de interior Coleg Lacul Taupo se califica steaua dupa penalty cota 34 telespectator Talentat fiară

Momentul în care Keylor Navas l-a "hipnotizat" pe Messi. Cum descrie penalty-ul  apărat și la cine s-a gândit
Momentul în care Keylor Navas l-a "hipnotizat" pe Messi. Cum descrie penalty-ul apărat și la cine s-a gândit

Conference League: FCSB a bifat calificarea, după 5 ani de stat pe bară.  Reușită și pentru CFR în grupele competiției - IMPACT.ro
Conference League: FCSB a bifat calificarea, după 5 ani de stat pe bară. Reușită și pentru CFR în grupele competiției - IMPACT.ro

LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-5. Lecția lui Guardiola și a  fotbalului mare! Un
LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-5. Lecția lui Guardiola și a fotbalului mare! Un

FCSB - Saburtalo Tbilisi 4-2 în turul 2 al Conference League.  "Roş-albaştrii", calificare după un meci nebun! Cine este următorul  adversar - Fanatik.ro
FCSB - Saburtalo Tbilisi 4-2 în turul 2 al Conference League. "Roş-albaştrii", calificare după un meci nebun! Cine este următorul adversar - Fanatik.ro

Cine-i luminează mintea lui Gâlcă? Steaua - Ludogoreț 1-0. Chipciu aduce  victoria pe finalul partidei
Cine-i luminează mintea lui Gâlcă? Steaua - Ludogoreț 1-0. Chipciu aduce victoria pe finalul partidei

FCSB a avut un penalty clar în meciul cu Anderlecht, însă arbitrul partidei  a refuzat categoric să acorde lovitură de la 11 metri
FCSB a avut un penalty clar în meciul cu Anderlecht, însă arbitrul partidei a refuzat categoric să acorde lovitură de la 11 metri

VIDEO | Chelsea - Arsenal 4-1. Chelsea câştigă Europa League după o repriză  secundă perfectă la Baku. Arsenal ratează calificarea în Champions League
VIDEO | Chelsea - Arsenal 4-1. Chelsea câştigă Europa League după o repriză secundă perfectă la Baku. Arsenal ratează calificarea în Champions League

Steaua - Manchester City SCOR 0-5 LIVE si VIDEO

Cele două faze care au calificat-o pe FCSB în grupele Conference League!  Radunovic, gol în minutul 90+4, din penalty
Cele două faze care au calificat-o pe FCSB în grupele Conference League! Radunovic, gol în minutul 90+4, din penalty

Olaru tremură pentru play-off după U Craiova - FCSB 2-1: „Trec meciurile și  nu reușim să adunăm puncte". Ce spune Coman despre accidentare. Video -  Fanatik.ro
Olaru tremură pentru play-off după U Craiova - FCSB 2-1: „Trec meciurile și nu reușim să adunăm puncte". Ce spune Coman despre accidentare. Video - Fanatik.ro

Petrolul Ploieşti - Sepsi 1-1. Alexandru Tudorie a egalat pe "Ilie Oană",  după ce Gabi Tamaș a deschis scorul. Ploieştenii au câştigat primul punct  din acest sezon - Antena Sport
Petrolul Ploieşti - Sepsi 1-1. Alexandru Tudorie a egalat pe "Ilie Oană", după ce Gabi Tamaș a deschis scorul. Ploieştenii au câştigat primul punct din acest sezon - Antena Sport

Naționala României revine în Ghencea după 12 ani! Cele mai tari victorii  ale „tricolorilor” pe stadionul „Steaua”. Video - Fanatik.ro
Naționala României revine în Ghencea după 12 ani! Cele mai tari victorii ale „tricolorilor” pe stadionul „Steaua”. Video - Fanatik.ro

Inter Milano vrea încă 3 puncte cu Sheriff Tiraspol - Betano Blog

A apus Steaua!** Pancu aduce victoria Rapidului în Ghencea: Steaua-Rapid  0-1! Așa am
A apus Steaua!** Pancu aduce victoria Rapidului în Ghencea: Steaua-Rapid 0-1! Așa am

FESTIVAL de ironii pe National Arena! Dinamovistii l-au atacat pe Lacatus,  stelistii au raspuns dur, dar apoi s-au batut intre ei | Sport.ro
FESTIVAL de ironii pe National Arena! Dinamovistii l-au atacat pe Lacatus, stelistii au raspuns dur, dar apoi s-au batut intre ei | Sport.ro

Europa League: Steaua Bucuresti - Chelsea Londra 1-0/ Victorie imensa in  fata campioanei Europei! | Observatornews.ro
Europa League: Steaua Bucuresti - Chelsea Londra 1-0/ Victorie imensa in fata campioanei Europei! | Observatornews.ro

STEAUA-LUDOGORETS 1-0 în play-off. Gol Chipciu!

UEFA Europa League – #1: FCSB 3-0 Shirak Gyumri! Calificare în turul #2 |  FCSTEAUA.RO
UEFA Europa League – #1: FCSB 3-0 Shirak Gyumri! Calificare în turul #2 | FCSTEAUA.RO

CHELSEA - STEAUA, 3-1. Echipa lui Reghecampf a fost eliminata din optimile  Europa League - Stirileprotv.ro
CHELSEA - STEAUA, 3-1. Echipa lui Reghecampf a fost eliminata din optimile Europa League - Stirileprotv.ro

CSU Craiova - Hapoel Beer Sheva 1-1. Oltenii speră în continuare la  calificarea în grupe. Meci cu două eliminări la Severin. Martic i-a salvat  pe olteni în prelungiri - Playsport
CSU Craiova - Hapoel Beer Sheva 1-1. Oltenii speră în continuare la calificarea în grupe. Meci cu două eliminări la Severin. Martic i-a salvat pe olteni în prelungiri - Playsport

Penalty controversat pentru West Ham cu FCSB. Ce arată reluările

DERBY-UL ROMÂNIEI. Steaua – Dinamo, scor 3-1. Rusescu şi arbitrul belgian  au muşcat din „câini” – Evenimentul Zilei
DERBY-UL ROMÂNIEI. Steaua – Dinamo, scor 3-1. Rusescu şi arbitrul belgian au muşcat din „câini” – Evenimentul Zilei

Penalty controversat în West - Ham - FCSB! Același „central” a  dezavantajat-o în 2020 și pe CFR Cluj
Penalty controversat în West - Ham - FCSB! Același „central” a dezavantajat-o în 2020 și pe CFR Cluj

VIDEO | Atletico Madrid şi Benfica merg mai departe în sferturile Champions  League, după două victorii la limită! Aici se încheie drumul pentru  Ronaldo: United şi Ajax sunt OUT
VIDEO | Atletico Madrid şi Benfica merg mai departe în sferturile Champions League, după două victorii la limită! Aici se încheie drumul pentru Ronaldo: United şi Ajax sunt OUT

Cei doi jucători pe care FC Argeş încearcă din greu să îi păstreze la club:  ”Am primit ofertă de la CFR. Şi pentru el avem solicitări”
Cei doi jucători pe care FC Argeş încearcă din greu să îi păstreze la club: ”Am primit ofertă de la CFR. Şi pentru el avem solicitări”