Bagaj domni Murdar scori live tenis wta Pasiv Parazit SIDA

Video | Mihaela Buzărnescu și Alexandra Cadanțu, eliminate de la turneele  WTA Praga și Varșovia! Programul complet al zilei
Video | Mihaela Buzărnescu și Alexandra Cadanțu, eliminate de la turneele WTA Praga și Varșovia! Programul complet al zilei

Românii la US Open 2020: rezultate LIVE TEXT. Tecău și Rojer s-au oprit în  semifinale la dublu - Eurosport
Românii la US Open 2020: rezultate LIVE TEXT. Tecău și Rojer s-au oprit în semifinale la dublu - Eurosport

Tenis Live - rezultate tenis de camp in direct

Bye, Ostapenko! Irina Begu a distrus-o pe letonă, scor 6-3, 6-0. Cu cine va  juca pentru un loc în semifinale, la Adelaide | Sport.ro
Bye, Ostapenko! Irina Begu a distrus-o pe letonă, scor 6-3, 6-0. Cu cine va juca pentru un loc în semifinale, la Adelaide | Sport.ro

Rezultat final! Ce loc va ocupa Simona Halep în clasamentul WTA, după US  Open 2022 | Sport.ro
Rezultat final! Ce loc va ocupa Simona Halep în clasamentul WTA, după US Open 2022 | Sport.ro

Sorana Cîrstea a câștigat doar 5 game-uri contra Petrei Kvitova la  Cincinnati, după ce a învins-o scor 6-2, 6-2 în Australia | Sport.ro
Sorana Cîrstea a câștigat doar 5 game-uri contra Petrei Kvitova la Cincinnati, după ce a învins-o scor 6-2, 6-2 în Australia | Sport.ro

WTA, prima surpriză din 2021: Karolina Pliskova, învinsă de Anastasia  Gasanova
WTA, prima surpriză din 2021: Karolina Pliskova, învinsă de Anastasia Gasanova

Scores | WTA Official

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport

Irina Begu, în sferturi la Melbourne Summer Set 2! Românca, revenire  frumoasă cu Jasmine Paolini - Eurosport
Irina Begu, în sferturi la Melbourne Summer Set 2! Românca, revenire frumoasă cu Jasmine Paolini - Eurosport

rezultate-tenis-wta - tenisdecamp.ro

Emma Răducanu, distrusă de Elena Rybakina, scor 6-0, 6-1 în primul meci  oficial al sezonului! | Sport.ro
Emma Răducanu, distrusă de Elena Rybakina, scor 6-0, 6-1 în primul meci oficial al sezonului! | Sport.ro

Ana Bogdan a pierdut prima finală a carierei în circuitul WTA, la Varșovia!

Scoruri WTA San Jose, Tenis WTA - Simplu - Flashscore.ro

Tenis (WTA): Monica învinsă surprinzător în finala de la Seul | 007sport

Irina Begu - Anett Kontaveit, în finală la WTA Cleveland

Simona Halep continuă ascensiunea în ierarhia WTA! Ce loc ocupă după  calificarea în semifinale la Toronto - Eurosport
Simona Halep continuă ascensiunea în ierarhia WTA! Ce loc ocupă după calificarea în semifinale la Toronto - Eurosport

Australian Open 2022 LIVE Blog, ziua 8 | Kanepi elimină numărul 2 WTA.  Tsitsipas îl învinge pe Fritz - Eurosport
Australian Open 2022 LIVE Blog, ziua 8 | Kanepi elimină numărul 2 WTA. Tsitsipas îl învinge pe Fritz - Eurosport

Rezultat dezastruos: Irina Begu, distrusa de Iga Swiatek (20 de ani, 9 WTA),  scor 6-1, 6-0 in turul 3 la Wimbledon. Premiu financiar considerabil  incasat de Begu, in ciuda esecului dureros | Sport.ro
Rezultat dezastruos: Irina Begu, distrusa de Iga Swiatek (20 de ani, 9 WTA), scor 6-1, 6-0 in turul 3 la Wimbledon. Premiu financiar considerabil incasat de Begu, in ciuda esecului dureros | Sport.ro

Arbitrul a încurcat jucătoarele și a greșit scorul! Pățanie hazlie și un  eșec dureros în Jaqueline Cristian - Kanepi | Sport.ro
Arbitrul a încurcat jucătoarele și a greșit scorul! Pățanie hazlie și un eșec dureros în Jaqueline Cristian - Kanepi | Sport.ro

Turneul WTA de la Iași, rezultate din primul tur. Duelul românesc  Buzărnescu - Dinu s-a încheiat cu un abandon
Turneul WTA de la Iași, rezultate din primul tur. Duelul românesc Buzărnescu - Dinu s-a încheiat cu un abandon

Gabriela Ruse iese din top 100 WTA, după eliminarea de la Hamburg

Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124  WTA a produs șocul startului de turneu!
Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124 WTA a produs șocul startului de turneu!

Simona Halep i-a predat o nouă lecție de tenis Gabrielei Ruse și s-a  calificat în sferturi
Simona Halep i-a predat o nouă lecție de tenis Gabrielei Ruse și s-a calificat în sferturi