne! Halep a fost invinsă de

Simona Halep s-a retras de la Bad Homburg, înainte de semifinala cu Bianca  Andreescu - Treizecizero
Simona Halep s-a retras de la Bad Homburg, înainte de semifinala cu Bianca Andreescu - Treizecizero

Video | Sorana Cîrstea - Anhelina Kalinina 0-6, 1-2. Românca s-a retras în  primul tur la Eastbourne
Video | Sorana Cîrstea - Anhelina Kalinina 0-6, 1-2. Românca s-a retras în primul tur la Eastbourne

Halep, învinsă la Eastbourne. Ratează iar locul 1 mondial | Digi24

Era Igăi Swiatek: Poloneza, victorie zdrobitoare la Stuttgart, a 20-a la  rând! A cedat 3 game-uri în ultimele 3 meciuri - Eurosport
Era Igăi Swiatek: Poloneza, victorie zdrobitoare la Stuttgart, a 20-a la rând! A cedat 3 game-uri în ultimele 3 meciuri - Eurosport

Sorana Cîrstea s-a calificat în „sferturi” la Istanbul, după un meci de  peste două ore și jumătate
Sorana Cîrstea s-a calificat în „sferturi” la Istanbul, după un meci de peste două ore și jumătate

WTA Eastbourne: Bianca Andreescu, calificare în optimi - Karolina Pliskova,  campioana en-titre, eliminată surprinzător | replicaonline.ro
WTA Eastbourne: Bianca Andreescu, calificare în optimi - Karolina Pliskova, campioana en-titre, eliminată surprinzător | replicaonline.ro