în viaţă Caracteriza audiție rezultate tenis madrid 2019 zverev bun simț Simula Marty Fielding

Alexander Zverev, atac virulent: "Roger Federer, mai bine clasat decât  mine? E un dezastru!"
Alexander Zverev, atac virulent: "Roger Federer, mai bine clasat decât mine? E un dezastru!"

ATP: Alexander Zverev, calificat la Turneul Campionilor după "cel mai bun  sezon al carierei" - HotNews.ro
ATP: Alexander Zverev, calificat la Turneul Campionilor după "cel mai bun sezon al carierei" - HotNews.ro

Stefanos Tsitsipas, în finala de la ATP Roma după ce l-a învins pe  Alexander Zverev - HotNews.ro
Stefanos Tsitsipas, în finala de la ATP Roma după ce l-a învins pe Alexander Zverev - HotNews.ro

VIDEO | Alexander Zverev, eliminat de un lucky loser în primul tur la  Barcelona
VIDEO | Alexander Zverev, eliminat de un lucky loser în primul tur la Barcelona

WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Garbiñe Muguruza s-a retras din turneu |  TENISite
WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Garbiñe Muguruza s-a retras din turneu | TENISite

Tenis: Alexander Zverev - stiri

WTA Madrid: Simona Halep vs Margarita Gasparyan 6-0, 6-4/ Halep, în turul  doi - A evitat la timp complicațiile - HotNews.ro
WTA Madrid: Simona Halep vs Margarita Gasparyan 6-0, 6-4/ Halep, în turul doi - A evitat la timp complicațiile - HotNews.ro

VIDEO ATP Madrid: Alexander Zverev și Stefanos Tsitsipas, duel în  semifinale / Rezultate și program - HotNews.ro
VIDEO ATP Madrid: Alexander Zverev și Stefanos Tsitsipas, duel în semifinale / Rezultate și program - HotNews.ro

ATP “Mutua Madrid Open” 2021: Alexander Zverev trece de Rafael Nadal şi va  juca în semifinale cu Dominic Thiem | TENISite
ATP “Mutua Madrid Open” 2021: Alexander Zverev trece de Rafael Nadal şi va juca în semifinale cu Dominic Thiem | TENISite

Alexander Zverev a câştigat la Madrid! Germanul i s-a adresat direct lui  Ion Ţiriac, românul care a împlinit 82 de ani
Alexander Zverev a câştigat la Madrid! Germanul i s-a adresat direct lui Ion Ţiriac, românul care a împlinit 82 de ani

Rafael Nadal, eliminat de Alexander Zverev, de la Madrid Open. Rezumatul  meciului. VIDEO
Rafael Nadal, eliminat de Alexander Zverev, de la Madrid Open. Rezumatul meciului. VIDEO

ATP, verdict final în cazul "Alexander Zverev". Germanul a scăpat  incredibil de uşor - Eurosport
ATP, verdict final în cazul "Alexander Zverev". Germanul a scăpat incredibil de uşor - Eurosport

PSG, remiză cu Rennes și e tot mai departe de titlu în Ligue 1 / Alexander  Zverev s-a impus la ATP Madrid - Fanatik.ro
PSG, remiză cu Rennes și e tot mai departe de titlu în Ligue 1 / Alexander Zverev s-a impus la ATP Madrid - Fanatik.ro

Favoriții Alexander Zverev l-a învins lejer pe Davidovich-Fokina și e  primul semifinalist de la Roland Garros - Eurosport
Favoriții Alexander Zverev l-a învins lejer pe Davidovich-Fokina și e primul semifinalist de la Roland Garros - Eurosport

US Open: Rafael Nadal și Alexander Zverev, calificați în turul doi; Dominic  Thiem, Stefanos Tsitsipas și Karen Khachanov, eliminați (Rezultatele zilei)  - HotNews.ro
US Open: Rafael Nadal și Alexander Zverev, calificați în turul doi; Dominic Thiem, Stefanos Tsitsipas și Karen Khachanov, eliminați (Rezultatele zilei) - HotNews.ro

Alexander Zverev a câştigat turneul de la Geneva, după o finală perturbată  de ploaie
Alexander Zverev a câştigat turneul de la Geneva, după o finală perturbată de ploaie

David Ferrer va fi noul antrenor al lui Alexander Zverev - Eurosport

ATP “Rolex Paris Masters” 2020: Alexander Zverev trece de Rafael Nadal şi  va juca în a 7-a finală a carierei la un turneu Masters | TENISite
ATP “Rolex Paris Masters” 2020: Alexander Zverev trece de Rafael Nadal şi va juca în a 7-a finală a carierei la un turneu Masters | TENISite

ATP Roma: Alexander Zverev, eliminat în primul tur de Matteo Berrettini ( Rezultatele zilei) - HotNews.ro

Unde își va petrece Marius Copil Crăciunul și Revelionul

Tenis: Djokovic şi Zverev au acces în sferturile de finală la US Open |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Djokovic şi Zverev au acces în sferturile de finală la US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Principal favorit în sferturile de finală ale turneului de la Madrid, Nadal  a fost eliminat vineri de germanul Alexander Zverev
Principal favorit în sferturile de finală ale turneului de la Madrid, Nadal a fost eliminat vineri de germanul Alexander Zverev

Alexander Zverev, explicații pentru anul dezastruos: „Situația cu managerul  îmi ia din forțe, tata nu-mi poate fi alături și relația cu prietena mea  s-a terminat”
Alexander Zverev, explicații pentru anul dezastruos: „Situația cu managerul îmi ia din forțe, tata nu-mi poate fi alături și relația cu prietena mea s-a terminat”