echilibrat recipient progres tenis rodina cu begu social Monumental sponsor

Irina Begu, în sferturi la Melbourne Summer Set 2! Românca, revenire  frumoasă cu Jasmine Paolini - Eurosport
Irina Begu, în sferturi la Melbourne Summer Set 2! Românca, revenire frumoasă cu Jasmine Paolini - Eurosport

Irina Begu trece de Rodina, se alătură Soranei Cîrstea în sferturi la  Budapesta - Treizecizero
Irina Begu trece de Rodina, se alătură Soranei Cîrstea în sferturi la Budapesta - Treizecizero

Irina Begu s-a certat cu antrenorul la WTA Tashkent: ”Îţi dai seama cât de  praf sunt pregătită fizic?” - Fanatik.ro
Irina Begu s-a certat cu antrenorul la WTA Tashkent: ”Îţi dai seama cât de praf sunt pregătită fizic?” - Fanatik.ro

Irina Begu, revenire de senzație la Budapesta! Cu cine va juca în optimi -  Fanatik.ro
Irina Begu, revenire de senzație la Budapesta! Cu cine va juca în optimi - Fanatik.ro

Irina Begu - Jasmine Paolini 4-6, 6-1, 7-6. Românca e în turul 2 la Roland  Garros, după un super tie break. Meci jucat în două zile
Irina Begu - Jasmine Paolini 4-6, 6-1, 7-6. Românca e în turul 2 la Roland Garros, după un super tie break. Meci jucat în două zile

Irina Begu, eliminată în turul 3 de la Roland Garros după ce a salvat patru  mingi de meci
Irina Begu, eliminată în turul 3 de la Roland Garros după ce a salvat patru mingi de meci

Irina Begu, premiată pentru curaj. Ea câștigă cu Jasmine Paolini, continuă  în turul 2 la Roland Garros - Treizecizero
Irina Begu, premiată pentru curaj. Ea câștigă cu Jasmine Paolini, continuă în turul 2 la Roland Garros - Treizecizero

Video | Irina Begu s-a calificat în sferturi, la Moscova

100 de minute de tenis la Wimbledon pentru 87,000 de euro: Irina Begu,  prima jucatoare din Romania calificata in turul secund | Sport.ro
100 de minute de tenis la Wimbledon pentru 87,000 de euro: Irina Begu, prima jucatoare din Romania calificata in turul secund | Sport.ro

succese | Romania Tenis

Irina Begu - Jasmine Paolini Rezumat: Tenis Scoruri & Rezumate

Irina Begu le-a stricat ziua francezilor: cum a amuțit o arenă de 10 mii de  locuri. Reacția parizienilor, la final de meci | Sport.ro
Irina Begu le-a stricat ziua francezilor: cum a amuțit o arenă de 10 mii de locuri. Reacția parizienilor, la final de meci | Sport.ro

Irina Begu s-a calificat in turul al doilea de la Budapesta, dupa ce a  invins-o pe Mona Barthel
Irina Begu s-a calificat in turul al doilea de la Budapesta, dupa ce a invins-o pe Mona Barthel

US Open, LIVE BLOG, ziua 3 | Serena Williams, Andreescu și Medvedev, în  turul 3! Toate rezultatele - Eurosport
US Open, LIVE BLOG, ziua 3 | Serena Williams, Andreescu și Medvedev, în turul 3! Toate rezultatele - Eurosport

Irina Begu s-a calificat în optimi la Roland Garros | Digi24

Sorana Cîrstea și Irina Begu în turul al doilea la US Open. Orele de  începere ale partidelor. Halep - răzbunată | DCNews
Sorana Cîrstea și Irina Begu în turul al doilea la US Open. Orele de începere ale partidelor. Halep - răzbunată | DCNews

Tennis Abstract: Irina Camelia Begu Match Results, Splits, and Analysis