Tocmai a devenit campioană națională atât la simplu cât și la dublu, dar  are un mare of: „De asta am nevoie pentru a-mi duce la capăt visul!"  Povestea Ruxandrei Bertea, puștoaica-senzație a
Tocmai a devenit campioană națională atât la simplu cât și la dublu, dar are un mare of: „De asta am nevoie pentru a-mi duce la capăt visul!" Povestea Ruxandrei Bertea, puștoaica-senzație a

Samara şi Szocs, campioane naţionale în proba de dublu feminin

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Avem asigurată o medalie de aur la Europenele de tenis de masă! Finala de dublu  feminin, de la 20:00: Samara / Dragoman - Szocs / Polcanova | Sport.ro
Avem asigurată o medalie de aur la Europenele de tenis de masă! Finala de dublu feminin, de la 20:00: Samara / Dragoman - Szocs / Polcanova | Sport.ro

VIDEO Tenis de masă: Elizabeta Samara şi Bernadette Szocs au câştigat  titlul naţional în proba de dublu feminin | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Tenis de masă: Elizabeta Samara şi Bernadette Szocs au câştigat titlul naţional în proba de dublu feminin | AGERPRES • Actualizează lumea.

Wimbledon 2022: Barbora Krejcikova și Katerina Siniakova, campioane la dublu  feminin - HotNews.ro
Wimbledon 2022: Barbora Krejcikova și Katerina Siniakova, campioane la dublu feminin - HotNews.ro

Cine sunt noii campioni naționali la tenis. Principala favorită s-a impus  la feminin, surpriză în finala masculină
Cine sunt noii campioni naționali la tenis. Principala favorită s-a impus la feminin, surpriză în finala masculină

Ion Țiriac anunță un nou turneu de tenis WTA la București

Open Tenis: Stiri din Tenis, Turnee, Lectii, Profile, Recenzii

Şase jucătoare române de tenis vor evolua în proba de dublu feminin a  turneului Australian Open, care va începe luni la Melbourne - Stiri pe  surse - Cele mai noi stiri
Şase jucătoare române de tenis vor evolua în proba de dublu feminin a turneului Australian Open, care va începe luni la Melbourne - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

JURIDICE
JURIDICE

UPDATE Tenis: Irina-Camelia Begu s-a impus și în proba de dublu la BRD  Bucharest Open | 007sport
UPDATE Tenis: Irina-Camelia Begu s-a impus și în proba de dublu la BRD Bucharest Open | 007sport

Australian Open 2021. Elise Mertens şi Arina Sabalenka au câştigat proba de dublu  feminin
Australian Open 2021. Elise Mertens şi Arina Sabalenka au câştigat proba de dublu feminin

Tenis pentru Fapte Bune a reunit pe tabloul de concurs 106 jucători la  simplu feminin, simplu masculin și dublu
Tenis pentru Fapte Bune a reunit pe tabloul de concurs 106 jucători la simplu feminin, simplu masculin și dublu

CE: Aur, argint și bronz pentru românce în proba de dublu - Sport Clasic

AO: Jaqueline Cristian pierde în optimile probei de dublu - Sport Clasic

WTA Nottingham: Niculescu cedează în finala de dublu - Sport Clasic

Tenis de masă: România are asigurată medalia de aur în proba feminină de  dublu la Europenele
Tenis de masă: România are asigurată medalia de aur în proba feminină de dublu la Europenele

Tenis: Jaqueline Cristian şi Andrea Petkovic s-au oprit în optimile probei  feminine de dublu la Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian şi Andrea Petkovic s-au oprit în optimile probei feminine de dublu la Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Steaua București - TENIS I🎾🎾 ITF Feminin, Andrézieux-Bouthéo Gabriela  Ruse și Andreea Mitu s-au calificat astăzi în finala probei de dublu a  turneului ITF Engie Open Andrézieux-Bouthéo, după ce au câştigat partida
Steaua București - TENIS I🎾🎾 ITF Feminin, Andrézieux-Bouthéo Gabriela Ruse și Andreea Mitu s-au calificat astăzi în finala probei de dublu a turneului ITF Engie Open Andrézieux-Bouthéo, după ce au câştigat partida

US Open. McNally şi Townsend s-au calificat în finala de dublu feminin a  turneului de grand slam | Observatornews.ro
US Open. McNally şi Townsend s-au calificat în finala de dublu feminin a turneului de grand slam | Observatornews.ro

Elena Bogdan şi Alexandra Cadanţu AU CÂŞTIGAT titlul de dublu la Bucureşti!  – Tenis, tenis, tenis
Elena Bogdan şi Alexandra Cadanţu AU CÂŞTIGAT titlul de dublu la Bucureşti! – Tenis, tenis, tenis