Embrion Mare asta e tot tenis paris 2018 djokovic sferturi rezultat Dialog Disciplina radical

Djokovic le-a deranjat pe Chris Evert și Navratilova cu ultima sa  apreciere: "A spus așa literlamente" - Eurosport
Djokovic le-a deranjat pe Chris Evert și Navratilova cu ultima sa apreciere: "A spus așa literlamente" - Eurosport

Rafael Nadal - Novak Djokovic, în sferturi la Paris! „Matadorul” a câștigat  meciul turneului la Roland Garros, după 4 ore și 21 de minute | Sport.ro
Rafael Nadal - Novak Djokovic, în sferturi la Paris! „Matadorul” a câștigat meciul turneului la Roland Garros, după 4 ore și 21 de minute | Sport.ro

Rafael Nadal l-a învins pe Novak Djokovic în sferturile de finală de la  Roland Garros
Rafael Nadal l-a învins pe Novak Djokovic în sferturile de finală de la Roland Garros

Djokovic pierde iar locul 1, după înfrângerea cu Nadal » Doi jucători luptă  să-i ia locul sârbului în fruntea ierarhiei ATP
Djokovic pierde iar locul 1, după înfrângerea cu Nadal » Doi jucători luptă să-i ia locul sârbului în fruntea ierarhiei ATP

Djokovic s-a calificat în sferturile de finală ale turneului ATP de la Tel  Aviv | replicaonline.ro
Djokovic s-a calificat în sferturile de finală ale turneului ATP de la Tel Aviv | replicaonline.ro

Novak Djokovic, de partea lui Rafael Nadal: „Noi am fi vrut altceva” - Cine  stabilește programul de la Roland Garros - HotNews.ro
Novak Djokovic, de partea lui Rafael Nadal: „Noi am fi vrut altceva” - Cine stabilește programul de la Roland Garros - HotNews.ro

Ce urmează pentru Novak Djokovic, după absența de la US Open 2022 -  Eurosport
Ce urmează pentru Novak Djokovic, după absența de la US Open 2022 - Eurosport

Rafael Nadal - Novak Djokovic 6-2, 4-6, 6-2, 7-6. „Regele Zgurii” se  califică în semifinalele Roland Garros, după o luptă de 4 ore și 12 minute  | Sport.ro
Rafael Nadal - Novak Djokovic 6-2, 4-6, 6-2, 7-6. „Regele Zgurii” se califică în semifinalele Roland Garros, după o luptă de 4 ore și 12 minute | Sport.ro

Novak Djokovic. În cuvintele lui Andy Roddick, întâi îți ia picioarele,  apoi sufletul - Treizecizero
Novak Djokovic. În cuvintele lui Andy Roddick, întâi îți ia picioarele, apoi sufletul - Treizecizero

Sorana Cîrstea, eliminată de la Roland Garros. Românca a condus-o la seturi  pe Sloane Stephens, fosta finalistă de la Paris - Playsport
Sorana Cîrstea, eliminată de la Roland Garros. Românca a condus-o la seturi pe Sloane Stephens, fosta finalistă de la Paris - Playsport

Tenis: Daniil Medvedev, calificat în sferturile de finală la turneul ATP  Masters 1.000 de la Paris | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Daniil Medvedev, calificat în sferturile de finală la turneul ATP Masters 1.000 de la Paris | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Djokovic, în sferturi la Paris, după o revenire spectaculoasă

Rafa Nadal a câștigat un meci memorabil cu Novak Djokovic și e în semifinale  la Roland Garros - Eurosport
Rafa Nadal a câștigat un meci memorabil cu Novak Djokovic și e în semifinale la Roland Garros - Eurosport

Novak Djokovic, campion la Wimbledon 2018: sârbul a câștigat al 13-lea  titlu de Mare Șlem al carierei, după o finală dominată net, cu doar un dram  de suspans. Declarația finalei: "Am avut
Novak Djokovic, campion la Wimbledon 2018: sârbul a câștigat al 13-lea titlu de Mare Șlem al carierei, după o finală dominată net, cu doar un dram de suspans. Declarația finalei: "Am avut

Novak Djokovic acuză că este atras într-o "anumită propagandă" înainte de  Australian Open - Eurosport
Novak Djokovic acuză că este atras într-o "anumită propagandă" înainte de Australian Open - Eurosport

Novak Djokovic vorbește despre înfrângerea cu Rafael Nadal - Unde crede  liderul mondial că a pierdut bătălia cu marele său rival - HotNews.ro
Novak Djokovic vorbește despre înfrângerea cu Rafael Nadal - Unde crede liderul mondial că a pierdut bătălia cu marele său rival - HotNews.ro

Novak Djokovic, la un pas de o bornă uluitoare. Ce se va întâmpla dacă se  va califica în cea de-a 12 finală a turneului de la Roma - Playsport
Novak Djokovic, la un pas de o bornă uluitoare. Ce se va întâmpla dacă se va califica în cea de-a 12 finală a turneului de la Roma - Playsport

Tenis: Djokovic, în sferturi la Astana (ATP) | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: Djokovic, în sferturi la Astana (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Wimbledon, ziua 3, LIVEBLOG. Murray și Ruud, out! Alcaraz și Djokovic, în  turul 3! Toate rezultatele - Eurosport
Wimbledon, ziua 3, LIVEBLOG. Murray și Ruud, out! Alcaraz și Djokovic, în turul 3! Toate rezultatele - Eurosport

Novak Djokovic - Rafael Nadal 2-6, 6-4, 2-6, 6-7(4), în sferturi la Roland  Garros! Duel EPIC între cei oi coloși
Novak Djokovic - Rafael Nadal 2-6, 6-4, 2-6, 6-7(4), în sferturi la Roland Garros! Duel EPIC între cei oi coloși

Novak Djokovic și Rafael Nadal sunt din nou față în față în finala  Roland-Garros! O ocazie istorică pentru cele două legende - Treizecizero
Novak Djokovic și Rafael Nadal sunt din nou față în față în finala Roland-Garros! O ocazie istorică pentru cele două legende - Treizecizero

Meciul Novak Djokovic - Mateo Berrettini, de la Roland Garros, întrerupt  din cauza fanilor
Meciul Novak Djokovic - Mateo Berrettini, de la Roland Garros, întrerupt din cauza fanilor

Novak Djokovic, uimit de nivelul său la Tel Aviv. Anunțul făcut - Eurosport

Rafael Nadal îl va întâlni pe Novak Djokovic în sferturi la Roland Garros,  după victoria grea în cinci seturi în fața canadianului Félix  Auger-Aliassime
Rafael Nadal îl va întâlni pe Novak Djokovic în sferturi la Roland Garros, după victoria grea în cinci seturi în fața canadianului Félix Auger-Aliassime

Novak Djokovic, în sferturi la Mastersul de la Paris fără să joace -  HotNews.ro