radar Eliberare călătorie tenis jucator mobilitate lovitura impinsa temporizator a confirma lovitură

Tenis, pe înțelesul celor nu foarte înalți

L-am invatat pe Andrei lovitura de Forehand cu TOPSPIN - Lectie Tenis La  Minut - YouTube
L-am invatat pe Andrei lovitura de Forehand cu TOPSPIN - Lectie Tenis La Minut - YouTube

Șase jucători excluși din tenis după ce instanțele spaniole i-au găsit  vinovați de trucare de meciur
Șase jucători excluși din tenis după ce instanțele spaniole i-au găsit vinovați de trucare de meciur

Simona Halep înlocuită! Tenismena celebră pe care o antrenează acum Patrick  Mouratoglou. Este lovitură de teatru
Simona Halep înlocuită! Tenismena celebră pe care o antrenează acum Patrick Mouratoglou. Este lovitură de teatru

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale Miami Open - WOWBiz

Primele imagini cu Nita la Sparta Praga! Dezvaluirea agentului: SOTIA l-a  impins sa se transfere! FOTO | Sport.ro
Primele imagini cu Nita la Sparta Praga! Dezvaluirea agentului: SOTIA l-a impins sa se transfere! FOTO | Sport.ro

VIDEO Australian Open: Simona Halep vs Kaia Kanepi 6-7(2), 6-4, 6-2/ S-a  trezit la timp - Halep, în turul doi la Melbourne - HotNews.ro
VIDEO Australian Open: Simona Halep vs Kaia Kanepi 6-7(2), 6-4, 6-2/ S-a trezit la timp - Halep, în turul doi la Melbourne - HotNews.ro

Lovitura imposibilă a devenit posibilă! :) Benoit Paire a sfidat legile  fizicii pe terenul de tenis: cum și-a făcut adversarul să pară doar un  amator | Sport.ro
Lovitura imposibilă a devenit posibilă! :) Benoit Paire a sfidat legile fizicii pe terenul de tenis: cum și-a făcut adversarul să pară doar un amator | Sport.ro

VIDEO Lovitura ce o poate așeza pe Halep în fruntea jucătoarelor de tenis.  Ce zice de retragere | Newsweek Romania
VIDEO Lovitura ce o poate așeza pe Halep în fruntea jucătoarelor de tenis. Ce zice de retragere | Newsweek Romania

Untitled
Untitled

Încă o suspendare dictată de Agenția pentru Integritatea Tenisului!

Mitul tehnicii corecte în tenis – LAV Tenis

Zebra vs Melcul – O poveste fără de final – Metalexandru

O jucătoare a inventat o nouă tehnică la serviciu, dar a fost ironizată

Sorana Cîrstea i-a aplicat o lovitură de K.O. Simonei Halep. Anunț de  impact făcut de jucătoarea de tenis - Playsport
Sorana Cîrstea i-a aplicat o lovitură de K.O. Simonei Halep. Anunț de impact făcut de jucătoarea de tenis - Playsport

Lovitură pentru lumea tenisului! Numărul 1 WTA se retrage din acest sport –  Capital
Lovitură pentru lumea tenisului! Numărul 1 WTA se retrage din acest sport – Capital

Ivo Karlovici, cel mai înalt jucător din circuitul ATP, s-a oprit ieri în  ”sferturi” la București: ”De la înălțimea mea mă simt ca o pasăre”
Ivo Karlovici, cel mai înalt jucător din circuitul ATP, s-a oprit ieri în ”sferturi” la București: ”De la înălțimea mea mă simt ca o pasăre”

Mărturisirile de viață ale celui mai bătrân jucător din ATP: luni în care  nu puteam mânca prea mult - Eurosport
Mărturisirile de viață ale celui mai bătrân jucător din ATP: luni în care nu puteam mânca prea mult - Eurosport