Danemarca brânză Pur tenis cupa davis belgia franta rzultat Dezamăgire egal Coborâre bruscă

Tenis: Rusia conduce Croaţia cu 1-0 în Cupa Davis | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: Rusia conduce Croaţia cu 1-0 în Cupa Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Suedia a învins Argentina în Cupa Davis | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: Suedia a învins Argentina în Cupa Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.

CUPA DAVIS. S-a încheiat FINALA dintre Franța și Belgia. Meciul al 5-lea a  fost DECISIV – Evenimentul Zilei
CUPA DAVIS. S-a încheiat FINALA dintre Franța și Belgia. Meciul al 5-lea a fost DECISIV – Evenimentul Zilei

Cine transmite la tv Cupa Davis ediția 2021 la Madrid, Innsbruck şi Torino

Interes zero pentru Cupa Davis! Un jucător de top a răbufnit: "Am rămas  șocat" - Eurosport
Interes zero pentru Cupa Davis! Un jucător de top a răbufnit: "Am rămas șocat" - Eurosport

România va întâlni Spania lui Rafael Nadal în barajul pentru calificarea la  turneul final al Cupei Davis 2022 - Eurosport
România va întâlni Spania lui Rafael Nadal în barajul pentru calificarea la turneul final al Cupei Davis 2022 - Eurosport

Surprize mari în Cupa Davis

Cupa Davis: Franta si Belgia se vor intalni in finala competitiei -  HotNews.ro
Cupa Davis: Franta si Belgia se vor intalni in finala competitiei - HotNews.ro

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 318 din 680 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 318 din 680 | Prosport

France win 10th Davis Cup title by beating Belgium 3-2 in the final | Davis  Cup | The Guardian
France win 10th Davis Cup title by beating Belgium 3-2 in the final | Davis Cup | The Guardian

Franța este noua campioană în Cupa Davis. Imagini cu bucuria învingătorilor  (FOTOGALERIE) – Tenis, tenis, tenis
Franța este noua campioană în Cupa Davis. Imagini cu bucuria învingătorilor (FOTOGALERIE) – Tenis, tenis, tenis

Franta Belgia Cupa Davis - Citeste toate articolele despre Franta Belgia  Cupa Davis
Franta Belgia Cupa Davis - Citeste toate articolele despre Franta Belgia Cupa Davis

Nationala Moldovei de tenis de camp merge perfect in grupa a patra din Cupa  Davis - VIDEO
Nationala Moldovei de tenis de camp merge perfect in grupa a patra din Cupa Davis - VIDEO

Meciul Croaţia - Rusia va deschide faza finală a Cupei Davis

Cupa Davis: indienii, egalii sârbilor / REZULTATE – Evenimentul Zilei

Franţa a câştigat Cupa Davis pentru a zecea oară în istorie, după 3-2 în  finala cu Belgia
Franţa a câştigat Cupa Davis pentru a zecea oară în istorie, după 3-2 în finala cu Belgia

TENIS, FRANŢA - ROMÂNIA Meciul unei generaţii - 17.04.2019 | BURSA.RO

Se cunosc combatantele marii finale a Cupei Davis, editia din 2017

Cupa Davis, finala: Franta - Belgia 2-1 - HotNews.ro

Ieşeanul Bogdan-Ionuţ Apostol, în echipa României de Cupa Davis - Agenția  de Presă Așii Români
Ieşeanul Bogdan-Ionuţ Apostol, în echipa României de Cupa Davis - Agenția de Presă Așii Români

rezultate cupa davis – Tenis, tenis, tenis

Federația Franceză de Tenis îl acuză pentru distrugerea Cupei Davis: „Lui  Piqué nu îi pasă de tenis, ci doar de bani!” | Sport.ro
Federația Franceză de Tenis îl acuză pentru distrugerea Cupei Davis: „Lui Piqué nu îi pasă de tenis, ci doar de bani!” | Sport.ro