exilare salon Opreștete rezultate tenis wta roma 2019 Insula Stewart necinstit Administra

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi  Sport | Pagina 125 din 719
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport | Pagina 125 din 719

Favoriții Încă o surpriză uriașă la Roland Garros! Garbine Muguruza,  eliminată în primul tur de Marta Kostyuk - Eurosport
Favoriții Încă o surpriză uriașă la Roland Garros! Garbine Muguruza, eliminată în primul tur de Marta Kostyuk - Eurosport

Bianca Andreescu se califică în turul al doilea de la Roma, după ce Emma  Răducanu a abandonat în setul secund - Eurosport
Bianca Andreescu se califică în turul al doilea de la Roma, după ce Emma Răducanu a abandonat în setul secund - Eurosport

Revenită în cercul învingătorilor, Simo câștigă primul ei turneu WTA 1000  de la Roma 2020 - Simona Halep
Revenită în cercul învingătorilor, Simo câștigă primul ei turneu WTA 1000 de la Roma 2020 - Simona Halep

Simona Halep, WTA Roma | A răspuns la întrebarea "Unde te simți mai bine?  La Roma sau Madrid?" - Eurosport
Simona Halep, WTA Roma | A răspuns la întrebarea "Unde te simți mai bine? La Roma sau Madrid?" - Eurosport

Iga Swiatek este campioană la Roma! Victorie fără drept de apel în fața lui  Ons Jabeur pentru numărul 1 mondial - Eurosport
Iga Swiatek este campioană la Roma! Victorie fără drept de apel în fața lui Ons Jabeur pentru numărul 1 mondial - Eurosport

Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala de la WTA Roma! Tunisianca a  învins-o pe Daria Kasatkina după un set decisiv dramatic
Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala de la WTA Roma! Tunisianca a învins-o pe Daria Kasatkina după un set decisiv dramatic

WTA Roma: Elina Svitolina, Aryna Sabalenka și Caroline Wozniacki, eliminate  (Rezultatele zilei de la Roma) - HotNews.ro
WTA Roma: Elina Svitolina, Aryna Sabalenka și Caroline Wozniacki, eliminate (Rezultatele zilei de la Roma) - HotNews.ro

Mihaela Buzarnescu S-A SATURAT SA FIE CRITICATA si vrea sa rejoace meciul  cu Simona Halep de la Wimbledon | De ce a dat in judecata WTA | Sport.ro
Mihaela Buzarnescu S-A SATURAT SA FIE CRITICATA si vrea sa rejoace meciul cu Simona Halep de la Wimbledon | De ce a dat in judecata WTA | Sport.ro

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Emma Răducanu a abandonat meciul cu Bianca Andreescu de la WTA Roma (FOTO)  - B1TV.ro
Emma Răducanu a abandonat meciul cu Bianca Andreescu de la WTA Roma (FOTO) - B1TV.ro

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

Naomi Osaka s-a retras de la turneul de la Roma. Era pe aceeași jumătate de  tablou cu Simona Halep - Eurosport
Naomi Osaka s-a retras de la turneul de la Roma. Era pe aceeași jumătate de tablou cu Simona Halep - Eurosport

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 143 din 679 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 143 din 679 | Prosport

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul  sferturilor - HotNews.ro
WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul sferturilor - HotNews.ro

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Tenis - stiri tenis, rezultate, Simona Halep, pagina 84 :: GSP.RO

Live Blog ATP/WTA Roma 2021. Rafael Nadal a câștigat super finala cu  Djokovic! Swiatek, învingătoare la feminin Live Blog Openul Italiei 2021 la  tenis. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep
Live Blog ATP/WTA Roma 2021. Rafael Nadal a câștigat super finala cu Djokovic! Swiatek, învingătoare la feminin Live Blog Openul Italiei 2021 la tenis. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep

Simona Halep, cadou de nuntă "otrăvit" din partea WTA. Pierde 900 de puncte  şi se prăbuşeşte în clasament - Fanatik.ro
Simona Halep, cadou de nuntă "otrăvit" din partea WTA. Pierde 900 de puncte şi se prăbuşeşte în clasament - Fanatik.ro

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport