topit Umerii din umeri notificare tenis dubai 2019 cine a ramas Cinci umbră montură

Australian Open 2019: Am rămas fără români la dublu masculin – Tenis, tenis,  tenis
Australian Open 2019: Am rămas fără români la dublu masculin – Tenis, tenis, tenis

Sorana Cîrstea, eliminată într-un mod incredibil în turul 2 la Dubai! Ce a  putut să facă la minge de meci pentru adversară | VIDEO
Sorana Cîrstea, eliminată într-un mod incredibil în turul 2 la Dubai! Ce a putut să facă la minge de meci pentru adversară | VIDEO

Câți bani va da înapoi Simona Halep după ce a fost prinsă dopată. A  câștigat 40 milioane $ din tenis | Newsweek Romania
Câți bani va da înapoi Simona Halep după ce a fost prinsă dopată. A câștigat 40 milioane $ din tenis | Newsweek Romania

Belinda Bencic câștigă turneul de la Dubai, Simona Halep rămâne nr. 2 WTA |  Digi24
Belinda Bencic câștigă turneul de la Dubai, Simona Halep rămâne nr. 2 WTA | Digi24

Simona Halep - Aryna Sabalenka, în sferturile de finală la WTA Dubai! S-a  stabilit ora de start
Simona Halep - Aryna Sabalenka, în sferturile de finală la WTA Dubai! S-a stabilit ora de start

Dubai 2019 Photo Gallery | ATP Tour | Tennis

SIMONA HALEP, LOCUL 1 WTA // Au rămas doar două: Halep e singura care o  poate detrona pe Osaka! Calcule extrem de simple după meciurile de  azi-noapte
SIMONA HALEP, LOCUL 1 WTA // Au rămas doar două: Halep e singura care o poate detrona pe Osaka! Calcule extrem de simple după meciurile de azi-noapte

Simona Halep nu va evolua la turneul de la Dubai,... | News.ro

O nouă mare surpriză la Roland Garros: Elina Svitolina, eliminată! Doar  trei jucătoare din Top 10 au rămas pe tablou
O nouă mare surpriză la Roland Garros: Elina Svitolina, eliminată! Doar trei jucătoare din Top 10 au rămas pe tablou

Aslan Karatsev a câștigat primul titlu ATP din carieră! Rusul s-a impus  clar în finala de la Dubai - Eurosport
Aslan Karatsev a câștigat primul titlu ATP din carieră! Rusul s-a impus clar în finala de la Dubai - Eurosport

Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai! Simo a trecut fără prea mari  emoții de Ons Jabeur, scor 6-4, 6-3. Prima reacție a româncei. Video -  Fanatik.ro
Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai! Simo a trecut fără prea mari emoții de Ons Jabeur, scor 6-4, 6-3. Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro

FOTO | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2. Simona se califică lejer în  sferturile de la Dubai. Va întâlni ultimul cap de serie rămas în turneu -  Playsport
FOTO | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2. Simona se califică lejer în sferturile de la Dubai. Va întâlni ultimul cap de serie rămas în turneu - Playsport

Locul Simonei Halep în ierarhia WTA după încheierea turneului de tenis de  la JO! Pozițiile celorlalte românce
Locul Simonei Halep în ierarhia WTA după încheierea turneului de tenis de la JO! Pozițiile celorlalte românce

Tenis en Querétaro | Querétaro

Tenis en Dubai sufre su peor golpe en premios

WTA “Dubai DFT Championships” 2021: Muguruza s-a calificat în a treia  finală a sezonului. Krejcikova, în a doua şi – de departe – cea mai  importantă a carierei | TENISite
WTA “Dubai DFT Championships” 2021: Muguruza s-a calificat în a treia finală a sezonului. Krejcikova, în a doua şi – de departe – cea mai importantă a carierei | TENISite

Simona Halep nu a mai câștigat contra unei jucătoare de Top 10 de mai bine  de un an! Meciul cu Jabeur, o nouă șansă - Eurosport
Simona Halep nu a mai câștigat contra unei jucătoare de Top 10 de mai bine de un an! Meciul cu Jabeur, o nouă șansă - Eurosport

Articole despre tenis | România Actualitați

Elina Svitolina, atitudine lamentabilă la turneul de la Dubai! S-a supărat  că premiile sunt prea mici
Elina Svitolina, atitudine lamentabilă la turneul de la Dubai! S-a supărat că premiile sunt prea mici

Caroline Wozniacki și-a anunțat retragerea de la turneul de la Dubai. Ar fi  putut juca în sferturi cu Simona Halep
Caroline Wozniacki și-a anunțat retragerea de la turneul de la Dubai. Ar fi putut juca în sferturi cu Simona Halep

Foto | Mesajul motivațional postat de Simona Halep, după eliminarea de la  Dubai. Mii de like-uri primite în doar două ore
Foto | Mesajul motivațional postat de Simona Halep, după eliminarea de la Dubai. Mii de like-uri primite în doar două ore

FOTO Simona Halep se pregateste INTENS pentru sezonul 2020 | S-a antrenat  alaturi de castigatoarea Fed Cup 2019 | Sport.ro
FOTO Simona Halep se pregateste INTENS pentru sezonul 2020 | S-a antrenat alaturi de castigatoarea Fed Cup 2019 | Sport.ro

Tenis: Jelena Ostapenko a câştigat turneul WTA de la Dubai | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Jelena Ostapenko a câştigat turneul WTA de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.