Cocoş jazz Nu face tenis live simona acum pe fanatic punct ro A tăia calea divorț melodic

Cristian Tudor Popescu, pus pe gânduri de retragerea Simonei Halep de la  Washington: "Nu e numai căldura de vină. Nu cred că este într-o situație  fizică și psihică foarte bună" - Antena
Cristian Tudor Popescu, pus pe gânduri de retragerea Simonei Halep de la Washington: "Nu e numai căldura de vină. Nu cred că este într-o situație fizică și psihică foarte bună" - Antena

Simona Halep, calificare cu emoţii în turul doi de la Roland Garros! Prima  reacţie după victoria din decisiv: "Întotdeauna e mai greu în primul tur!"  - Fanatik.ro
Simona Halep, calificare cu emoţii în turul doi de la Roland Garros! Prima reacţie după victoria din decisiv: "Întotdeauna e mai greu în primul tur!" - Fanatik.ro

Simona Halep – Harriet Dart LIVE TEXT (10:00). ”Simo” continuă drumul spre  trofeul de la Australian Open
Simona Halep – Harriet Dart LIVE TEXT (10:00). ”Simo” continuă drumul spre trofeul de la Australian Open

Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat  meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro
Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro

Simona Halep - Cori Gauff live stream, ora 20:00, WTA Toronto sferturi

Video | Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 6-4. Românca e în sferturi la  Australian Open. Joc extraordinar și luptă fantastică
Video | Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 6-4. Românca e în sferturi la Australian Open. Joc extraordinar și luptă fantastică

Simona Halep, mesaj emoționant pentru fani după eșecul neașteptat de la  Roland Garros
Simona Halep, mesaj emoționant pentru fani după eșecul neașteptat de la Roland Garros

Transylvania Open | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-1, 6-2! "Simo", victorie  categorică în primul meci la Cluj-Napoca - Antena Sport
Transylvania Open | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-1, 6-2! "Simo", victorie categorică în primul meci la Cluj-Napoca - Antena Sport

Simona Halep, înfrângere horror cu Jelena Ostapenko. Românca s-a prăbușit  după un tie-break pierdut la 0. Video - Fanatik.ro
Simona Halep, înfrângere horror cu Jelena Ostapenko. Românca s-a prăbușit după un tie-break pierdut la 0. Video - Fanatik.ro

Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5 în turul 1 la WTA Washington. Simo,  calificare după emoţii mari în setul 2. Prima reacție a româncei - Fanatik. ro
Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5 în turul 1 la WTA Washington. Simo, calificare după emoţii mari în setul 2. Prima reacție a româncei - Fanatik. ro

VIDEO / Simona Halep i-a ridicat în picioare pe spectatorii de la Shenzen  cu cel mai frumos punct al primului set
VIDEO / Simona Halep i-a ridicat în picioare pe spectatorii de la Shenzen cu cel mai frumos punct al primului set

Simona Halep – Donna Vekic 6-0, 6-2 în turul 1 la WTA Toronto 2022.  Calificare en-fanfare pentru S1mo. Prima reacție - Fanatik.ro
Simona Halep – Donna Vekic 6-0, 6-2 în turul 1 la WTA Toronto 2022. Calificare en-fanfare pentru S1mo. Prima reacție - Fanatik.ro

Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la  Melbourne după o luptă
Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la Melbourne după o luptă

Simona Halep - Iga Swiatek 3-6, 6-1, 4-2, ACUM. "Simo" face break la zero  și trece din nou la conducere
Simona Halep - Iga Swiatek 3-6, 6-1, 4-2, ACUM. "Simo" face break la zero și trece din nou la conducere

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Simona Halep - Alize Cornet 4-6, 6-3, 4-6, în optimile Australian Open  2022. Final de aventură la Melbourne! Simo, eliminată după un meci  dramatic. Rezumatul partidei. Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Alize Cornet 4-6, 6-3, 4-6, în optimile Australian Open 2022. Final de aventură la Melbourne! Simo, eliminată după un meci dramatic. Rezumatul partidei. Video - Fanatik.ro

Avantajul pe care îl are Simona Halep înaintea decisivelor pentru a doua  finală de la Wimbledon
Avantajul pe care îl are Simona Halep înaintea decisivelor pentru a doua finală de la Wimbledon

VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi  - HotNews.ro
VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi - HotNews.ro

Video | VIDEO Simona Halep - Venus Williams 6-3, 6-3. Superb! Simo, pentru  a patra oară în
Video | VIDEO Simona Halep - Venus Williams 6-3, 6-3. Superb! Simo, pentru a patra oară în

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2, în turul 2 WTA Toronto. Românca se  califică fără emoții în turul al treilea - Fanatik.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2, în turul 2 WTA Toronto. Românca se califică fără emoții în turul al treilea - Fanatik.ro

Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo,  eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo, eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro

Simona Halep, în sferturi la Wimbledon după 6-1, 6-2 cu Paula Badosa

Simona Halep - Shuai Zhang 7-6 6-1 | VICTORIEEE! Simona Halep e in  semifinale la Wimbledon, dupa o revenire spectaculoasa in primul set! |  Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 7-6 6-1 | VICTORIEEE! Simona Halep e in semifinale la Wimbledon, dupa o revenire spectaculoasa in primul set! | Sport.ro

VIDEO Simona Halep, în finală la WTA Melbourne - Victorie categorică cu  Qinwen Zheng - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în finală la WTA Melbourne - Victorie categorică cu Qinwen Zheng - HotNews.ro

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2.  "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA
Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2. "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA