civilizaţie Tot timpul Peisaj tenis finala masculina de l madrid Prematur Intens egoul

Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe  Dominika Cibulkova
Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe Dominika Cibulkova

După Nadal, puștiul minune spaniol l-a bătut și pe Djokovic! - Eurosport

Tenis: Sabalenka, în finala turneului de la Madrid (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sabalenka, în finala turneului de la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Aryna Sabalenka a câştigat turneul de la Madrid! Victorie uriașă cu Iga  Swiatek - Antena Sport
Aryna Sabalenka a câştigat turneul de la Madrid! Victorie uriașă cu Iga Swiatek - Antena Sport

Tenis: Alexander Zverev şi Carlos Alcaraz vor disputa finala turneului de  la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Alexander Zverev şi Carlos Alcaraz vor disputa finala turneului de la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.

Record de românce la Madrid Open! România are cinci sportive

EXCLUSIV Ion Țiriac și-a ales favoritul dintre Rafael Nadal și Novak  Djokovic: „Doar pe el îl respect cu căciula în jos”
EXCLUSIV Ion Țiriac și-a ales favoritul dintre Rafael Nadal și Novak Djokovic: „Doar pe el îl respect cu căciula în jos”

Carlos Alcaraz - Jan Lennard Struff - finala Madrid! Germanul a bifat o  premieră în istoria tenisului - Eurosport
Carlos Alcaraz - Jan Lennard Struff - finala Madrid! Germanul a bifat o premieră în istoria tenisului - Eurosport

Carlos Alcaraz - Jann-Lennard Struff, finala de la Madrid! Partida e pe  Eurosport 2 de la ora 19:30 - Eurosport
Carlos Alcaraz - Jann-Lennard Struff, finala de la Madrid! Partida e pe Eurosport 2 de la ora 19:30 - Eurosport

S-a stabilit finala masculină a turneului de la Madrid!

Novak Djokovic - Carlos Alcaraz, Alexander Zverev - Casper Ruud, o  semifinală mai atractivă ca alta pe tabloul masculin de la Roland Garros
Novak Djokovic - Carlos Alcaraz, Alexander Zverev - Casper Ruud, o semifinală mai atractivă ca alta pe tabloul masculin de la Roland Garros

Tenis: Croatul Coric, adversarul lui Alcaraz în semifinale la Madrid (ATP)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Croatul Coric, adversarul lui Alcaraz în semifinale la Madrid (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Casper Ruud - Carlos Alcaraz, finala de la US Open! Câștigătorul va fi  campion de Grand Slam în premieră și lider mondial
Casper Ruud - Carlos Alcaraz, finala de la US Open! Câștigătorul va fi campion de Grand Slam în premieră și lider mondial

Rafael Nadal - Casper Ruud, în finala masculină de la Roland Garros! Tot ce  s-a întâmplat azi la Paris - Eurosport
Rafael Nadal - Casper Ruud, în finala masculină de la Roland Garros! Tot ce s-a întâmplat azi la Paris - Eurosport

Scoruri ATP Madrid, Tenis ATP - Simplu - Flashscore.ro

ATP Madrid 2023 - Totul Despre Turneul Masculin De La Madrid

Iga Swiatek și Aryna Sabalenka, calificate în finala de la Madrid! A doua  confruntare directă din ultima lună între cele două - Antena Sport
Iga Swiatek și Aryna Sabalenka, calificate în finala de la Madrid! A doua confruntare directă din ultima lună între cele două - Antena Sport

Rafael Nadal, sincer după prima victorie de la Madrid! "Primele partide  sunt cheia după o accidentare" - Eurosport
Rafael Nadal, sincer după prima victorie de la Madrid! "Primele partide sunt cheia după o accidentare" - Eurosport

Finală românească la Madrid la dublu masculin | Digi24

Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din  Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro
Mutua Madrid Open 2022. Tot ce trebuie să știi despre competiția din Spania: Swiatek s-a retras din turneu | Sport.ro

La Madrid iese mereu cu scandal | RFI Mobile

Meciuri stelare și spectatori de lux în sferturile Mastersului de la Madrid!

Tenis: Spaniolul Carlos Alcaraz, principal favorit, în optimile de finală  la Madrid (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Spaniolul Carlos Alcaraz, principal favorit, în optimile de finală la Madrid (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.