impresie personalitate curgere tenis ora 22 cine joaca La început Cereale plic

Iga Swiatek, 22 de victorii consecutive! Succes dramatic și calificare în  finala turneului WTA de la Stuttgart
Iga Swiatek, 22 de victorii consecutive! Succes dramatic și calificare în finala turneului WTA de la Stuttgart

Irina Begu joacă azi în sferturi la Palermo! Ora meciului și adversara care  îi va sta
Irina Begu joacă azi în sferturi la Palermo! Ora meciului și adversara care îi va sta

Știm ora când se joacă Simona Halep - Daria Snigur în primul tur la US Open  2022
Știm ora când se joacă Simona Halep - Daria Snigur în primul tur la US Open 2022

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Daria Snigur de la US Open

Simona Halep - Petra Martic, în această noapte, la Indian Wells. Ora la  care se joacă marea dispută - Eurosport
Simona Halep - Petra Martic, în această noapte, la Indian Wells. Ora la care se joacă marea dispută - Eurosport

Meciurile de tenis de azi, transmise pe Dolce Sport 2. Monica Niculescu  joacă la ora 22:00. Meciul din NBA se mută pe Dolce Sport 3
Meciurile de tenis de azi, transmise pe Dolce Sport 2. Monica Niculescu joacă la ora 22:00. Meciul din NBA se mută pe Dolce Sport 3

S-a decis primul sfert de finală de pe tabloul masculin de la US Open! Va  fi al șaselea meci direct dintre cei doi - Eurosport
S-a decis primul sfert de finală de pe tabloul masculin de la US Open! Va fi al șaselea meci direct dintre cei doi - Eurosport

Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Magdalena Frech în  primul tur la Melbourne - Eurosport
Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Magdalena Frech în primul tur la Melbourne - Eurosport

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport

Video | Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1. Demonstrație de forță și  Simona e în semifinale la Indian Wells
Video | Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1. Demonstrație de forță și Simona e în semifinale la Indian Wells

Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse joacă vineri la Miami, în turul doi.  Programul meciurilor
Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse joacă vineri la Miami, în turul doi. Programul meciurilor

Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program  - Antena Sport
Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program - Antena Sport

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic:  revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic: revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro

PerformanțeleRomânilor Sorana Cîrstea joacă azi la US Open, în turul 2, în  direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rogers - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Sorana Cîrstea joacă azi la US Open, în turul 2, în direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rogers - Eurosport

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Jelena Ostapenko din semifinalele  turneului de la Dubai
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Jelena Ostapenko din semifinalele turneului de la Dubai

AO 2022, ziua 1: Gabriela Ruse și Jaqueline Cristian au debutat cu succes  la Melbourne: cu cine vor juca în turul 2 | Sport.ro
AO 2022, ziua 1: Gabriela Ruse și Jaqueline Cristian au debutat cu succes la Melbourne: cu cine vor juca în turul 2 | Sport.ro

Simona Halep joacă la Washington în turneul WTA

Simona Halep la Australian Open 2022. Toate știrile importante despre Halep  la Antipozi
Simona Halep la Australian Open 2022. Toate știrile importante despre Halep la Antipozi

Simona Halep s-a calificat en-fanfare în optimile turneului de la Toronto!

Program Wimbledon 2022 turul 2. Organizatorii au anunţat de la ce oră joacă  Simona Halep! Alte trei românce luptă joi pentru calificarea în turul 3 -  Fanatik.ro
Program Wimbledon 2022 turul 2. Organizatorii au anunţat de la ce oră joacă Simona Halep! Alte trei românce luptă joi pentru calificarea în turul 3 - Fanatik.ro

Simona Halep va juca în semifinala de la Toronto cu Jessica Pegula, numărul  7 mondial - Eurosport
Simona Halep va juca în semifinala de la Toronto cu Jessica Pegula, numărul 7 mondial - Eurosport

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Ons Jabeur din sferturile turneului  de la Dubai.
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Ons Jabeur din sferturile turneului de la Dubai.

Casper Ruud - Carlos Alcaraz, finala de la US Open! Câștigătorul va fi  campion de Grand Slam în premieră și lider mondial
Casper Ruud - Carlos Alcaraz, finala de la US Open! Câștigătorul va fi campion de Grand Slam în premieră și lider mondial