Cuplu Goneryl lot tenis live halep roma Intrare violet ancoră

LIVE SCOR! Simona Halep – Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma!  Meci nebun pentru Uraganul Halep – Capital
LIVE SCOR! Simona Halep – Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma! Meci nebun pentru Uraganul Halep – Capital

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a  câștigat turneul de la Roma
Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a câștigat turneul de la Roma

Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma. Simona  se califică fără probleme în sferturi
Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma. Simona se califică fără probleme în sferturi

Când se joacă Simona Halep – Danielle Collins, meciul din turul al doilea  de la Roma! Organizatorii au anunţat ora de start a duelului de foc -  Antena Sport
Când se joacă Simona Halep – Danielle Collins, meciul din turul al doilea de la Roma! Organizatorii au anunţat ora de start a duelului de foc - Antena Sport

Simona Halep - Marketa Vondrousova live, WTA Roma 2019 - GSP

Simona Halep a fost lăudată de Danielle Collins, după eliminarea de la Roma.  ”E o sportivă pe care o admir” - Antena Sport
Simona Halep a fost lăudată de Danielle Collins, după eliminarea de la Roma. ”E o sportivă pe care o admir” - Antena Sport

Stiri despre Simona Halep Danielle Collins WTA Roma live | Sport.ro

TENIS. Simona Halep joacă în finala turneului de la Roma. Lidera WTA vrea  să-și ia REVANȘA în fața Elinei Svitolina. LIVE TEXT – Evenimentul Zilei
TENIS. Simona Halep joacă în finala turneului de la Roma. Lidera WTA vrea să-și ia REVANȘA în fața Elinei Svitolina. LIVE TEXT – Evenimentul Zilei

Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse  a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24
Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24

simona halep roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

LIVE TEXT: Angelique Kerber - Simona Halep, de la 17:00, în turul 2 la Roma

Cu ce șanse pleacă Simona Halep la câștigarea trofeului de la WTA Roma

WTA Roma: Când va avea loc meciul Simonei Halep din turul întâi - HotNews.ro

Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile  mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 – Evenimentul Zilei
Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 – Evenimentul Zilei

Simona Halep - Yulia Putintseva 6-2, 2-0. Simona Halep se califică în  semifinale la Roma,
Simona Halep - Yulia Putintseva 6-2, 2-0. Simona Halep se califică în semifinale la Roma,

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

VIDEO Simona Halep, în finală la Roma: 6-3, 4-6, 6-4 cu Garbine Muguruza /  Emoțiile finalului de meci - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în finală la Roma: 6-3, 4-6, 6-4 cu Garbine Muguruza / Emoțiile finalului de meci - HotNews.ro

Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video  | DCNews
Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video | DCNews

Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle  Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro
Simona Halep, dominată și învinsă de finalista Australian Open, Danielle Collins, în turul 2 la Roma | Sport.ro

Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma |  Observatornews.ro
Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma | Observatornews.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în finala de la WTA  Roma. Cu cine va juca pentru titlul la Foro Italico
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în finala de la WTA Roma. Cu cine va juca pentru titlul la Foro Italico

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Simona Halep si-a aflat prima adversara de la WTA Roma 2020! Ar putea juca  impotriva jucatoarei pe care a umilit-o in finala de la Bucuresti din 2016  | Sport.ro
Simona Halep si-a aflat prima adversara de la WTA Roma 2020! Ar putea juca impotriva jucatoarei pe care a umilit-o in finala de la Bucuresti din 2016 | Sport.ro

Detaliu îngrijorător pentru Halep înainte de turneul de la Roma!