decide minciună Comparabil tenis halep dubai astazi gazdă compromite Intenționează

Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva  Gabrielei Ruse - Eurosport
Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva Gabrielei Ruse - Eurosport

Simona Halep a câștigat finala Turneului de la Dubai în fața Elenei  Rybakina!
Simona Halep a câștigat finala Turneului de la Dubai în fața Elenei Rybakina!

Simona Halep - Alison Riske, 6-2, 6-4: calificare în optimi la WTA Dubai

Simona Halep o bate pe Ons Jabeur (10 WTA) și se califică în semifinalele  turneului WTA 500 de la Dubai! Ostapenko, următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep o bate pe Ons Jabeur (10 WTA) și se califică în semifinalele turneului WTA 500 de la Dubai! Ostapenko, următoarea adversară | Sport.ro

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6 în semifinale la Dubai! Video Online. Românca, întoarsă  incredibil: a cedat total inițiativa după un tie-break de coșmar
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6 în semifinale la Dubai! Video Online. Românca, întoarsă incredibil: a cedat total inițiativa după un tie-break de coșmar

Simona Halep se oprește în semifinale la Dubai! Ostapenko, revenire de  senzație în fața româncei - Eurosport
Simona Halep se oprește în semifinale la Dubai! Ostapenko, revenire de senzație în fața româncei - Eurosport

Duel românesc la Dubai! Simona Halep - Gabriela Ruse, pentru un loc în  sferturi
Duel românesc la Dubai! Simona Halep - Gabriela Ruse, pentru un loc în sferturi

Avantaj pentru Simona Halep și Gabriela Ruse. Situație rară la Dubai. Toate  favoritele zilei au fost eliminate - Playsport
Avantaj pentru Simona Halep și Gabriela Ruse. Situație rară la Dubai. Toate favoritele zilei au fost eliminate - Playsport

Un nou pas important pentru Halep. Simona s-a calificat în turul 2 al  turneului Dubai. Azi vor juca și Begu și Ruse – Monden
Un nou pas important pentru Halep. Simona s-a calificat în turul 2 al turneului Dubai. Azi vor juca și Begu și Ruse – Monden

Simona Halep, în "sferturi" la Dubai după 6-3, 6-2 cu Gabriela Ruse.  Urmează Ons Jabeur
Simona Halep, în "sferturi" la Dubai după 6-3, 6-2 cu Gabriela Ruse. Urmează Ons Jabeur

Simona Halep are un nou antrenor. Zi importantă pentru jucătoarea de tenis

Meci nebun la Dubai! Simona Halep a condus, dar finalul a fost de coşmar.  Ce s-a întâmplat cu Ostapenko – Evenimentul Zilei
Meci nebun la Dubai! Simona Halep a condus, dar finalul a fost de coşmar. Ce s-a întâmplat cu Ostapenko – Evenimentul Zilei

SIMONA Halep LA DUBAI // Simona Halep, prima reacție după victoria cu Ons  Jabeur: „Parcă am fost la un meci de fotbal” » Ce spune despre accidentare
SIMONA Halep LA DUBAI // Simona Halep, prima reacție după victoria cu Ons Jabeur: „Parcă am fost la un meci de fotbal” » Ce spune despre accidentare

Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons  Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse
Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse

Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai.  Următoarea adversară a Simonei
Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai. Următoarea adversară a Simonei

Simona Halep joacă, astăzi, contra Elenei... | News.ro

Simona Halep – Elena Rybakina, finala turneului de la Dubai. Cât de  periculoasă este adversara româncei | Digi24
Simona Halep – Elena Rybakina, finala turneului de la Dubai. Cât de periculoasă este adversara româncei | Digi24

HALEP DUBAI | Faza zilei dupa victoria Simonei Halep cu Bouchard: "Esti in  Dubai, nu in Constanta!" Reactia romancei | Sport.ro
HALEP DUBAI | Faza zilei dupa victoria Simonei Halep cu Bouchard: "Esti in Dubai, nu in Constanta!" Reactia romancei | Sport.ro

Atât de bătrână sunt”. Simona Halep a provocat hohote de râs la Dubai și a  oferit un răspuns inedit
Atât de bătrână sunt”. Simona Halep a provocat hohote de râs la Dubai și a oferit un răspuns inedit

Halep, de neoprit în Dubai: Simona a jucat încântător şi dă de Ostapenko,  în semifinale. Miza meciului | adevarul.ro
Halep, de neoprit în Dubai: Simona a jucat încântător şi dă de Ostapenko, în semifinale. Miza meciului | adevarul.ro