Mazăre însângerat zgomot serviciu fara replica in tenis A scuipa ofertă a inghiti

VIDEO | Fără replică! Simona Halep, lovitură fulgerătoare în meciul cu Ons  Jabeur la Dubai
VIDEO | Fără replică! Simona Halep, lovitură fulgerătoare în meciul cu Ons Jabeur la Dubai

Tenis: Ana Bogdan s-a oprit în sferturile turneului de la Limoges |  replicaonline.ro
Tenis: Ana Bogdan s-a oprit în sferturile turneului de la Limoges | replicaonline.ro

Partida pentru întâietatea momentului în tenisul românesc se încheie cu  victoria Simonei Halep | EurActiv
Partida pentru întâietatea momentului în tenisul românesc se încheie cu victoria Simonei Halep | EurActiv

Video | Simona Halep - Aryna Sabalenka 3-6, 2-6. Românca, fără replică în  semifinala de la Stuttgart
Video | Simona Halep - Aryna Sabalenka 3-6, 2-6. Românca, fără replică în semifinala de la Stuttgart

Primul serviciu | Open Tenis

Tenis: Raluca Olaru şi Nadia Kicenok, calificate în sferturile probei de  dublu la Moscova | replicaonline.ro
Tenis: Raluca Olaru şi Nadia Kicenok, calificate în sferturile probei de dublu la Moscova | replicaonline.ro

Simona, fără replică în fața unei jucătoare aflate în zi de grație! Halep a  fost învinsă
Simona, fără replică în fața unei jucătoare aflate în zi de grație! Halep a fost învinsă

Tenis: Jaqueline Cristian a abandonat în turul al doilea la Doha |  replicaonline.ro
Tenis: Jaqueline Cristian a abandonat în turul al doilea la Doha | replicaonline.ro

Ruse și Cîrstea, fără replică la Miami! Begu „ține steagul ridicat“!

O jucătoare a inventat o nouă tehnică la serviciu, dar a fost ironizată

Cîrstea, fără replică în fața braziliencei Beatriz Haddad Maia! Românca,  eliminată din primul tur | Sport.ro
Cîrstea, fără replică în fața braziliencei Beatriz Haddad Maia! Românca, eliminată din primul tur | Sport.ro

Încerc să joc fără să-mi pese de faza competiției.” Prima reacție a Soranei  Cîrstea după calificarea în optimi la AO 22 | Sport.ro
Încerc să joc fără să-mi pese de faza competiției.” Prima reacție a Soranei Cîrstea după calificarea în optimi la AO 22 | Sport.ro

Favoriții Elina Svitolina s-a calificat fără mari emoții în turul 3, după o  victorie în 2 seturi cu Rebeka Masarova - Eurosport
Favoriții Elina Svitolina s-a calificat fără mari emoții în turul 3, după o victorie în 2 seturi cu Rebeka Masarova - Eurosport

Gabriela Ruse a produs o mare surpriză în primul tur de la US Open +  Jaqueline Cristian, înfrângere la primul meci după pauza de 6 luni
Gabriela Ruse a produs o mare surpriză în primul tur de la US Open + Jaqueline Cristian, înfrângere la primul meci după pauza de 6 luni

Tenis: Rafael Nadal salută prezenţa lui Novak Djokovic la Australian Open |  replicaonline.ro
Tenis: Rafael Nadal salută prezenţa lui Novak Djokovic la Australian Open | replicaonline.ro

Tenis: Irina Bara şi Ekaterine Gorgodze, calificate în semifinalele probei  de dublu la Valencia | replicaonline.ro
Tenis: Irina Bara şi Ekaterine Gorgodze, calificate în semifinalele probei de dublu la Valencia | replicaonline.ro

Tenis: Irina Begu, calificare dificilă în optimi la Palermo |  replicaonline.ro
Tenis: Irina Begu, calificare dificilă în optimi la Palermo | replicaonline.ro

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Birmingham |  replicaonline.ro
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Birmingham | replicaonline.ro

VIDEO | "Bum-Bum" Lisicki a reușit cel mai rapid serviciu din istoria  tenisului feminin. Mingea nemțoaicei a avut o viteză cu 20 km/h mai mare  decât media lui Federer
VIDEO | "Bum-Bum" Lisicki a reușit cel mai rapid serviciu din istoria tenisului feminin. Mingea nemțoaicei a avut o viteză cu 20 km/h mai mare decât media lui Federer

Tehnica serviciului intr-un antrenament de tenis | Antrenor tenis Bucuresti

Simona Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon! Elena Rybakina – Ons  Jabeur, finala feminină din 2022 - Eurosport
Simona Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon! Elena Rybakina – Ons Jabeur, finala feminină din 2022 - Eurosport