Polski mistrz nie traci nadziei na Londyn (sport.tvp.pl)

Wioślarz Mateusz Biskup: Zaczęło się od zabawy, a teraz spełniam marzenia -  Polskie Radio PiK
Wioślarz Mateusz Biskup: Zaczęło się od zabawy, a teraz spełniam marzenia - Polskie Radio PiK

Mistrzowie olimpijscy z nadwagą | Bydgoszcz Nasze Miasto

Robert Sycz wczoraj i dziś

Robert Sycz uhonorowany - LOTTO-Bydgostia Bydgoszcz

Robert Sycz: Praca trenera daje mi spełnienie - RMF 24

42. urodziny Roberta Sycza - Czwórka - polskieradio.pl

Medalowe polskie wiosła na mistrzostwach świata: Aiguebelette i pierwsze  złoto Sycza i Kucharskiego!
Medalowe polskie wiosła na mistrzostwach świata: Aiguebelette i pierwsze złoto Sycza i Kucharskiego!

Wioślarz Miłosz Jankowski zajął drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata! -  Iława
Wioślarz Miłosz Jankowski zajął drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata! - Iława

Wioślarz magnetyczny inSPORTline Amazonian domowy - YouTube

Robert Sycz - polski wioślarz,... - Bonjourcherie.pl | Facebook

Osada 100-lecia: Robert Sycz i Tomasz Kucharski [wywiad]

Medalowe polskie wiosła na igrzyskach: pierwsze złoto Sycza i Kucharskiego  w Sydney
Medalowe polskie wiosła na igrzyskach: pierwsze złoto Sycza i Kucharskiego w Sydney

Polska Zbrojna

Robert Sycz: zawodnicy mieli życiową dyspozycję

Przeciętny wioślarz i... kolarz, który stał się znakomitym triathlonistą.  Historia Camerona Wurfa - Kierunek Tokio - weszlo.com
Przeciętny wioślarz i... kolarz, który stał się znakomitym triathlonistą. Historia Camerona Wurfa - Kierunek Tokio - weszlo.com

Robert Sycz na mecie kariery | Express Bydgoski

Wioślarz Henry Bobby Pearce w czasie wyścigu podczas Igrzysk Olimpijskich w  Amsterdamie w 1928 roku zatrzymał się, aby przepuścić płynącą rodzinę  kaczek - mimo to, wygrał z konkurentami o 20 długości i
Wioślarz Henry Bobby Pearce w czasie wyścigu podczas Igrzysk Olimpijskich w Amsterdamie w 1928 roku zatrzymał się, aby przepuścić płynącą rodzinę kaczek - mimo to, wygrał z konkurentami o 20 długości i